USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Оранжевий дощ випав не тільки в Луцьку, а й у Львові

1 Березня 2016 15:05
Брудний дощ оранжевого кольору випав цієї ночі у Львові та кількох районах Львівщини.

Синоптики заспокоюють: подібні опади безпечні для здоров'я, - повідомляє zaxid.net.

Нагадаємо, сьогодні Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку з нічним дощем випав незрозумілий коричневий осад. ФОТО

Також 1 березня вранці випав брудний дощ оранжевого кольору у Львові та кількох районах області. У Львівському гідрометцентрі пояснили, що таке незвичне для українців явище інколи трапляється в природі, але воно не становить небезпеки.

«Брудні дощі пов’язані з тим, що у повітря підіймаються частинки, пилу, ґрунту, рослинного пилку та інших часток. Вони можуть тривалий час триматися в повітрі. У суху погоду ми не помічаємо, як вони осідають на землю. Коли ці частинки потрапляють у вологу повітряну масу, то випадає брудний дощ», – розповіла начальник відділу метеорологічних прогнозів Львівського регіонального центру з гідрометеорології Надія Ясюренко.

Фото Ігоря Надольського
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Н2О Показати IP 1 Березня 2016 15:16
Сльози шахтарів Львівщини і Волині!!!
Анонім Показати IP 1 Березня 2016 15:27
А коли то була суха погода?
Анонімістий Анонім Показати IP 1 Березня 2016 15:50
во во...сухо ж не було, щоб пилюка така піднялась. тим більше тоді б влітку постійно таке було б...в мене вся машина в тому Г.
гість Показати IP 1 Березня 2016 16:02
А звідки пилок в лютому?
Рокі до гість Показати IP 1 Березня 2016 19:30
Сеня запиляє Україну пилком спокою
Назар Показати IP 1 Березня 2016 16:43
А хіба нема якоїсь незалежної лабораторії, яка могла б за волонтерські кошти дослідити хімічний склад даної субстанції? Готовий долучитися як волонтер!
читач Показати IP 1 Березня 2016 16:46
Таких спеціалістів потрібно гнати, без розслідування. Пилок та пил у лютому на Волині, ну д*біли.
Володя Показати IP 1 Березня 2016 16:53
Тобто у нас на волині грунти ОРАНЖЕВІ і з оранжевих грунтів піднімається ОРАНЖЕВИЙ пил???
Руслан Показати IP 1 Березня 2016 19:06
Збрехати і то невміють. це все хімія. мчс зробили аналіз і кажуть що сірка. я сам не вірю!
Лучанин Показати IP 1 Березня 2016 21:42
От тільки чомусь замічати це почали останні 10-15 років, а до цього я подібного ніколи не бачив! Пора готуватися до землі? (R)