USD 39.85 40.25
  • USD 39.85 40.25
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

На Волині в УПЦ МП – новий керівник

18 Жовтня 2016 16:37
У Волинській єпархії Української Православної Церкви Московського патріархату обрали нового керівника.

18 жовтня 2016 року під час чергового засідання, Священний Синод УПЦ ухвалив рішення щодо обрання та призначення нових архієреїв, - повідомляє прес-служба церкви.

Рішенням Синоду митрополит Волинський і Луцький Ніфонт склав повноваження у з'язку зі станом здоров'я.

Постійним місцем перебування митрополита Ніфонта залишили Луцьк, а також призначили його настоятелем Свято-Покровського кафедрального собору.

Новим правлячим архієреєм Волинської єпархії став єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл.

Зауважимо, незважаючи на те, що він родом із села Залюття на Волині, він сформований Російською Церквою, тож цілковито поділяє ідеологію «русского міра», а його брати служать священниками у Москві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
упс Показати IP 18 Жовтня 2016 16:50
ото радість в нашому селі!!!!тепер нам кіріл памагатиме,,,,
Я Показати IP 18 Жовтня 2016 16:59
Ех , шкода Ніфонта. Хороша людина, багатьом допоміг
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 17:01
і що... не має управи на МП7
111111111111 Показати IP 18 Жовтня 2016 17:11
ну і що?
Прр Показати IP 18 Жовтня 2016 17:32
Нафаня русскай гаваришь...
А Показати IP 18 Жовтня 2016 17:36
А без коментарів слабо ВН подати інформацію? Це де ви вирили? "тож цілковито поділяє ідеологію «русского міра»"
Б до А Показати IP 18 Жовтня 2016 19:28
нє мля, він в мацковцкій циркві прихльобується і рузкім міром не марить. коли ви, упирі, збагнете, що нема в тому світі гіршого створіння і більшого ворога людству ніж козломордий кацап, або, якщо не здатні того втямити - повиздихаєте
Арсенюк Кулевлобчук до Б Показати IP 18 Жовтня 2016 20:50
Ви всі повіки боржники СРСР/Росії, який вам дав те, що ви маєте. Мали тобто. Як добре,що від вас залишиться тільки кілька сторінок у підручнику з історії.
Українка до Арсенюк Кулевлобчук Показати IP 20 Жовтня 2016 08:33
А де взяв СРСР/Росія те, що мені дав? Чи це не прибуток від поля і тієї корови, яку ті упирі забрали в 4 сиріт (моєму діду було 6, а найменшому брату 9міс.) через що їх 9річна сестра пішла в найми?Д-Я-К-У-Ю !!! Коли вже вам відкладе вуха, відкриються очі (((
Безбожність до Українка Показати IP 20 Жовтня 2016 09:23
Причина всіх бід минулих і теперішніх. Цю церкву гонили кдбісти і знищували. Не гоніть хоч ви. Де факто вона помісна. Де юре нема бумажки про це. А ви називаєте її московською. Вона від Візантії залишилась митрополією. І СРСР та расєя тут ні до чого.
Торі до А Показати IP 20 Жовтня 2016 11:40
на всі 100% правильний коментар
Андрій Показати IP 18 Жовтня 2016 17:36
нічо ніпанятна
православний до Андрій Показати IP 24 Жовтня 2016 22:11
А ти хоч один раз в церкву піди, побудь на службі та подумай - як живеш, тоді може щось і буде "панятна"
тиць-здиць Показати IP 18 Жовтня 2016 17:46
пц-мп і так не в шоколаді були, тепер взагалі, в нафталіні сидітимуть
Торі до тиць-здиць Показати IP 20 Жовтня 2016 11:43
ну от для чого такий брєд писати????
Людина Показати IP 18 Жовтня 2016 17:49
Попи "рулять".Ідіть до них і несіть багато грошей,вони вам відпустять всі гріхи,св*лота.Просто іншого слова не підібрав,вибачте.Люди!Почніть накінець думати,бо просто загинете передчасно і в муках.Бог і церква-це зовсім різні поняття.Як казав О.Бендер"По чем опіум для народа".І він був правий.
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 18:56
Як що любить рускій мір то хай бере десь собі єпархію під Норільском і править
анонім2 до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 19:25
під норільском холодно. і не наливають.
