USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Хресну ходу УПЦ МП у Луцьку зустріли протестувальники

10 Серпня 2014 17:31
Хресна хода у Луцьку стала причиною заторів на дорогах та протестів з боку неприхильників московського патріархату.

Традиційна хресна хода від храму Всіх Святих землі Волинської до Свято-Покровської церкви, під час якої ковчег із часточками мощів та інші святині перенесли до Покровського храму, відбулася сьогодні, 10 серпня.

Однак цього разу священнослужителів Волинської єпархії УПЦ МП та вірян чекав неприємний сюрприз. Так, окремі лучани прийшли на меморіальний комплекс «Вічна Слава» не лише для того, аби схилити голову у праведній молитві, а й для висловлення власного протесту.

«Україні – українську церкву», «Кирил – не наш патріарх», «Краяни, чому ви досі в МП»: протестувальники саме з такими гаслами чекали церковних діячів біля меморіалу.

Утім, активісти не завадили провести загальну молитву за загиблими під час бойових дій краянами.

Варто зазначити, що маршрут хресного ходу розпочався із проспекту Соборності. Потім процесія рухалася проспектом Перемоги, вулицею Винниченка, Театральним майданом, вулицею Лесі Українки, майданом Злуки, й, на завершення, - вулицею Данила Галицького.

Протягом хресної ходи на вулицях міста спостерігалися величезні затори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 117
Джулія Показати IP 10 Серпня 2014 17:35
Краще вже на Варшавку піти прогулятись.
Православный Показати IP 10 Серпня 2014 17:36
коментар було видалено
православний україне до Православный Показати IP 10 Серпня 2014 17:51
"... християнин має бути противником війни як такої. Він має робити все можливе, щоб запобігти війнам і припинити ті, які вже відбуваються. Не сміє християнин розпалювати між людьми ворожнечу: національну, расову, класову, релігійну, бо ворожнеча призводить до воєн. Якщо все ж таки війна розпочалася і неможливо її у всякий мирний спосіб зупинити, то християнин має право обороняти себе, свою родину, свій народ чи інших людей від агресії, але при цьому не вдаватися до помсти чи вести жорстокі бойові дії. У всіх випадках слід пам’ятати: мир між людьми залежить від того, чи будуть люди мирні з Богом. І навпаки." На Сході, йде війна з агресорос, отже це священна війна. І не розводьте пропоганду Москви. Бог з нами. З мечем саме ви прийшли на нашу землю. А хто з мечем прийде . той від меча і згине!
Луцьк Показати IP 10 Серпня 2014 17:37
Заказуха місцевого сепаратиста Михаіла.
Олена до Луцьк Показати IP 10 Серпня 2014 17:44
Страшне це явище - коли величезне стадо баранів несеться з піснеспівами. Шкода їх, але з безголовими інакше не можна. Церква це інститут надії для немислячих самостійно. А от Церква України має бути українська!
думка до Олена Показати IP 10 Серпня 2014 21:25
ОЦЕ МРАКОБІССЯ!!! Єдіноє православіє швидше діагноз , а не віра! Де стільки маразматиків зібрали???
Анонім до Луцьк Показати IP 10 Серпня 2014 18:24
Бабка з цієї церкви (на Соборності, біля Там Таму) у ніч на Великдень закрила двері в церкву перед моїм (і не тільки) носом із бурчанням: "Скільки можна ходити ..." Це так можна робити?!
Жук до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 18:26
я не здивуюся, як бабка ще і матюжиться як сапожнік
правда до Луцьк Показати IP 10 Серпня 2014 19:29
А не боїшся що за такі слова язик відсохне ?
Анонім до правда Показати IP 10 Серпня 2014 20:28
Покарати може тільки БОГ, а священник не може брати на себе роль Бога.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 19:51
а роль судді красти у Бога як це тобі?
ігум Показати IP 10 Серпня 2014 17:43
Подивишся кругом - усі такі віруючі, такі блаженні. А чого тоді так погано живемо? Може, ми якось не так віруємо? Можливо створюємо тільки видимість?
