USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Затори, повалені білборди та перевернуті люки – наслідки зливи у Луцьку

22 Серпня 2016 18:41
Численні затори, повалені білборди та огорожі, перевернуті люки та унеможливлений рух окремими вулицями - наслідки зливи, яка раптово пройшлася Луцьком.

Стихійна злива та шквальний вітер, які накрили місто близько 16:00, додали чимало незручностей лучанам та гостям міста.

Так, на дорогах Луцька утворилися довжелезні затори, ускладнений проїзд вулицями Дубнівська, проспектом Відродження та Соборності.
Неможливий рух транспорту на вулиці Карпенка-Карого. Відрізок дороги, що неподалік перехрестя Дубнівська - Карпенка-Карого, затопило водою, від наслідків стихії постраждав вантажний автомобіль.
Окрім того, по всьому місту зірвані кріплення люків.

А ще чимало збитків завдала стихія власникам зовнішніх рекламних щитів та приватних огорож.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, серпнева злива підкинула місту Луцьку черговий сюрприз. На вулиці Винниченка посеред дороги пробилися аж 2 фонтани. В двох місцях на дорозі з-під асфальту пробилися фонтани, які виштовхують на поверхню брудну воду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
? Показати IP 22 Серпня 2016 19:00
Отакої...від дощу до дощу ніхто нічого не робить...?
Лучанка Показати IP 22 Серпня 2016 19:10
А зливну каналізацію так ніхто і не ремонтує.......
777 Показати IP 22 Серпня 2016 19:37
це реально страшно після невеликого дощу такий колапс якщо буде така злива,як три роки тому,то буде повна *опонька господарники рулять на каналізації стільки не вкрадеш як на бруківці по Л.Українки
Соня Показати IP 22 Серпня 2016 19:43
О! А Тарасик Яковлєв переживав за липи та каштани, що попадають. А вони, бачте, стоять. Ось з білбордами і люками - нестиковочка вийшла...
лучанин Показати IP 22 Серпня 2016 19:46
ой і де укроп, чому не завадив зливі!!!!!
мешканка Показати IP 22 Серпня 2016 19:49
Правильно зате мер бруківку кладе та гроші відмиває
А до мешканка Показати IP 22 Серпня 2016 21:56
А зате він любить Луцьк!
Зайчик до мешканка Показати IP 23 Серпня 2016 00:08
А там де і " господарник"
Павло Показати IP 22 Серпня 2016 20:53
Кількість новобудов шалено росте у Луцьку, а системе відведення каналізаційних й стічних вод залишилась з 1970-х років. Ось в чому проблема, над якою ніхто не працює!
Анонім. Показати IP 22 Серпня 2016 21:03
Вот і каналізація вийшла на верх... і всі ногами ходять по *івні і нікому не смердить ...
Я Показати IP 22 Серпня 2016 21:07
За хорошу роботу мера нагородили орденом,значить в нас все добре!!!!!!!!!!!!!!!!
Автодор Показати IP 22 Серпня 2016 21:25
Затоплення вулиць - результат посипання вулиць гранітною та базальтовою крошкою 4-5 років тому. Якщо пісок вода виводить, то крошку ні. От і забилась вся каналізація.
Андрій Глива до Автодор Показати IP 22 Серпня 2016 22:35
Ну так потрібно прочистити, якщо забилась. Як би то тільки крошка. Якось при нагоді заглядав що робиться знизу за решіткою для зливу дощової води. Там є багато чого, що називається сміттям. Може ці люки і чистять, але не так часто як хотілося б.
Крук Показати IP 22 Серпня 2016 21:30
Хіба це злива
Андрій Глива Показати IP 22 Серпня 2016 22:23
Діаметр труби для зливу дощової води замалий для такої кількості води за короткий проміжок часу, так що так буде постійно, на жаль. Я вже звик. Але в районі міської лікарні (Відродження, Ветеранів) можна було вже і прокласти ще по одній додатковій трубі (бажано великого діаметру) до річки Сапалаївки. Там майже поруч, метрів зо 200. Невже так важко і дорого це зробити?
Анонім Показати IP 22 Серпня 2016 22:47
і жодного фото з горе парковщиками, а ж не цікаво
Сергій Показати IP 22 Серпня 2016 22:53
Біда за бідою )) Злива-то стихійна була. Це вам не якась запланована і з регламентом, як в Європі))
ЛуцькБрук Показати IP 22 Серпня 2016 23:22
Писателі диванні вам ніколи ніхто не догодить. Замовляйте духів-хай відводять хмари.
Анонім. Показати IP 23 Серпня 2016 08:26
Вот і каналізація вийшла на верх... і всі ногами ходять по г*вні і нікому не смердить ...
лучанин Показати IP 23 Серпня 2016 08:45
Це таки напевне компенсація місцевій владі щоб не раділи "лишнім" коштам в міському бюджеті, могли б виділити частку цих коштів на очищення чи перепланування та тех. обслуговування стічних вод! кожне підприємство платить до міського бюджету за зливні води. так само як водії запальне що кілька разів - певне до десятка раз, оподатковується. хай фіскали скинулися б на каналізацію -як митниця на трасу Н-17. А що "КРУГОВА ПОРУКА" не така й погана річ!!!
діма Показати IP 23 Серпня 2016 11:27
То не лише Луцьк ходить після маленького дожджику по *івні, а вся Україна. Народ-ЛОЖИЛИ ВОНИ НА НАС І НАШІ БІДИ!!! Я КАЗАВ СВОЇМ ДРУЗЯМ ДАВНО, ЩО ТІКАЛИ ДАЛЕКО І НАДОВГО, БО ПОТІМ ВЕРНУТЬСЯ ХОЧ БАГАТИМИ, А ТУТ , *івно.......... і ще надовго буде!!!!
Лучвнка Показати IP 23 Серпня 2016 12:31
В житловому будинку на вулиці Мамсурова зірвало покрівлю та залило квартири. Чому ніхто не пише,де влада