USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Скільки платитимуть мобілізованим волинянам

7 Серпня 2014 11:19
Грошове забезпечення мобілізованих волинян залежатиме від посади, яку обійматиме військовозобов’язаний.

Про це під час телеефіру на каналі «Нова Волинь» повідомив військовий комісар Луцького об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Василь Худик.

Так, зі слів підполковника, звичайний солдат-стрілець отримуватиме близько 2400 гривень щомісяця. Однак, якщо боєць є безпосередньо учасником АТО, йому доплачуватимуть стовідсоткову премію до грошового забезпечення. Таким чином, учасники АТО у середньому отримають біля п’яти тисяч гривень.

Водночас, військовий комісар розвіяв один із найпопулярніших серед населення міфів, мовляв, оплата праці мобілізованим з області та обласного центру – різна.

«Платитимуть однаково усім, в залежності від посади», - зауважив він.

Щодо відновлення на попередній роботі, де військовозобов’язаний працював до того, як його мобілізували, то, згідно із законом, таким бійцям роботодавець зобов’язаний зберегти посаду та заробітну платню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 11:44
коментар було видалено
Одар Показати IP 7 Серпня 2014 11:55
Безкоштовне пишне поховання та земельна ділянка для родичів героя
ддд до Одар Показати IP 7 Серпня 2014 12:09
не смішно
Анонім до ддд Показати IP 7 Серпня 2014 12:11
Зате правда!
ддд до Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 12:23
проявляти сарказм легше, сидячи у теплій квартирі, аніж на полі бою
(((( до ддд Показати IP 7 Серпня 2014 12:29
порошенку та турчинову це скажи
Анонім до ддд Показати IP 7 Серпня 2014 12:43
А навіщо вам поле бою? Що ви там забули? Чи ви - імпотенти? Чи вам не потрібна ваша жінка в ліжку? Чи ви не хочете бавитися зі своєю дитиною? Навіщо вам та війна на Донбасі? Чи ви ще мало поховали братів?
руцкій мір до Одар Показати IP 7 Серпня 2014 16:17
https://www.youtube.com/watch?v=_Iu9IU2PiQQ
ДУБ Показати IP 7 Серпня 2014 15:09
2400 гривень ціна життя ! Оце так, читав що російський найманець отримує в перерахунку на наші гривні 42000 за місяць. Висновки робіть самі.
Іван Показати IP 7 Серпня 2014 15:55
Ще б він розповів як за 1000 у.е. можна відмазатись від мобілізації . Пів міста вкурсі, але от я не знаю кому саме нести гроші і яка процедура, а то сусід відмазався, і ще дехто з найомих...