Анонім до ігум Показати IP 10 Серпня 2014 17:54
християнин має бути противником війни як такої. Він має робити все можливе, щоб запобігти війнам і припинити ті, які вже відбуваються. Не сміє християнин розпалювати між людьми ворожнечу: національну, расову, класову, релігійну, бо ворожнеча призводить до воєн. Якщо все ж таки війна розпочалася і неможливо її у всякий мирний спосіб зупинити, то християнин має право обороняти себе, свою родину, свій народ чи інших людей від агресії, але при цьому не вдаватися до помсти чи вести жорстокі бойові дії. У всіх випадках слід пам’ятати: мир між людьми залежить від того, чи будуть люди мирні з Богом. І навпаки.
бонд до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 17:58
слова, які нажаль нічого не варті. Говорити можна багато...
Вікторія до бонд Показати IP 10 Серпня 2014 20:43
Церква проти війни. Але церква благословляє вірних на боротьбу проти ворога, який хоче нас поневолити.А тепер вирішуйте кожен за себе, волиняни, чи благословить вас Кіріл на боротьбу проти ворога українського народу?
тому до ігум Показати IP 10 Серпня 2014 19:25
що пофігісти
СлавБ Показати IP 10 Серпня 2014 17:44
На Холм Слави запросили ветеранів, не сказавши ім з якого приводу. Ветерани відразу зрозуміли в чому справа і відійшли. Вони думали , що буде молитва за бійців АТО.
йося Показати IP 10 Серпня 2014 17:45
Є такі віруючі, що не гребують і рюмку перехелити, і цигарку в зубах потримати, і крепке слівце використати, і інших обманути. Але ж так у церкву ходять, так поклони б,ють.
Анонім до йося Показати IP 10 Серпня 2014 18:18
Це як МОДА. Згадайте як Янукович (і не тільки) бив поклони.
волинець Показати IP 10 Серпня 2014 17:48
Скажіть, а що то робить дівчина на колінах московському попику на фото № 20 (згори вниз)?:)
Жук до волинець Показати IP 10 Серпня 2014 17:49
10 копійок згубила - ось і шукає
якщо правда до волинець Показати IP 10 Серпня 2014 17:50
ти однако якісь озабочений
волинець до якщо правда Показати IP 10 Серпня 2014 17:54
а ти однако сексопатолог дипломований:) я просто подумав, що то в МП якийсь новий вид причастя:) ну все ж логічно: прихожани - попикам емпешним, попики - своїм очільникам, їхні очільники - Кірілу, Кіріл - Путлєру...
сексопатолог до волинець Показати IP 10 Серпня 2014 18:00
чого тебе такі дивні асоціації. Може самому чого не вистачає?
волинець до сексопатолог Показати IP 10 Серпня 2014 18:07
недолугого емпешника до колекції дефективних світу сього:)
бав до волинець Показати IP 10 Серпня 2014 18:13
коли ти так говориш, ти уподібнюєшся до нього
волинець до бав Показати IP 10 Серпня 2014 18:19
на своїй землі маю право тролити всіх, хто тут сміє покривати ворогів моєї землі:) андестенд?
Загс до волинець Показати IP 10 Серпня 2014 18:23
видно окрім троллінгу, ти більше ні на що не здатен, нажаль. А тролити - то остання справа
волинець до Загс Показати IP 10 Серпня 2014 18:27
ти тут теж і дискутуєш зі мною, "тролем презренним" (міняючи ніки щоправда) :) ти кращий?
Загс до волинець Показати IP 10 Серпня 2014 18:29
я не кажу, що я кращий (а)
волинець до Загс Показати IP 10 Серпня 2014 18:34
ну раз не кращий - значить теж тролиш і теж останню справу робиш, так? логічно ж? тільки я піддаю остракізму московських рабів, а ти намагаєшся попустити мене - то кому ти на руку граєш? БІНГО! йди поцілуй фофудью, помажся єлєєм, пограй на балалайці та інтегруйся в ТС (на Камчатку - там ждуть).
