USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Священик з Волині загинув на заробітках у Росії

16 Лютого 2017 17:00
У селі Щитинь Любешівського району 15 лютого поховали настоятеля Свято-Успенської громади Української православної церкви Московського патріархату протоієрея Іоанна Свередюка, який трагічно загинув у Росії на заробітках. Про це інформує “Волинська служба новин” з посиланням на власні джерела.

Священикові було приблизно 40 років. Сиротами залишилося семеро дітей.

На заробітки в Росію їздив уже не вперше. Цього разу пробув там трохи більше тижня, і трагічний випадок обірвав його життя. Одне з дерев, яке різали при рубці лісу, впало прямо нього.

Поховали священика 15 лютого на території церкви. На похорон зібралося усе село, ще й з ближніх прийшли. Проправив батюшка більше десятка років. Люди про нього відгукуються тільки позитивно.

Згідно з інформацією Волинської єпархії, 14 лютого єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відслужив панахиду за новопреставленим настоятелем.

Владика Нафанаїл, втішаючи родину та прихожан, висловив впевненість, що єпархія та мешканці села не залишаться осторонь біди, допомагаючи сім’ї отця Іоанна.

(Фото із сайту Волинської єпархії УПЦ МП.)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Галя Показати IP 16 Лютого 2017 20:55
Як так може бути,що священник та й на заробштках? Якщо вiн священник,то повинен жити з приходу...а не займатися рубкою дерев в Росii.
Просто Лучанин до Галя Показати IP 16 Лютого 2017 22:57
Священникам ніхто ніколи не забороняв працювати, щоб забезпечити свою сім'ю
Санчез Показати IP 16 Лютого 2017 22:33
Краще би владика з общака дав би....
Ернст невідомий Показати IP 17 Лютого 2017 21:22
Россия своих не бросает
Коля Показати IP 18 Лютого 2017 01:27
Брєд-піп працював???
Орест Показати IP 18 Лютого 2017 12:40
Повна нісенітниця, провокативний фейк. Раджу перевіряти правдивість матеріалу перед публікацією.
Васко Показати IP 19 Лютого 2017 08:15
Люди без серця та мозгів....тоді як росія посилає свої війська на Україну та вбиває наших громадян, вони їдуть на заробітки до країни-агресора, допомагають їй, окультурюють "видите-ли"..... . Не дивно що небіжчик з московського патріархату, бо з Киівського священник ніколи б не поперся до московії щось там заробляти. Гундяєвські скрепи розповзлися і по Україні, здебільшого по московських патріархатах.
Наталья Показати IP 19 Лютого 2017 17:44
Не судите, да не будите судимы. Знала этого протеирея, очень хороши человек. И семья у него большая, а её нужно содержать кто же виноват , что ваше государство не может обеспечить ваш народ работой, а только ведет войны и зарабатывает на этом деньги!