USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Колісник дав свідчення про наїзд на представника «Правого сектору»

17 Березня 2014 13:29
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник пояснив правоохоронцям, чому збив активіста «Правого сектору».

Про це сьогодні, 17 березня, повідомив виконувач обов'язків начальника Управління МВС у Волинській області Михайло Руденко.

Так, активісти «Правого сектору» зайшли у кабінет Михайла Руденка без попереджень. Сталося це після відвідин Управління державної міграційної служби.
Лідер «Правого сектору» Волині Павло Данильчук запитав правоохоронця про те, де наразі перебуває екс-начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник, чи переховується він та чи дав той свідчення щодо інциденту у Ківерцівському районі, під час якого збив людину.

Зі слів Михайла Руденка, авто Богдана Колісника оглянули, а він сам розповів про ДТП. Відомості внесли в єдиний реєстр досудових розслідувань згідно зі статтею 286 частиною 1.

Богдан Колісник переконував, що активісти оточили його та погрожували, отже, втікаючи, він збив одного з активістів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 78
пукпук Показати IP 17 Березня 2014 13:36
в Колісника постійно конверти брав з взятками!!! тепер слідство веде!!! умора!
Дмитро до пукпук Показати IP 17 Березня 2014 13:43
Ви з ПС? ))
я до Дмитро Показати IP 17 Березня 2014 13:47
так я вогонь під такими , як ти і Колісник. Запахло смаженим хвостом щурів.
пукпук до Дмитра до Дмитро Показати IP 17 Березня 2014 15:19
я з космосу
землянин до пукпук до Дмитра Показати IP 17 Березня 2014 15:22
привет лунатикам))))
Женя до пукпук Показати IP 17 Березня 2014 13:50
Тiльки що придумав?..
СЕРГIЙ до пукпук Показати IP 17 Березня 2014 14:31
Лавочка прикрилась тепер шеремета заправляе конвертами
лісник до пукпук Показати IP 17 Березня 2014 16:28
пс себе дискредитує в повній мірі. опустилися вже нижче плінтуса. ще вистачає совісті говорити, що то Колісник збив бідного активіста - випадкового перехожого. там з самого початку все було ясно, де собака зарита
закон Показати IP 17 Березня 2014 13:43
ну шо колiсник зажали!!!!!
щодо закону до закон Показати IP 17 Березня 2014 16:33
такими низькими методами вони зажимають, побоялися б Бога а в правовій сфері вони працювати не вміють. тільки ганьблять честь людей, що загинули за Україну
1 до щодо закону Показати IP 17 Березня 2014 17:39
такими як Колісник - помовчи
Анонім до 1 Показати IP 18 Березня 2014 09:44
а чого мовчати - кажу як є
лiсник Показати IP 17 Березня 2014 13:47
до бiлих медведiв колiсника нехай там ше лiсом покеруе
пуку-пуку Показати IP 17 Березня 2014 13:48
А хто такий. чорт забирай, ця потвора данильчук, що влізає з своїми вурдалаками без попередження в кабінет? Це політична організація, громадське утворення? Де їхній статут, реєстрація? Це просто зборисько вуличних нероб, які знайшли правильний час і правильні течію, щоб виринути на поверхню і керувати за допомогою бит і масок.
потворі до пуку-пуку Показати IP 17 Березня 2014 14:00
ублюдки, виросли на наших гобах, тепер про кабянєти переживаєте. Закони свої під себе писані нам показуєте! пішли нах""""!
мда... до потворі Показати IP 17 Березня 2014 16:11
революція революцією, а закони ще ніхто не відміняв. якщо пс - нероби-зас...нці, то це в них на лобі написано. думають, викрутися з історією з Колісником. вже під машини кидатись почали - уроди!!!!!!!!
я до потворі Показати IP 17 Березня 2014 16:36
хто хотів працювати - той працював, а для невдах і нероб завжди знайдуться причини і хтось інший винен у всіх нещастях
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 13:52
коли вже всіх керовніків міліції,прокуратури,сбу змінять, народу набридло чекати. Треба змінити начальство усіх ланок,навіть найменших у цих структурах. Останні роки керівниками призначали посередніх, непрофесійних,аморальних людей. Зміна керівництва - сигнал для підлеглих, що "працювати по-старому" нікому не дадуть. Зараз керівники зачаїлися і чекають,що все з часом утрясеться і вони знову будуть "хазяями життя", в найгіршому випадку в інших областях пристрояться. Якщо громадскість дозволить, то саме так воно і буде.