Загс до волинець Показати IP 10 Серпня 2014 18:43
Мені твоя вибірковість не подобається. А ти стабільний у свому не вдоволенні: то що дівчина попу робить, то до сексопатолога посилаєш, то кажеш цілувати попа. Фрейд би тобою зацікавився))
волинець до Загс Показати IP 10 Серпня 2014 18:52
я тобі казав цілувати попа??:) я здається про фофудью писав:) погугли, що то таке - хоч знатимеш:) нє, якщо хочеш - то діло твоє, можеш хоч Ніфонта в засос:)))
Загс до волинець Показати IP 10 Серпня 2014 18:56
тепер відомо про твої інтимні вподобання
волинець до Загс Показати IP 10 Серпня 2014 19:07
поплач, дитинко, поплач. скажи: "а я дяді вові пожаліюсь - він вас в радіоактивний пєпєл перетворить"...
дідо Показати IP 10 Серпня 2014 17:52
коментар було видалено
Домна до дідо Показати IP 10 Серпня 2014 20:47
Геть московського попа!!!
Лучанин Показати IP 10 Серпня 2014 18:03
Яка це гірка печаль дивитися на це все..особливо на тих на колінах...
ЛУЦЬК до Лучанин Показати IP 10 Серпня 2014 18:05
особливо чоловіків
Auditore Показати IP 10 Серпня 2014 18:06
Подивитись як це все виглядає збоку, і сам собою напрошується висновок: 1) Україні - українську православну церкву. МП - заборонити як путіно-фашитських колаборантів та 5-ту колону імперії зла РФ. В Росії багато українських церков бачили? В Криму вже видно як ставиться окупант до українського православ'я. 2) Церква повинна позбавлятись принизливих ритуалів - плазувань рачки чи на колінах та подібного всілякого. Людина має йти до храму як до Дому Божого, де відчувати не рабський страх, а благодать божественної істини та отримувати пораду від мудрих душпастирів. 3) Будь-яка проросійська пропаганда з боку МП під час проповідей та ін. - повинна каратись як заклики до сепаратизму та сприяння терористичній діяльності. Рабів до раю не пускають. Амінь.
Алі= до Auditore Показати IP 10 Серпня 2014 18:11
А чого постійно звинувачення: і Москва погана, і Крим поганий, Європа не допомагає, МВФ грошей не дає і т.д. і т.п. Можливо це ми могли би бути кращими? Якщо у нас проблеми напевно треба розібратися у ситуації і не звинувачувати когось. Чому країна заробила собі такий авторитет? Нема чого на дзеркало жалітися, як...
Auditore до Алі= Показати IP 10 Серпня 2014 18:18
Крим не поганий - Крим окупований, і люди там є добрі, але принижені окупантом. а те яка Москва добра - споконвічне звинувачення, обгрунтоване історією. Європа ж ніколи й не допомагала. А сьогодні якраз час розбору польотів за все і вся, а не жалітися на дзеркала, "розбиратися в ситуації". Заробим авторитет як заробляли наші предки. А якщо хтось сильно чекає Москву в гості - дивись, а то інших дочекаєшся:) На сході розберуться з парєбріками і тут попідмітають.
я Показати IP 10 Серпня 2014 18:07
Боже. какой сегодня век на дворе???зв-ц!!!!!!!!!
це Показати IP 10 Серпня 2014 18:26
ІДОЛОПОКЛОНІННЯ
Patrik Показати IP 10 Серпня 2014 18:28
Боляче спостерiгати такi подii... Краяни справедливо обуренi i не сприймать належно священникiв московского патрiархату... Не можна одночасно служили Богу i московському мамонi! Через це така негативна реакцiя землякiв... Господу - Богу своэму поклоняйся i йому служи! Тут мудрiсть, цим все сказано...
ддт Показати IP 10 Серпня 2014 18:39
Мені здається, що розумні люди приходять до того, що церква - організація, де певна група людей збирається за інтересами. Розуміють, що типовим явищем стало побачити попа за сучасною автівкою (при тому, що офіційно не працює). Люди розуміють, що шалені гроші, які крутяться у церкві - не оподатковуються і їхнє переміщення ніхто не може контролювати. Складно вірити у створення богом людини, коли відомі закони, за якими існує Всесвіт...
цикаво Показати IP 10 Серпня 2014 18:39
Ніколи Україна не обьеднається, поки придурки будуть висталять пікети з такими гаслами....
Віра до цикаво Показати IP 10 Серпня 2014 20:52
Власне, з такими гаслами і обєднається: єдина соборна незалежна Україна і єдина помісна українська церква.