Ірина Показати IP 18 Жовтня 2016 19:02
Ну пішла на відпочинок літня людина. До чого оце прибріхувати про "сформований Російською Церквою", "русскій мір"... У нас через одного в росії на заробітках, то що ж?
горпина до Ірина Показати IP 18 Жовтня 2016 19:24
то повісьтеся, якщо в вас так.
Лучанка Показати IP 18 Жовтня 2016 19:45
Соромно так повідомляти про вихід глибокоповажного владики Ніфонта на пенсію і прихід нового керівника єпархії!! Ви чого влазите в діла церковні в яких нічогісінько не розумієте?! Чому ви дозволяєте собі ображати почуття віруючих УПЦ МП?! Ганьба вам і сором, бо вит показали свою сутність заангажованого ЗМІ!! Знаю, що цей пост ви не пропустите, але нехай це вам буде уроком на подальше.
волиняка Показати IP 18 Жовтня 2016 20:37
Як таке, як останній абзац, можна писати? Є докази або ще щось, що може це підтвердити?
Дмитро Показати IP 18 Жовтня 2016 21:20
Владика Ніфонт достойний владика. Добре що в свому житті пощастило бути на літургіях де він правив, послухати його проповіді, дійсьно відчувалась радість життю, то тяжко словами передати.. Цей владика виховав цілу плеяду добрих пастирів, тагато людей завдяки його молитов і трудів прийшло до віри. Дай Боже йому здоровя і радості.
Олена до Дмитро Показати IP 18 Жовтня 2016 23:38
Повністю з Вами згідна. Дуже поважаю Ніфонта. Для мене він завжди буде прикладом доброти і мудрості. Здоров'я йому міцного.
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 21:38
Звідки ви, журналісти, знаєте, що "він сформований Російською Церквою, тож цілковито поділяє ідеологію «русского міра»??? Чому немає поваги до віруючих людей? Чи це не розпалювання ворожнечі на релігійній почві? Чи це не розділення людей? Ви маєте бути об'єктивними, а не подавати свою думку, як факт.
Міністерство пропага до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 22:11
На україні нема об`єктивних ЗМІ. Є тільки Гебельс-інформ.
до ВН до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 22:56
А їм то що - власник не циєї віри, за що платить - то і пишуть або повна вакханалія заказушна!!! Знаю що затрете але майте на увазі, що про вас і ваш сайт разом з власником вся Волинь думає і все знає і не все грошима купляється, особливо совість!!!
Українка до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2016 08:44
Діяльність та й сама наявність російської церкви в Україні- ось де розпалювання ворожнечі! (Сам Кирило казав Папі Римському, про представника " НАШЕЙ церкови в Украине")
Ця церква до Українка Показати IP 20 Жовтня 2016 09:51
Має назву та реєстрацію -УПЦ. І це закон України. Не поважаєте громадян і церкви. Поважайте закон. Не ображайте. Держава йде до Європи? Але і без Європи ми живемо в ній і любимо її. Так і церква є митрополією ще від Візантії. І ми живемо в ній і любимо її. Держава залежить від обставин та осіб. І церква після татарських руйнувань поширила свій вплив на Московію- улус орди. Митрополит київський Петро за обставин того часу і постійних набігів переніс свою кафедру у Володимир на Клязьмі. А потім отримав запрошення від Івана калити прийти до Москви. З часом дійшло до патріархату. Там є Руська Православна церква яка зросла від Київської митрополії. В нас є УПЦ Київська митрополія яка в єднанні з усім православ'ям світу. І в чому вина церкви? Що вона йде шляхом закону, а на неї тиснуть особи і обставини? Що комусь не вдається її зробити кишеньковою? І не забувайте що її завжди нищили і гонили бо вона Христова.
НВ Показати IP 18 Жовтня 2016 23:57
Дорогий Владико, ми, вірні чада Української Православної церкви були і будемо любити Вас і молитись за Ваше здоров'я .Нам дуже буде не вистачати Ваших служб і Ваших проповідей.Все Ваше життя - це молитовний подвиг, ми, всі волиняни, відчуваємо Вашу молитву.Обминають нас катаклізми, навіть розкольники Вас поважають і бояться.А скільки Ви допомагаєте дітям сиротам.У Вашому серці живе справжня християнська любов.Владико живіть довго і щасливо, здоров'я Вам.