света Показати IP 17 Березня 2014 13:55
Люди що ж це дieться:старий довiв до ручки галузь, синки добили лiсгоспи, старший зеник ше й земелькою торгонув на кiнець, а управи на них нема...
світлані до света Показати IP 17 Березня 2014 14:02
будь ласка з цього моменту про землю - " поподробней"
Роман Показати IP 17 Березня 2014 14:04
А що Данильчук ще у Луцьку робить? А як же мобілізація?:) Ну "чоловік" нічого не ма що казати...:)))
да до Роман Показати IP 17 Березня 2014 14:09
іди на***
Ззз до да Показати IP 17 Березня 2014 14:13
Быдлота необразованная!
дозз до Ззз Показати IP 17 Березня 2014 14:19
що з вами розмовляти, ви ж як Лавров в Росії: тупотугодум.
ЗАЕЦЬ Показати IP 17 Березня 2014 14:26
НУ ЩО ВИЛIЗЕ КОЛIСНИК СУХИМ З ВОДИ????? ВАШI СТАВКИ ПАНОВЕ$$$$$
вася до ЗАЕЦЬ Показати IP 17 Березня 2014 14:33
га*но не тоне!!!
влад до ЗАЕЦЬ Показати IP 17 Березня 2014 14:57
з його то грошима.....випливе
111 до ЗАЕЦЬ Показати IP 17 Березня 2014 16:14
тут питання чи вилізе сухим із води пс і їх перший заср...нець аркаша. а я думаю, не вилізе
санiтар до ЗАЕЦЬ Показати IP 17 Березня 2014 21:23
ця мурашка натягала стiльки - що й в пеклi вiдкупиться!!!
ольга Показати IP 17 Березня 2014 15:10
знаете шо вам скажу, цей пан стiльки спецiалiстiв в лiсгоспах вгробив та лiсу вкрав що будь якi методи щодо нього будуть правильнi...
василь до ольга Показати IP 23 Березня 2014 21:47
згідний 999\\\ процентів
лена Показати IP 17 Березня 2014 15:15
Богдан Iванович -покайся, що вкрав - верни людям
не пересічні до лена Показати IP 17 Березня 2014 16:42
що він в тебе вкрав? щоб щось говорити потрібно мати конкретну інформацію, а не пливти на легендах та переказах мас
cвiдок Показати IP 17 Березня 2014 15:27
кажуть пicля допиту джип там залишив,,,значить порiшав!?
ляхохович до cвiдок Показати IP 17 Березня 2014 15:31
ти бачив того джипа?
1 до ляхохович Показати IP 17 Березня 2014 16:15
то взагалі не джип
Анонім до 1 Показати IP 17 Березня 2014 16:48
і не його
007 до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 16:58
i не колicник то був а його копiя))))
Анонім до 007 Показати IP 17 Березня 2014 17:14
аркадію це все приснилося - викурив якусь не ту траву
саня Показати IP 17 Березня 2014 15:30
Це не Волиньлiс, а прямо автозавод
ляхохович до саня Показати IP 17 Березня 2014 15:35
Саньок ти теж хочеш на цей автозавод що у волиньлісі влаштуватися працювати? Вибач,усі посади розібрані.Залишились хіба що прибирання чи сторожування і то по згоді ПР.
саня до ляхохович Показати IP 17 Березня 2014 16:43
я вже й так в "заводi" тiльки у вiддiленнi, а побачимо де будеш пiдробляти ти коли перекриються грошовi рiки у ВОУЛМГ
працюючий до саня Показати IP 17 Березня 2014 16:48
грошові ріки нікуди не подінуться, просто попливуть в кармани інших людей, наприклад Ребари, Ляховичі і т. д. не для того вони труться біля пс щоб правди шукати - не той контингент
444 до працюючий Показати IP 17 Березня 2014 19:53
Грошові ріки вже , минуючи Колісника, пливуть в лісгоспи і це щиро радує !!! Нові ціни на лісопродукцію в рази вищі, а директори стали господарями у своїх лісгоспах.Вони вже мають можливість приймати рішення, що вигідно, а що не вигідно їхньому підприємству( хоч і з острахом оглядаються назад). І тільки тепер, можна давати оцінку хто і як господарює. А "не той контингент" певно Вас дуже образив..., а ні Ви ж просто шукаєте ПРАВДИ???!!!
не так до 444 Показати IP 17 Березня 2014 20:17
Це правда що грошові ріки ,минуючи колісника,пливуть у лісгоспи.Тільки жаль що не на їхні рахунки,а у кишені директорів.І це буде продовжуватись поки не буде в області керівник .Які нові ціни на лісопродукцію??????????????????На ту лісопродукцію що продана на аукціоні.Відомі ті ціни, такі самі як і були раніше.Так що не треба зараз вихвалювати якими господарями поставали славні директори.Хороший директор буде господарем при будь якому начальнику якщо він відданий своїй справі.
працюючий до 444 Показати IP 17 Березня 2014 21:26