Дети Царя Давида Показати IP 10 Серпня 2014 18:39
Благодари Бога только за то что ты русский... Преподобный Лаврентий Черниговский говорил настойчиво и строго, с предупреждением, что наше родное слово Русь и русский. И обязательно нужно знать, помнить и не забывать, что было Крещение Руси, а не крещение Украины. Киев — это второй Иерусалим и мать русских городов. В Польше была тайная иудейская столица. Иудеи понуждали поляков завоевывать Русь. Когда поляки завоевали часть Руси, то отдали иудеям в аренду православные монастыри и церкви. Священники и православные люди не могли без их разрешения совершать никаких треб. Теснили и притесняли православных со всех сторон, покровительствуя Польше, католичеству и унии. Иудеям очень не нравились слова: Русь и русский, поэтому назвали сначала завоеванные поляками и отданные им в аренду русские земли Малороссия. Потом опомнились, что здесь есть слово Рос, и назвали Окраиной. Слово окраина — это позорное и унизительное слово! Какая окраина? Чего, почему окраина?! Ведь за этой мнимой иудо-польской окраиной находятся другие страны и государства. И позже по их же указке поляки узаконили нам понятия Украина и украинцы, чтобы мы охотно забыли свое название русский, навсегда оторвались от Святой и Православной Руси.
Нащадок Володимира до Дети Царя Давида Показати IP 10 Серпня 2014 19:52
Русь і русский - це як Рома- столиця Італії(вічне місто) і Рома сучасна назва Даккії. Румуни, колишні дакки,були рабами імперії, залежали від Риму. Це вам нічого не нагадує, шановний. Перед тим як брати історичні імена, писати про історію, вивчіть її. Ватний варіант не проходить. Ми українці- руси стєкломай, на відміну від вас не п'ємо. Тому у нас розум не затьмарився.
Анонім до Дети Царя Давида Показати IP 10 Серпня 2014 20:57
Так ви ж не руські, ви россияне. А Україна починалася як КИЇВСЬКА РУСЬ, до якої ви, угро-фіни, не маєте ніякого відношення.У вас навіть група крові зовсім інакша- це висновки відомих медичних світил.
ТРИЗУБ Показати IP 10 Серпня 2014 18:43
ОБЕРЕЖНО! В КОМЕНТАХ ЛЮТИЙ ВАТНІК! Хлопака зараз далі доказуватиме як золотоординські підданці стали взірцем православія, що в Москві знаходиться пуп землі, а Хутлєр ніхто інший як намісник Бога на землі. Привітаємо аплодисментами з крупнокаліберного кулемета!:-)
юта до ТРИЗУБ Показати IP 10 Серпня 2014 18:45
бабло відпрацьовує
5 заповедь Показати IP 10 Серпня 2014 18:45
В городе Киеве никогда не было Патриарха. Патриархи были и жили в Москве. Берегитесь самосвятской украинской группы (церкви) и унии». Киево-Печерской Лавры наместник отец Кронид Батюшке возразил, что уже самосвяты и униаты на Украине исчезли. Батюшка ответил грустно и печально: «Бес в них войдет и они с сатанинской злобой ополчатся против Православной Веры и Церкви, но им будет позорный конец, а их последователи понесут небесную кару от Господа Царя Сил». Какие Батюшкины драгоценные слова, им нет цены: Батюшка все предвидел и знал наперед. Теперь явился украинский самосвятский архиерей, назвал себя Киевским Патриархом. Да он не знает и забыл, что в Киеве никогда не было Патриарха... И некоторые себе на вечные мучения и к своему стыду кричат в безумии: «Наш Патриарх». Батюшка предупреждал, чтобы мы были верны Московской Патриархии и ни в коем случае не входили ни в какой раскол. Что те архиереи и иереи, которые ввели в смуту верных людей, большой сделали себе вред и множество православных душ погубили. «Уходят в раскол и в ересь только недостойные милости Божией и великие грешники, которые не хотят знать: «Верую во Единую Святую Соборную и Апостольскую Церковь!» И что Православная Церковь есть Тело Христово (разве можно Тело Христа разделять?), и, наконец, Церковь есть нешвенный хитон Господень, (который, подобно Арию, нельзя разрывать). И не помнят, что Един Бог, едина вера и едино крещение.
