USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Помер Заслужений тренер України Володимир Байсарович

22 Січня 2016 14:54
Колектив Комунального закладу “Дитячо-юнацька-спортивна школа №2 Луцької міської ради” сумує з приводу смерті свого колеги, Заслуженого тренера України, старшого тренера-викладача відділення футболу Байсаровича Володимира Миколайовича.

Про це повідомляють представники Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

«Назавжди будемо пам’ятати його як хорошу людину, професіонала в діяльності фізичної культури та дитячого спорту. Адміністрація та колектив ДЮСШ №2 приносить співчуття рідним та близьким Володимира Миколайовича», - йдеться у повідомленні.

Інформаційне агентство Волинські Новини теж співчуває близьким і рідним покійного.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Степан Бандера Показати IP 22 Січня 2016 15:05
Це перший тренер Толіка Тимощука. Варто дописати
123 Показати IP 22 Січня 2016 15:18
Добра була людина ! Царство небесне і вічний покій .
Василий Показати IP 22 Січня 2016 15:43
Напишите правду. Что умер от гриппа. Напишите что два дня назад приходил участковый врач, которая сказала , что все хорошо. Напишите в конце концов, что полгорода лежит с этим грипом....
Анонім до Василий Показати IP 22 Січня 2016 17:13
Дійсно, маса хворих людей, а ці розказують про відсутність епідеміі!!!!!
Аптекар до Василий Показати IP 22 Січня 2016 19:23
Так, грип. Біжіть швиденько до нас. Підніміть статистику, від грипу завжди були летальні випадки. Одного разу при Тимошенко фармацевти бабла зрубили...
жаль Показати IP 22 Січня 2016 16:18
приємний чоловік був... часто бачив його на 40-кварталі, де він, мабуть, проживав, як прогулювався з дружиною та песиком...
Тетяна Показати IP 22 Січня 2016 16:39
Вічна пам'ять.Велика втрата для наших дітей.Дякую Богу за те,що їм пощастило попрацювати з Вами.Спочивайте в мирі.
сергій Показати IP 22 Січня 2016 18:47
Хай земля буде пухом.
Олександр Показати IP 22 Січня 2016 21:21
Спочивайте в мирі..
Колега Показати IP 24 Січня 2016 14:11
Мудра і порядна людина, досвічений фахівець і авторитет для багатьох тренерів, хлопчаків та батьків. Хай земля буде пухом.
artur Показати IP 24 Січня 2016 16:15
це мій тренер був дуже хороша людина u11