особисто мене не образив. але скільки людей на них плюються - колісник не в конкуренції))
працюючий до 444 Показати IP 17 Березня 2014 21:29
їх дуже щиро радує відсутність колісника
444 до працюючий Показати IP 17 Березня 2014 21:42
Радіють всі лісівники області!!! Дехто тихо, а більшість цього не приховує.
задоволений до 444 Показати IP 17 Березня 2014 21:56
Радійте і тіштеся .НЕ довго залишилося!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Щоб потім тільки не ховались.!!!!!!
вже достали ! до працюючий Показати IP 17 Березня 2014 21:50
Ще й як радує,в них тепер кожен день, як свято,поки Колісник у відпустці роблять що хочуть,пють коли захочуть і прокатують державні гроші.Шановний Богдан Іванович зупиніть це свавілля,щоб не позорили галузь.
пук пук до вже достали ! Показати IP 17 Березня 2014 22:01
це напевно обiзвавсь його ср***колиз.....
вже достали ! до пук пук Показати IP 17 Березня 2014 22:10
Слухай пук пук чи як тебе там пукати тобі недовго залишилось.Скоро твій шеф вийде на роботу тоді будеш пукати у другому місці .
пук пук до вже достали ! Показати IP 17 Березня 2014 22:15
дурень думкою багатi€
вже достали ! до пук пук Показати IP 17 Березня 2014 22:19
Ти напевно останній дурень залишився кого колісник ще не вигнав але ще не пізно.
пук пук до вже достали ! Показати IP 17 Березня 2014 22:23
я йому не по зубам!!!
вже достали ! до пук пук Показати IP 17 Березня 2014 22:28
Дивись бо ще не таким зуби виривав і то з корінням!!!!!!!
пук пук до вже достали ! Показати IP 17 Березня 2014 22:32
запам'ятай на завжди:колiсник вже iсторiя!!!!!!????
вже достали ! до пук пук Показати IP 17 Березня 2014 22:45
Щоб ти знав нація яка забула свою історію здатна прожити її ще раз!
пук пук до вже достали ! Показати IP 18 Березня 2014 10:58
видно добре кормився у кормушцi в колiсникiв, хочеш назад???
вже достали ! до пук пук Показати IP 18 Березня 2014 12:29
мені не потрібно назад,я від неї і не відходив і не збираюся .
ара до вже достали ! Показати IP 17 Березня 2014 22:19
порада:шукай другу ср*ку!!!!
!!! до вже достали ! Показати IP 18 Березня 2014 09:59
це перевірена інформація
??? до !!! Показати IP 18 Березня 2014 10:49
Ще нічого не відомо
небайдужий до саня Показати IP 17 Березня 2014 16:43
а тебе жаба давить? зароби - і ти матимеш
саня до небайдужий Показати IP 17 Березня 2014 17:01
це тебе давить жаба, в я просто констактую факти!!!
сват Показати IP 17 Березня 2014 15:43
а що колісник мав зупинитись щоб наркаша голову йому відстрелив от і мусів якось викручуватись
волинянка до сват Показати IP 17 Березня 2014 16:17
аркаша міг ще лягти перед машиною. в нього і на таке мізків вистачить
сваха до сват Показати IP 17 Березня 2014 16:25
та мовчи вже свату ....цьому пану за "великi заслуги" не посiшало б ще пару раз по пицi
сватам до сваха Показати IP 17 Березня 2014 16:51
судіть краще про свої великі заслуги. в когось піщинку в оці бачите, а в себе колоди не видно
волинянка Показати IP 17 Березня 2014 16:53
тут якраз ці європейці зібралися, що тільки по пиці вміють бити. в Європу зібралися - далеко заїдете. краще вже януковича доганяйте - це ваш рівень
пік пік для ольги Показати IP 17 Березня 2014 17:38
пані ольго колісник повиганяв одних придурків засранців дибілів та злодіїв які могли сісти в тюрму а так на волі але без роботи
пук до пiк пiк Показати IP 17 Березня 2014 19:11
а виглядае так шо всiх вище перечислених пригрiв .....i пiдтягнув поближче до себе
пік пік до пук до пiк пiк Показати IP 17 Березня 2014 19:20
100%
розум до працюючий Показати IP 17 Березня 2014 21:06
Збiльшенi надходження --це "сльози" i то заслуга тих хлопцiв з ПС , хочете прибуткiв---приберiть посередникiв з експортних контрактiв!!!!!
луцьк Показати IP 18 Березня 2014 11:04
а я думаю не вже він такій тормоз щоб на власному т-з вас збивати а тут виходить що ви його блокували в законодавстві передбачено таке "перешкоджання руху" ще вас за це їбати будуть і правельно зроблять
.......... Показати IP 18 Березня 2014 18:09
ВСЕ?? К І Н Е Ц Ь ?????????????????????????????????????????????