USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Школярка з Луцька стала «Міні-Міс світу». ФОТО

20 Травня 2015 13:57
10-річна лучанка Анюта Климовець отримала абсолютну перемогу в конкурсі в Туреччині і нові самі найзаповітніші титули "Little miss Univers" та "Best of the best".

Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі та опублікувала фото.

Міжнародний фестиваль краси й талантів «Міні місс & Містер світу — 2015» відбувся у Туреччині, в місті Бодрум 16-18 травня.

Нагадаємо, маленька лучанка Анюта Климовець у квітні отримала офіційний титул «Перша принцеса планети-2014».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Наталя Показати IP 20 Травня 2015 14:51
Класненька
Дмитро Показати IP 20 Травня 2015 14:56
Писав на Волиньпості - Мій коментар стирали. Напишу тут. Питання: Чи є проведення такого роду заходу, проявом педофілії серед організаторів та жюрі?
Психолог до Дмитро Показати IP 20 Травня 2015 15:01
Що проблеми? Ти хочеш про це поговорити? Таких виловлюють...
Дмитро до Психолог Показати IP 20 Травня 2015 15:11
Ти поняв Моє питання?
Психолог до Дмитро Показати IP 20 Травня 2015 15:40
Га???
Дмитро до Психолог Показати IP 20 Травня 2015 16:00
ти гой
Лучанка Показати IP 20 Травня 2015 15:41
у її мами обсесивно-компульсивний невроз... ТОМУ ЦЕ ЇЇ ПРАГНЕННЯ ВЛАСНУ ДИТИНУ ПЕРЕТВОРИТИ В МАРІОНЕТКУ СОБІ НА ДОГОДУ -ВСЬОГО ЛИШ ХВОРОБЛИВІ ПРОЯВИ.... Люди, не будьте байдужі: врятуйте це дитя від мами!!!!!!!!!! невже ніхто з знайомих не може сказати їм в очі, що вже досить.... якщо так кортить усі ці конкурси - то хоча б посоромились піарити малу на кожнім кроці без потреби... і не боїться мама, що хтось прокляне зі злості і з заздрості
!!! до Лучанка Показати IP 20 Травня 2015 16:48
Щось не видно сліз та крику про допомогу в очах у цієї дівчинки. А з Вашого коменту випливає той факт, що швидше за все це у Вас- " ВСЬОГО ЛИШ ХВОРОБЛИВІ ПРОЯВИ.... " ... заздрощів та злості ;)
Алла до !!! Показати IP 20 Травня 2015 19:37
дівчинка дійсно дуже гарна. Але насправді це виглядає смішно. Її обличчя не сходить з сторінок місцевих глянцевих журналів) і за все де батьки платять бабло видавцям
Педобір Показати IP 20 Травня 2015 20:00
О, міс-шкіряний мікрофон знову на ВН)))
)))) Показати IP 20 Травня 2015 20:03
Цілком і повністю погоджуюсь з попередніми кометарями: для чого тягати ту дитинупо всьому світу? Вона від того стає розумніша чи здоровіша? Чи це дійсно загострений психоз батьків, нереалізовані мрії та амбіції?
qwer Показати IP 20 Травня 2015 20:09
Колись стояла в черзі за цією красунею, вона ТАКА хамка, просто жах((((
пика Показати IP 20 Травня 2015 20:49
Що занадто - то не здорово(((( Мамо, схаменіться!!! Досить піарити дитину - деколи абсолютно безпідставно! На таких конкурсах корону і титули дають абсолютно всім учасникам - і хто переміг насправді простим людям не зрозуміти, а ви крутите мізки всім, то міс-Планети (вдумайтесь???) чи міс-Всесвіт))) Майте совість - не дуріть волинян! І зніміть вже рожеві окуляри з вашої дочки - ВСЮ ЦЮ МІШУРУ ВИ ЇЙ ...КУПИЛИ!!!! мені шкода дитину... Ви її зіпсували( Маленькою вона була дуже хорошою і гарною дівчинкою! Зараз - нагле зіпсоване ч*ч*ло.....
Знайома Показати IP 20 Травня 2015 23:08
Так, я також стикалась з цією дівчинкою, але дійсно хамовита особа, а раніше була просто дитиною! Багато зірок самі добивались успіху, а тут батьківські гроші, якось не правильно!
Анонім Показати IP 21 Травня 2015 06:59
Дійсно , вже нудить від ціеі дитини і від піару навколо неі!!!
Педобір Показати IP 22 Травня 2015 16:11
Блювати хочеться на це все. Жарти жартами, а мала вже захарила
Анонім Показати IP 2 Липня 2015 21:24
Я не розумію в чому проблема,якщо не цікавить новина-пройти мимо неї! А так -з кожного коментаря-так і випромінює заздрість і нереалізованість. Невже не зрозуміло-якщо б дитина цього не бажала-ніхто б її раз за разом не примушував!!! і участь на конкурсі- це не тиняння ваших дітей по вулиці безцілльне- це робота над собою і взагалі це важка праця! і навіть маючи кошти- дитина зможе це ж зробити 1 зі 100,може й менше. І взагалі як кажуть-кращим за нас до нас діла нема,тільки ті,що позаду плюють нам в спину.Тому всі,хто не полінувався і написав навіть такі неприємні коментарі , підтверджують-все вона правильно робить,а подобатись всім всеодно не можливо!