Сайт Показати IP 19 Жовтня 2016 00:18
Останній абзац це перлина Волинських новин! І як ви додумались? Чи довго думали? Щоб таке придумати тра бути журналістом ваших новин? Не чіпляйте корові сідла. Брехню вашу всім видно. Це все одно що написати про Михайла -незважаючи на те що родом з Тернопільщини, він сформований Російською Церквою( хрещений в ній, послушником був у Почаівській лаврі, освіту отримав в Ленінграді і т.д.), тож цілковито поділяє ідеологію "русского міра", а його брат служить Москві( купує товари церковні в Києво печерській лаврі УПЦ). Волинські нісенітниці а не волинські новини ви.
Кузя Показати IP 19 Жовтня 2016 06:39
Ввечері семінарістам МП дали контрольне завдання захищати рюсскій мір.
Хасевичів до Кузя Показати IP 19 Жовтня 2016 09:05
Ваш головний поставив давно в youtubi : Великий московський хрест на іміджі УПЦ КП. Проглянь. Подумай. Порівняй проповіді інших. Степан Бандера казав: не так страшні московські воші, як українські гниди. І до речі, матюки на проповідях це особлива прикмета Михаіла. А казали що матюки від москаля... І все інше. На своїх поглянь. Які завдання ви виконуєте?
коля до Кузя Показати IP 19 Жовтня 2016 09:12
Кузя,не говоріть дурниць. Щоб ви знали владика Нафанаїл є вихованцем митрополита Ніфонта. Ще коли владика Нафанаїл був молодим юнаком він їздив в Рудку-Козинську до тоді ще простого ієромонаха Ніфонта який його і благословив в семінарію.
Людина Показати IP 19 Жовтня 2016 07:59
Ваш "шанований" владика Ніфонт агітував в храмах за шапкокрада і зека і це факт,який можуть підтвердити. багато людей.
На сайті до Людина Показати IP 19 Жовтня 2016 09:26
Релігійна інформаційна служба Украіни(рісу). Свого часу Ніфонта поважно називали одним із постійних і найпослідовніших прихильників канонічноі автокефалії УПЦ. Про це він говорив. Цьому сприяв. А щодо виборів Ніфонт завжди був бездоганний. Він навіть приватно нікому нічого не казав. На нього тиснули, агітки підкидали, провокували... А він добре пам'ятав як йому кдбісти пальці між дверима і коробкою ламали... І віддавав Богові -Боже а кесареві - кесареве. В архівах ще є як він відстоював віру і українство. Він плакав як чув українську пісню коли їхав за совєтів у поїзді. І запитував у хору з яким зустрівся: а таку знаєте? - знаємо! - заспівайте! І знову плакав... Оце факти! А ви свою обмеженість приписуєте йому без фактів а так як робили кдбісти. Соромно за Вас.
Олена до Людина Показати IP 19 Жовтня 2016 14:22
Ви підло і нагло брешете. Владика Ніфонт проповідував завжди лише правду Христову,а в політику ніколи не вмішувався. Саме Владика " Людина" з великої букви, а ви Брехун з великої букви. А батько Брехні - Сатана І багато людей Вам може це підтвердити.
Маловір Показати IP 19 Жовтня 2016 10:09
А де наш о. Валентин Марчук який всіляко опікувався владикою? Чому він тут не захищає наших владик від закидів? Дивно. Він за ці роки ні пари з уст критичної та спростувань на закиди КП не дав... Та навіть відео повирізав де Михаіл на території Піддубецькоі церкви самоуправством займається. І це з матеріалу наданого компетентною особою для сайту Волинської єпархії УПЦ! До якого ще дописав що це коментар... Міркую, що Владика Ніфонт розбереться сам, але шкода його здоров'я.
Так Показати IP 19 Жовтня 2016 17:47
Файна вийшла розмова. Один проти одного та за принципом - "сам дурак". Про добрі справи не кажуть, бо вони живуть. Про погані також мовчать, бо за це вони однаково відповідатимуть.
Почав не я Показати IP 19 Жовтня 2016 18:58
Цю розмову розпочав -"упс"- українська патріарша служба... І почалось. В багатьох коментарях є повага та інформація. А в деяких оте що ви сказали.
