USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Підписали коаліційну угоду

21 Листопада 2014 09:30
Коаліціаду завершено. Підписали угоду про створення парламентської більшості. Про це інформує Експрес.

Представники Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, "Самопомочі", Радикальної партії Ляшка й "Батьківщини" підписали проект тексту коаліційної угоди. Про це повідомили представники політсил біля будівлі парламенту.

Коаліційні переговори почалися о 17:00 четверга й завершилися майже о 2 годині ночі п'ятниці. "Ми парафували коаліційну угоду. Тут є підписи п'яти політичних сил, представників, які працювали над текстом коаліційної угоди", - сказала представниця "Самопомочі" Оксана Сироїд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 10:05
Щось довго її виношували!:) Це ж потрібно такий піар, працювали бідні вночі, а вдень часу мало? Ви ж усі були разом, а тепер так в муках спільні рішення "народжуєте"? Смішно і соромно на все це дивитися!
Слава Україні Показати IP 21 Листопада 2014 10:19
А тепер народ має тримати ЇХ на контролі, інакше - РИГИ знову візьмуть верх. Надто багато в бідній Україні зрадників прокацапських, які так просто нізащо не здадуться.
екскурсовод Показати IP 21 Листопада 2014 10:34
Нарешті посади поділили! Одним з головних і перших пунктів угоди є відміна депутатської недоторканості - побачим чи це виконається!
хіба ні Показати IP 21 Листопада 2014 11:43
І чого в нашій країні всі рішення приймаються посеред ночі????
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 12:44
Довго та коаліція не протримається. Бо у кожного з її підписантів свої амбіції. Юлька у 2009 році ср....ла на Порошенка, Яценюк у 2010 році прямо заявив, що Тимошенко і Янукович абсолютно одинакові і відрізняються лише статтю. Що тим не менше дало змогу тому ж Яценюку у 2013 році підлизатись до Блоку Тимошенко і розпустити НФ. А Ляшко у 2013 році на сесії ВР так і заявив, що Яценюк із Ко посприяв тому, щоб Тимошенко сиділа. Не вірите, пошукайте у Tube - знайдете. І ці люди підписали якусь коаліцію ? І, взагалі, вони коли-небудь говорять правду ? Але ж як голосували - так і будемо жити.
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 14:21
Помаренчеві в принципі не можуть співпрацювати. Таку співпрацю країна вже бачила: були одні сварки.
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 20:43
Герої наші! Підписали коаліційну угоду!
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 23:52
Америкос приехал и все поставил на место