дідо до 5 заповедь Показати IP 10 Серпня 2014 18:49
Київ став православним , коли Москви ще небуло.
10 до 5 заповедь Показати IP 10 Серпня 2014 19:16
чи ти нерозумне хоч історію вчило, га? Коли ж бо Максва ваша явилась знаєте? Хто і як її "аснавал"?
10 заповідей до 5 заповедь Показати IP 10 Серпня 2014 19:54
Ватник , учи историю не по краткому курсу вкп(б)
10 заповідей до 5 заповедь Показати IP 10 Серпня 2014 19:57
І не п... ди про православ'я! 2008 параша напала на православну Грузію, яка такою стала раніше більш як на 1'000 років, тепер на Русь- Україну, яка хрестила вас чухонців
Анонім до 10 заповідей Показати IP 11 Серпня 2014 21:02
ВІкілікс каже інше.....просвітися..
Віра до 5 заповедь Показати IP 10 Серпня 2014 21:38
А що. в штани наклав? Злякався людської та Божої кари? бійся, тобі є чого!
дідо Показати IP 10 Серпня 2014 18:50
Росія - фашистська країна, а РПЦ прислужує фашистам.
да-да до дідо Показати IP 10 Серпня 2014 18:52
а може в тебе паранойя?
Анонім до да-да Показати IP 10 Серпня 2014 18:53
параноя у карлика Путлєра.
ТРИЗУБ до да-да Показати IP 10 Серпня 2014 18:55
а може ти кацапський бот?
ввв до ТРИЗУБ Показати IP 10 Серпня 2014 18:58
а ти всіх, чия думка не співпадає з твоєю, ти обзиваєш ботами?
ТРИЗУБ до ввв Показати IP 10 Серпня 2014 19:05
ні, тільки ісконних кацапських ботів:)
умная Показати IP 10 Серпня 2014 18:56
А що вже в Европу(жопу) вас прийняли лохiв? Заберiть своi ванючi лапи вiд ICТИНОI ПРАВОСЛАВНОI ЦЕРКВИ.Ваш путь-це майдан.I жити вам так все життя.I вашим дiтям.
ТРИЗУБ до умная Показати IP 10 Серпня 2014 19:03
А у вас вже ягєль з полярним мохом кінчились? Чи ще маєте що хавати? А то зараз Європа ще й спирт вам перестане постачати - взагалі в депресію впадете:) Яка "істінная"?? Зікурат у вас із трупаком дєдушкі Ілліча та сатанинський патріарх-гебешник-торгаш водярою та табаком. на Поклонну гору ходили ваші князья з попами хану чобіт цілувати на колінах, потім царі сатанисти Грозний та Пєтя І, потім Ніколашка-сопля кровава, потім червоний та путніський фашизм. Добре хоч в ФСБ української так-сяк навчились - хоч трлити можете на українських сайтах і косити під мешканців України.
Анонім до умная Показати IP 10 Серпня 2014 19:58
Набирись розум у , а тоді і пиши, істінно умная!
пппп до умная Показати IP 11 Серпня 2014 16:48
все життя тільки те робите що клянете, вони вертаються
ТРИЗУБ Показати IP 10 Серпня 2014 18:57
"нет ничего слюнявее и плюгавее русского безбожия и православия" Козьма Прутков, рос. поет-сатирик, 18 ст.
до дiдо Показати IP 10 Серпня 2014 19:00
Столица Великий Новгород (862—882), Киев (882—1240) Крупнейшие города Великий Новгород, Киев, Псков, Чернигов, Полоцк, Владимир, Суздаль, Смоленск, Галич, Ладога
Анонім до до дiдо Показати IP 10 Серпня 2014 19:05
1570 року велика кількість жителів міста була вбита опричниками Івана Грозного. Новгород був захоплений Московією..
гiсть Показати IP 10 Серпня 2014 19:05
Нема милосердя,хлопцi гинуть.Хунту геть!
Анонім до гiсть Показати IP 10 Серпня 2014 19:10
Так, московську хунту геть.
до додідо Показати IP 10 Серпня 2014 19:06
Не дуже вдалий аргумент. Йдеться про сучасну Росію, яка прийшла до того, до чого мала прийти - до фашизму.