Я Показати IP 19 Жовтня 2016 23:36
Я вірю в єдиного Бога!а попи ніяк церкви не поділять ,бізнес!!!
О а чо до Я Показати IP 20 Жовтня 2016 00:08
Зайшов на цю новину? Не гнівайся так. Шкідливо. І не суди по собі друже.
!!! Показати IP 20 Жовтня 2016 09:21
По ділах та словах пізнаєте адепта руСькаго мІра, правда, якщо очі з вухами відкриєте
??? до !!! Показати IP 20 Жовтня 2016 11:12
Ти про себе? Перебрав з канабісом? Наш пацієнт. Виїжджаємо!!!
Ксенія Показати IP 20 Жовтня 2016 17:12
Та яке ви маєте право так казати. Зразу видно що від церкви ви далекі. Довотьте фактами те що говорите. А владика НАФАНАЇЛ прекрасний архієрей, і не із ніякого русського міра. Хіба в росії немає українців-патріотів. Вони хіба працюють на ФСБ. Вони служать Богу а не владі!
бандерівець до Ксенія Показати IP 22 Жовтня 2016 16:59
знаю одну ксенію з Камінь-Каширського яка прям цього Нафаїла боготворить... Коли рідній брат вінчався в церкві КП даже в церкву не зайшла .. не позорся ти до Бога ходиш а не до попів
лучанка Показати IP 20 Жовтня 2016 18:47
Прочитала всі коментарі..це жах!за що ж ви так не любите свою землю.підло брешете.все життя хожу в собор.ніколи не чула там матюків.є таке присліввя:не нам попов судить-на то есть черти."я ваших так так і наших.у христа не було патріархату а була любов.
Бандерівець до лучанка Показати IP 20 Жовтня 2016 20:04
до Михайла на проповідях не казали матюків. Але можете пошукати: луцький митрополит виголосив скандальну проповідь. На таблоіді Волині. Ми тут попів не судимо. В спілкуванні пізнаємо їх і діла їх. В Христа була одна Церква і Україна мала до Філарета і кравчука одну церкву. По ділам іх пізнаєте іх. Це Євангеліє!
Лучанка до бандерів до Бандерівець Показати IP 21 Жовтня 2016 00:26
Візьми слово бандерівець в навички.бо ви не бандерівець!бо тоді б церква була б одна-українська.і відстоювала б українська державу.страшніше яничарів немає.манкурти.назвіть свою церкву російською так буде правильно.
У вас до Лучанка до бандерів Показати IP 21 Жовтня 2016 08:36
Шановна у вас нема ніяких контраргументів на існуючі аргументи. І ви ще сердитесь і обзиваєте... Пошукайте про атовця якого хоронили а межиріцькому монастирі. Активний парафіянин, захисник України. Таких багато. Ще поляки хотіли пусціць русіна на русіна. Але вдалось це кравчуку і Філарету. І війна це наслідок безбожних правителів, які продовжили те що почали попередники. Якщо вкусив пес -не кричіть на кота. Дивіться в корінь.
Люди добрі Показати IP 21 Жовтня 2016 11:06
Не сваріться. Релігія - це політика... Віра - це вірити у Вищу Силу, що на Небесах. Вірю у Вищу Силу - Бога. Майте Храм кожний у серці своєму. Ісус Христос про патріархати не говорив, не вчив. - Де двоє чи троє в ім'я Моє зійдуться, там Я посеред Вас. А нам дав Нову заповідь: - ЛЮБІТЬ ОДИН ОДНОГО . Можу і вдома помолитись і Бог мене почує. А війни 2000 років часто бувають через релігію... на жаль. Сваритися через релігію і політику можна цілими днями і ніхто нікому нічого не докаже - марна це справа... я можу за себе відповідати, але не за когось і за чиїсь вчинки.
Рел Показати IP 21 Жовтня 2016 17:50
Релігія це зв'язок добровільний людини з Богом. Добровільний. Христос заснував Церкву. Ті люди які проти Христа і Його вчення зробили інші зібрання і вчення. Любові Істини не прийняли як пише св. Письмо. Де двоє чи троє...тут вчення про молитву а не про церкву. Помиляєтесь. І церква з 4 ст.зберігає систематизоване, запозичене з Євангелія вчення про Бога і спасіння в символі віри. Ніякоі політики.Війни в світі через безбожність, часто для знищення християн і церкви. Пітьма з піт мою не бореться ..,
Over200 Показати IP 31 Березня 2017 13:52
Такі балаболи пишуть таку афінею, та свідки безвізи аж пищать та слюні пускають. Народ зовсім дався мізками з такими гаслами.