USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Призначили військового комісара Волині

28 Вересня 2015 10:25
Міністр оборони нарешті призначив керівника обласного комісаріату.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови ОДА сьогодні, 28 вересня.

Зі слів Володимира Гунчика, наказом Міністра оборони військовим комісаром області призначений полковник Роман Кулик. Нагадаємо, донедавна він очолював комісаріат області в якості виконувача обов’язків.

Нині, зі слів Гунчика, Роман Кулик перебуває в Генеральному штабі, де відпрацьовують питання, пов’язані з майбутнім осіннім призовом.

Зауважимо, наказ про призначення Романа Кулика військовим комісаром області виданий ще 20 серпня цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 28 Вересня 2015 12:04
за те,що зірвав план мобілізаціі та розплодив хабарників у районних комісаріатах треба ще генеральські погони дати та орденом нагородити...Супер-роботяга!!!
Сергій Показати IP 28 Вересня 2015 12:43
Вітаю від усієї душі. Радий за Вас, Роман Анатолійович! А для попередніх анонімістів, то цей чоловік відповідально провів всі етапи мобілізації.
Дістало до Сергій Показати IP 28 Вересня 2015 15:32
А Козака Сергія побоялись призначати? А він був першим у списку. Бо відірвав би всім одне місце. А як призначили Кулика нам відомо- і як проводилась робота по збиранню (котлети у Рівне) , і що говорилось у його адресу,і як вимолював посаду. Що підлеглі воєнкоми слабо сказати правду люстратору? Чи розкаже як учасника АТО отримав. За який термін? За 2 дні і одну ніч?
Аноніму? Показати IP 28 Вересня 2015 12:58
1.Сам дай відповідь,чому не пішов по демобілізації.Відповідь типу що вік не підходить чи ще якісь відговорки не приймаються,бо це проста відговорка. 2.За факти факти корупції (якщо вони є,звичайно) треба говорити фактами,а не підленько будоражити інтернет-товариство.НУ що ж .аноніми завжди були в тіні і підленькими.
Грицько Задубельний Показати IP 28 Вересня 2015 14:13
коментар було видалено
Анониму Показати IP 28 Вересня 2015 15:00
не правий ти ....Бiльш порядной людини у Волинському ОВК ще не було. Поверь, знаю!
ЛЮСТРАТОР Показати IP 28 Вересня 2015 16:15
Пожимем час покаже,через два роки всіх провірим ЯК ОТРИМАВ УБД,ГЕРОЇВ -ПАТРІОТІВ НЕ СТОСУЄТЬСЯ.