5 заповедь Показати IP 10 Серпня 2014 19:11
Преп. Серафим Саровский (+1833) Господь помилует Россию и приведет ее путем страданий к великой славе. Перед концом времен Россия сольётся в одно море великое с прочими землями и племенами славянскими, она составит одно море или тот громадный вселенский океан народный, о коем Господь Бог издревле изрёк устами Святых: «Грозное и непобедимое Царство Всероссийское, Всеславянское Гога и Магога, пред которым в трепете будут все народы». И всё это, всё верно, как дважды два четыре, и непременно, как Бог свят, издревле предрёкший о нём и его грозном владычестве над землёю[1]
Анонім до 5 заповедь Показати IP 10 Серпня 2014 19:16
Росію знищили більшовики після 1917, а сучасна РФ є відрижкою Совка.
ппп до 5 заповедь Показати IP 11 Серпня 2014 16:52
росія вже не одного спасла?
Olha Показати IP 10 Серпня 2014 19:17
Добре,МП (Московський патріархат)не подобається.Але МП виступив ПРОТИ ВІЙНИ.До сих пір КП (Київський патріархат) не виступив проти війни.Факт.
Анонім до Olha Показати IP 10 Серпня 2014 19:21
Виступ проти війни ,то значить за російсько-фашистську окупацію. Це Росія напала на Україну та вбиває Українців. Московська секта словом необмовилась про окупацію Криму та звірячі оскали шизофреніка Путлєра.
Olha до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 19:37
коментар було видалено
дідо до Olha Показати IP 10 Серпня 2014 19:44
Після звільнення Донбасу від російсько-фашистських окупантів, українська армія буде звільняти Крим.
Згоден до Olha Показати IP 10 Серпня 2014 19:32
А Ви спробуйте пригадати, хто найголосніше репетує: "Тримай злодія!!!!". А ще, для Вас персонально, пригадав фразу з вашого з фільму "Іронія долі..." - " И все, и пожалуйста, чешите отсюда"
Віра до Olha Показати IP 10 Серпня 2014 21:11
А ми не воюємо. ми захищаємо свою землю.А це священне право кожного українця
!!! Показати IP 10 Серпня 2014 19:34
НАЙПОПУЛЯРНІША СТАТТЯ НА САЙТІ !!!
Церковна миша Показати IP 10 Серпня 2014 19:57
Давайте ще з копитами кожному в душу заліземо вкажемо в який храм ходити, а заодно і яку віру сповідати. Кожна людина має це вирішувати сама для себе!!!
Анонім до Церковна миша Показати IP 10 Серпня 2014 20:12
А з зброєю увірватись у чужу країну та вбивати українців .можна ?
Церковна миша до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 21:03
До чого одне до другого. Я кажу,що нікому не дозволю вирішувати за мене до якої церкви я маю ходити.
ТРИЗУБ до Церковна миша Показати IP 10 Серпня 2014 21:17
Людина хай вирішує, але хай не забуває, що в Писанні ще сказано: "Блажен муж, що не йде на зборище нечестивих". Який українець з чистою совістю піде в ту московську контору (іним словом не назвеш, через гебешні корені МП)? Особливо зараз хто туди може йти, знаючи, що зверхники МП та РПЦ через брехню про "умиротворення душ" підтримують сепарів на сході та окупацію ерефією України. Їхні бородачі-попи воюють зі зброєю в руках проти нашого народу (це вже давно відомий факт, були гучні статті). Треба воно - ходити до попа, що працює на путінську РПЦ? Люди, роззуйте очі! В Росії ви бачите хоч одну церкву київського патріархату? Чому? Там же живе багато українців? В РФ щемлять католиків (споконвіку для них вороги), українських православних (бо "розкольники"), протестантів (бо "сєктанти"), мусульман (які не лижуть одне місце Путіну) - натомість нав'язують стару доктрину з єдиним царем, єдиною вірою, єдиною імперією. Волиняни! Ганьба вам зокрема, як представникам осоружної для Росії "западенщини" - танцювати під дудку московських попів. Всяк молиться до Бога мовою, яка йому рідна, але чи ж рідна вам московська "церковнославянская"? Ви хоч слово там розумієте? Вас її мати учила? Чи Христос казав, що саме цією мовою треба молитись?? Поверніть собі здоровий глузд, бо гірший від ворога є тільки свій запроданець.
