USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині розпочали блокаду фур з російськими номерами

12 Лютого 2016 08:54
Волинські активісти зупиняють фури з російськими номерами. Про це у Facebook пише Еля Серкожаєва.

Нагадаємо активісти анонсували безстрокову акцію з блокування руху вантажного транспорту з державними номерними знаками Російської Федерації в районі села Гірники траси Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече.

“Фури з такими номерами стоять в селі Гірники. В той час, як наші хлопці гинуть в боротьбі з москальським окупантом, "москаляцькі" машини собі спокійно снують волинським краєм. Але, дякуючи небайдужим активістам, тепер вже не спокійно. Завертаємо всіх назад, немає чого шастати”,- пише Еля.

Тим часом, Sergij Abram публікує фото і додає: "Розвернули перші фури".



"Почали о 8:00, як і обіцяли! Як результат завернули чотири авто та зловили одного "фаната" з георгієвською лентою, який проїхав через всю Украіну", - пише в мережі Vasylenko Dmytro.



До слова, зауважимо, що імпровізований блокпост з'явився в районі села Нижні Ворота на Закарпатті. Активісти на в'їзді зупиняють російські фури і змушують водіїв розвертатися, - інформує ТСН.

Днями Польща заявила про заборону в'їзду в свою державу російським фурам, відтак вони рушили через Словаччину та Угорщину, і перетинають кордон на Закарпатті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лана Показати IP 12 Лютого 2016 09:13
Куди дивляться прикордонники на кордоні? Чому пропускають фури агресора? Наші фури в росії не пропускають. Що за байдужість влади? Народ у нас самий головний і тому бере у свої руки все наболіле.
СЛОВ'ЯНИ до Лана Показати IP 12 Лютого 2016 22:36
Цікава штука . . . Євросоюз торгує між собою . . . Ро . . . сія торгує зі сходом . . . . А україна сидить ВОНА ТОРГУЄ САМА З СОБОЮ . . . БО 80 % ВИВОЗИЛА У РО . . . СІЮ . . . . ПАРАДОКС . . . . ПРОДОВЖУЙТЕ ДАЛІ БЛОКУВАТИ ДОРОГУ І СКОРО У НАС ЗОВСІМ БУДЕ БЕЗРОБІТТЯ . . .
Волинь Показати IP 12 Лютого 2016 09:25
Немає від митниці до с Гірник доріг з подвійною смугою. Шановні можливо десь в іншому місці розвернули фури і сфотографували. От диванні бійці рулять
Анонім до Волинь Показати IP 12 Лютого 2016 11:27
це перед самою митницею розширення дороги.
Там було 100фур Показати IP 12 Лютого 2016 09:26
а ви 2 піймали то результат зерйозний...і там чому по дорозі їде фурая(з увімкненим світлом авто)якщо ви них зупинили!!??))1,2 3 фото...
Сандра Показати IP 12 Лютого 2016 09:38
Да кто этим активистам недоделанным давал право трогать машины? Мало ли что там везут. А если это продукты, у которых маленький срок хранения ? Они хоть понимают, на сколько попадёт этот бедный водитель? Тем более, прежде чем разворачивать фуры, проходите по маркетам и прочтите то, что написанно на этикетках. Там очень много русского товара.
Анонім до Сандра Показати IP 12 Лютого 2016 11:56
так путлєру також ніхто не давав право вводити війська в Україну. і нєфіг їм тут їздити. а збитки покриє путлєр. чим менше буде кацапських фур, тим менше буде кацапських товарів в магазинах. нехай жеруть свою лободу, газом занюхують і нафтою запивають
петро до Сандра Показати IP 12 Лютого 2016 13:33
сандра дуй на йух! В РОСТОВ
УКРОП до Сандра Показати IP 12 Лютого 2016 19:57
А кого волнует что везут кацапы ? Фуры забрать на нужды Армии водил подсрачникама в пи*ерацию .
888 Показати IP 12 Лютого 2016 09:41
Вижинемо всі російські фури і заживем ЩАСЛИВО)))))
Більш подібне Показати IP 12 Лютого 2016 09:46
що авто просто стоять..(у відстійниках)але того перофіла женіть назад що з іграшками катається...