Волинянка Показати IP 10 Серпня 2014 20:18
Схаменіться люди!!!! Старайтеся дотримуватись 10 заповідей Божих. Все минає, гріх зостається. Не сваріться. Кожна доросла людина має право вибору. Де в Біблії пише про патріархати, конфесії? Бог нас запитає за наші вчинки. Я горда за священників, монахів, простих православних християн у яких велика віра в Бога! Честь і совість для них не прості слова! Їх не купити за гроші, славу, нагороди! Бог і любов в них не на язиці, а в серці! Любіть один одного.Добро і правда переможе! ПОТРІБНО МУДРИМИ БУТИ УСЮДИ!!! МИ ЗАРАЗ ВСІ ГРАМОТНІ, А ОТ МУДРОСТІ, ВРІВНОВАЖЕНОСТІ, ПОВАГИ ОДИН ДО ОДНОГО, ЕЛЕМЕНТАРНОЇ КУЛЬТУРИ МАЛО. БУДЬМО ДОБРІШИМИ ОДИН ДО ОДНОГО І СВІТ СТАНЕ КРАЩИМ.
ТРИЗУБ до Волинянка Показати IP 10 Серпня 2014 21:24
Може ви й хороша, віруюча людина та гуманістка, але... Усвідомте назавжди: московський патріархат більше не конфесія, а 5 колона ворожої держави та антилюдського режиму. У них же не кажуть, що Путін неправий і називають сепарів "православними ополченцями". Нема там Бога, де типу храм мирно уживається з сатанинським мавзолеєм. Нема там православної віри, де поруч з хорогувами несуть портрети тиранів Сталіна та Путіна. Це лише пропагада "рускава міра", імперської доктрини, загарбництва всіх країн. Україні - українську церкву. Хто вважає себе вірним московській церкві - автоматично стає вірним Москві. Та церква штучна і створена як засіб впливу на людські мізки для легшої окупації інших народів. От чому саме вони богообрані такі, чому це тільки їхнє право, а всі інші розкольники? Ми завжди будемо добрі до тих, хто до нас з добром, але до відвертого ворога ми не підставимо другої щоки, на яку вони нам так натякають.
4554 Показати IP 10 Серпня 2014 20:19
Друге хвото одні ПУЦЬКИ - СМЄРШовці. Московський патріорхат це одні колабораціоністи (м"ягко кажучи). А де наша СБУ? Відповідь - на Печерські Холми їздить, за благословінням.
Аркан Показати IP 10 Серпня 2014 20:27
М-да... Православіє головного мозга... Ікони вже не поможуть...
911 Показати IP 10 Серпня 2014 20:38
От правильно на плакаті написано: УПЦ - частина РПЦ. Тобто, УПЦ повинна називатися "Російська Православна Церква в Україні". І тоді - ніякої плутанини. Зразу видно, чи може така Церква бути зараз в Україні, чи ні. Бо маскуться москалики за брехнею, називаючи себе Українською Церквою (хоча владика Ніфонт брав участь у Помісному Соборі у Москві). А хто є отцем брехні? Лукавий. Отже, УПЦ є термін від лукавого. Робіть висновки самі, люди.
ВН Показати IP 10 Серпня 2014 20:40
Ви б позначення робили видалених коментів, а то...ганьба
маха Показати IP 10 Серпня 2014 20:43
Парафія УПЦ відділилася від Московського патріархату через відмову у панахиді за воїнами АТО Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/parafiya-upc-viddililasya-vid-moskovskogo-patriarhatu-cherez-vidmovu-u-panahidi-za-voyinami-ato-362563.html
ВОНО Показати IP 10 Серпня 2014 21:06
ті що стоять на колінах перед священником окупанта- ВЖЕ готові зрадити свою землю,почекаємо поки вони принесую горе в наші сімї? чи може зараз покажем їм їхнє місце?
Марія Показати IP 10 Серпня 2014 21:07
Я 10 років тому перейшла свідомо в церкву Московського патріархату, не тому що не люблю українську мову і Україну, а тому що саме тут мені Божа благодать відчувається більше. Не кажіть нічого поганого про нашу церкву, люди шукають тут не політику а спасіння і Божу благодать. В Київському ж патріархаті я зустрілась з жорстоким поводженням, там в церкві висміюють, можуть обматюкати. Я в них розчарована. Хоч вони і патріоти.Прости їх Господи, вони до самогубства людину можуть довести своєю жорстокістю. Вкотре віряни з Київського патріархату докоряють нам за зв'зок з Москвою і Кирилом. Шкода людей їх на хресний хід покликала віра в Бога і бажання послужити Йому. Проте і представників з Київського патріархату можна зрозуміти. Скільки на нас ще лягатими тінь "добрих діл Москви"?
ооооо! до Марія Показати IP 10 Серпня 2014 21:27
Раджу Вам переїхати в Донецьк! Там вам буде православніше!
Ольга до Марія Показати IP 11 Серпня 2014 18:32
У вас якісь спотворені уяви про віру і відсутнє почуття патріотизму. Вам пряма дорога в Донецьк.
Воин Показати IP 10 Серпня 2014 21:17
Помолимся же братие за здоровье и удачу доблестных ополченцев Новоросии защищающих православный мир от западенских карателей
виновок. до Воин Показати IP 10 Серпня 2014 21:22
Лечиться тебе надо, ибо поздно будет, сын мой!!! Липины радо встретят тебя! Аминь!
Воин до виновок. Показати IP 10 Серпня 2014 21:27
не насмехайся, а рой поглубже схрон, мы скоро придем и спросим по всей строгости православной морали
виновок. до Воин Показати IP 10 Серпня 2014 21:29
Недобиток комуняцький, ти про яку мораль говориш.Недоробок совєцкий!
ТРИЗУБ до Воин Показати IP 10 Серпня 2014 21:33
коментар було видалено
Воин до ТРИЗУБ Показати IP 10 Серпня 2014 21:41
вы горазды лаять как приблудные собаки, а как придет до дела сразу в кусты, те кто желал воевать уже воюет, а вы трусы и ничтожества в вышыванках годные лишь сортиры мыть
ТРИЗУБ до Воин Показати IP 10 Серпня 2014 21:46
коментар було видалено
Анонім до Воин Показати IP 10 Серпня 2014 21:41
ЦЕ воїн русской православной арміі, який вбиває наДомбасі всіх християн крім Мусульман, бо вони кадировці.
Воин до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 21:46
ты трусливое ничтожество дрожаще в мирном Луцке! что ты можешь знать об реальном положении дел в зоне боев? разве что то шо по 5 аналу покажут
Українка Показати IP 10 Серпня 2014 21:21
Бог один. Бога не обманути. Виконуйте 10 заповідей Божих. Через релігію і політику не потрібно сваритись . Любіть один одного, будьте мудрими православними християнами.
ТРИЗУБ до Українка Показати IP 10 Серпня 2014 21:26
І підставте другу щоку сепаратистам та путніським собакам як прийдуть одбирати ваш дім?
Воин до ТРИЗУБ Показати IP 10 Серпня 2014 21:28
Прошенко освобождает вас от морали, как Гитлер освобождал немцев
ТРИЗУБ до Воин Показати IP 10 Серпня 2014 21:31
У вас вже свій Гітлер є. А моралі своєї нема. Гавкай далі, імперська собака, тут тобі куска не кинуть.
ВОНО Показати IP 10 Серпня 2014 21:37
на відео видно і особин чоловічої статі, вже завтра в них повинні бути повісти, а через тиждень хай проповідують в окопах під Донецьком! Ненадійні? можуть зрадити? не давати зброї в руки хай лопатами махають та вантажі переносять бійцям від такого теж легше буде
ВОНО до ВОНО Показати IP 10 Серпня 2014 21:44
але більш ніж впевнений шо вони *хворі* всі на запалення хитрості і наші *честні* военкоми знову наберуть бідолах з сіл та заводів
Ромко-бомко Показати IP 11 Серпня 2014 18:30
Яке це позирисько. Духовний світ Вати. Вата вважає якщо полазити на колінах, побити поклони, полобизати руки-ноги бородатим пройдисвітам, то Вату побачить Бог і спасе. Вата, якщо вже на коліна, то на коліна, а не присядки, бо гряде кара Божа. Не імітуй Вата.