patriot Показати IP 12 Лютого 2016 09:55
фотографії зроблені безпосередньо перед пунктом пропуску "Доманово"
читачка Показати IP 12 Лютого 2016 10:16
все це дійсно нагадує сюжет з фільму Кавказька полонянка, як Трус, Балбєс і Бивалий перекривали дорогу тримаючись за руки
Ковеьчанин Показати IP 12 Лютого 2016 10:21
На СТО ,Сотка, м.Ковель зараз стоїть більше десяти фур з ПарАшки 10.00
вовк Показати IP 12 Лютого 2016 11:09
Для Сандри. Хай везуть свої продукти до себе в московію і давлять їх тракторами.
Проти Показати IP 12 Лютого 2016 11:59
Яке вони взагалі мають право зупиняти фури? За це вже має бути кримінальна відповідальність. Куда дивиться наша нова поліція? Активісти хр*нові.
Коля Показати IP 12 Лютого 2016 13:16
Нема закону у країні . Хіба це Європа? Хтось відволікає увагу від дійсно важливих справ. А здоровим чоловікам робити нема що? Перекривати дорогу це не мішки тягати.
Володимир до Коля Показати IP 12 Лютого 2016 22:52
А коли москалі вбивають та грабують наші землі це по закону. Росія першою ввела заборону на транзит наших фур.
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 13:24
Серкожаєва та інші "активісти-поцріоти", ідіть працювати, годі піаритись.
ЗНАЮЧИЙ Показати IP 12 Лютого 2016 13:43
ДО--ЛАНИ.Дамочко 1 Украінські фури йдуть в РАСЄЮ через БІЛОРУСЬ . Іхні--теж. ВИДНО так тихо домовились деякі бізнесмени..ВНЕСИ ясність якщо знаєш 111
Котигорошко Показати IP 12 Лютого 2016 14:31
Іде війна,гинуть люди а вражених путінізмом особин не меншає...хронічна хвороба.Не терпіть вже ті муки...всілися рядочками на ці фури ..і гайда у московію.Попутного вітру...
Наддніпрянець Показати IP 12 Лютого 2016 17:42
Треба провести націоналізацію незаконно в'їхавшого транспорту з Московії, з якою у нас війна. Водіїв передати на виправні роботи - може де дороги ремонтувати - на 5 років. А транспорті засоби - націоналізувати на користь злиденного волинського народу. Вантаж роздати місцевим активістам.
Вульф Показати IP 12 Лютого 2016 18:06
Як казав классик : "Війна - х*рня, головне - маневри!" . Кацапи ще не розуміють свого щастя, що їх фури ще не спалили. А взагалі потрібно поставити людей на всі пункти пропуску і контролювати не тільки авто з парашенськими номерами, а й інші автомобілі, які везуть вантажі "З" , або "В" педарацію. Бо вони зараз хутко "переорієнтуються" на закордонних перевізників. І все буде як раніше. А нашу владу додавити, як з блокадою Криму. Якщо якісь продукти, меблі чи якась інша дрібнота не попаде до кацапів, то це буде не так помітно. А от уявімо, що наприклад їх залишити без запчастин до іномарок хоча б ! Від цього постраждають і європейські виробники. Але це їх спонукає до скорішого розв"язання "української" проблеми.
vovk Показати IP 12 Лютого 2016 18:41
Можливо тільки так щось можна вирішити.
Волиняка Показати IP 12 Лютого 2016 18:46
В той час, як наші хлопці гинуть в боротьбі з москальським окупантом, "москаляцькі" машини собі спокійно снують волинським краєм. Але, дякуючи небайдужим активістам, тепер вже не спокійно. Завертаємо всіх назад, немає чого шастати. Прошу підтримати небайдужих ...Слава УКРАЇНІ !!!
СЕПАР Показати IP 12 Лютого 2016 22:59
УКРАИНА -ЦЭ ЕВРОПА?ГРОМАДЯНЫ-ВЫ ЗГЛУЗДУ ЗЙИХАЛЫ!!!ЗА КАЖДУЮ ТАКУЮ ТРАНЗИТНУЮ ФУРУ,УКРАИНА ПОЛУЧАЕТ БАБКИ В БЮДЖЕТ,А ЭТО НЕ МАЛЫЕ БАБКИ!!!ТРАНЗИТ+ДОРОЖНЫЙ СБОР+СО2=ПРИБАВКА В БЮДЖЕТ УКРАИНЫ!!!УЖ КОЛЬ ВЫ БОГАТЫЕ ЕВРОПЕЙЦИ И БАБКИ ВАМ НЕ НУЖНЫ - УСПЕХОВ ВАМ!!!!К СВЕДЕНИЮ ДОЛГ УКРАИНЫ НА КОНЕЦ 2015 ГОДА СОСТАВЛЯЕТ 79% ВВП!!!!УСПЕХОВ ВАМ В ВАШИХ НАЧИНАНИЯХ!!!!СЛАВА ЕВРОПЕЙЦАМ!!!