USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Волинські військові відмовляються виходити з вагонів

29 Травня 2014 10:32
Близько тисячі волинських військових відмовились передислоковуватись в Миколаїв. Чоловіки розповідають, що командування стверджувало, мовляв, вони їдуть на полігон в Рівне. Натомість, опинились зовсім в іншому місці.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини один з військових розповів, що прибувши в нове місце вони отримали наказ відвантажувати техніку та передислоковуватись. Солдати збунтувались, і заявили, що робити цього не будуть. Чоловіки нарікають на те, що командування солдатам в очі каже одне, а робить геть інше:

«Нам казали, що повертаємось на полігон в Рівне, і виходить що обманули. Це знущання над людьми, катають нас туди-сюди, кажуть одне, а роблять інше», - каже у відчаї військовий.

За станом на 10:15 до військових не прибувало командування, тому поки чоловіки сидять в вагонах і не розвантажують техніку та амуніцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 106
остап Показати IP 29 Травня 2014 10:36
Молодці, геноцид, задуманиЙ проти волинян ідейними нащадками" мясника" жукова не пройде!Донбас і схід за стільки років не прозріли, а нам розхльбуватись!
Дончанин до остап Показати IP 29 Травня 2014 10:44
Молодцы ребята, потому что прозрели.
лучани до Дончанин Показати IP 29 Травня 2014 11:08
Ти є фашистський прихвостень.
Лучанин до лучани Показати IP 29 Травня 2014 17:46
а хто тобі провокатору надавав право висловлювати думку від всіх лучанів? От сиди тихенько і сопи в дві дирки, а бо давай на передову.
Анонім до Дончанин Показати IP 29 Травня 2014 11:15
коментар було видалено
Люди до остап Показати IP 29 Травня 2014 11:25
Донбасс как раз прозрел...
екскурсовод до остап Показати IP 29 Травня 2014 13:17
Поляки хочуть забрати Волинь, а люди навіщо, їх треба винищити, чим хунта і займається, відправляючи волинян на схід як гарматне мясо.
ПЕТРО КАЛОРІЯ Показати IP 29 Травня 2014 10:38
Чому "ВолиньПост" і словом не обмовилось про похорон комбата у Колках?
007 до ПЕТРО КАЛОРІЯ Показати IP 29 Травня 2014 10:42
http://www.volynnews.com/news/society/u-kolkakh-pokhovaly-kombata-iakyy-zahynuv-na-donechchyni/
Ну і Петро до ПЕТРО КАЛОРІЯ Показати IP 29 Травня 2014 10:52
Ви часом не помилились, на якому сайті знаходитесь? Тут не ВолиньПост.
грамм до ПЕТРО КАЛОРІЯ Показати IP 29 Травня 2014 11:14
Йди проспись!!!
ПЕТРО КАЛОРІЯ до грамм Показати IP 29 Травня 2014 11:36
Проспався. Бачу, що у 18 год 42 хвилини проснулись "ВН". Краще пізно....
лучанин Показати IP 29 Травня 2014 10:42
ото армія, шо хочуть те і роблять
Татка до лучанин Показати IP 29 Травня 2014 11:25
Які керівники - така й армія. і молодці хлопці, що не виконують неадекватних наказів!
дійсно Показати IP 29 Травня 2014 10:43
На.... такі нам брати! ДНР- дибіли нашого регіону. З 7 млн. донбасівців де хоч 70 тис ополченців. на захист України.Ми за них має голови класти?.. Українці і совок не разом!
Дончанин до дійсно Показати IP 29 Травня 2014 10:45
Для того, чтобы за нас голови класти, нужно воевать на нашей стороне.
Анонім до Дончанин Показати IP 29 Травня 2014 11:23
На якій вашій стороні ти убл*док ,на стороні терористів вбивць які стріляють в мирних людей і дітей? ти свол*ч вже достав всіх своєю писаниною ти будеш проклятий всіма родичами загиблих в цій безглуздій бійні спровукованій таками скотами як ти і твої обі*роні керівники!
Ірина до Анонім Показати IP 29 Травня 2014 16:51
Шановний, а хто вам сказав, ніби донетчани "стріляють в мирних людей і дітей"? Вони приїхали у Волинь стіляти чи в Галичину? Чи захищаються від тих, хто приїхав до них? І чи стріляли б вони в СВОЇХ співмешканців та в СВОЇХ дітей, адже вони і боронять саме їх.
11 Показати IP 29 Травня 2014 10:44
оце вам сміятися з СРСР.... у наш час ще ... перли ті....
МИ Показати IP 29 Травня 2014 10:45
Молодці !!!!!!! Тримайтеся !!!!!!!!!!!!!! Жінки підтримайте !!!!!!!!!!!!!!!!!! Це правільне рішення, а СХІД, ЮГ сам розбереться !!!!!!!!!!!!!
Реаліст Показати IP 29 Травня 2014 10:49
Тут наш Пустовіт недавно говорив а Волинські новини висвітили новину що не хочуть повкертатись!!!! Цитата :«Відповідь за смерть наших земляків обов’язково буде. Вона вже є – 31 солдат з третього батальйону, який сьогодні відводиться з поля бою для переформатування, заявив: ми не підемо! Ми залишаємося, щоб виконати свій солдатський обов’язок, щоб бути солдатами. Сьогодні це 31 військовослужбовець, завтра буде 300, післязавтра 3000. Сьогодні тридцять чоловік з волинської Самооборони вже виїхали на Схід України. Ворога потрібно зупинити, і наша армія його зупинить», - зазначив Григорій Пустовіт. То скільки можна людям брехати??? Солдатам нашим кажуть одне нам друге роблять третє!!! ЩО ЗА ДЕРЖАВА І ДЕ Ж ТІ ЗМІНИ якщо кожна влада бреше?????????????
Вітя Показати IP 29 Травня 2014 10:49
а казали нова влада порошенко. Та нікому ми не потрібні!!!!!!!!!!!!!!!!!!вони собі йдуть в Європу а ви і далі пахайте і захищайте їх багатих ссссс=ввволо -----------та
провокатора до Вітя Показати IP 29 Травня 2014 11:05
"Вітю" на гіляку? Це ти Федорович"
Анонім до провокатора Показати IP 29 Травня 2014 12:08
Сто плюсов!!
Гость Показати IP 29 Травня 2014 10:52
Дітки дорогенькі,вертайтеся додому живими.Ми вас чекаємо.Молодці. Боже, знову хочуть завезти під кулі і на м"ясо. Хлопці не розслабляйтеся,будьте пильними,щоб не напали на вас зненацька кадировці і донбасівці-це одне і теж, Як на цих наших діток,що загинули тепер.Хватить класти голови за довбанутих донбасівців і луганчан.Хай вони кладуть голови за свій Донбас.Хочуть в рассею хай ідуть,хочуть в Гонудрас хай ідуть.Влада своїх діток туди не везе, а чужих не жалко.
Корінний лучанин до Гость Показати IP 29 Травня 2014 11:11
РЕПЛІКА: Ну то давайте розтринькаєм територію України. Україна зникне з карти світу. Потім в історії напишуть про народ який не вмів захистити свою країну. ВІЙНА НЕМОЖЛИВА БЕЗ ЖЕРТВ - ЦЕ АКСІОМА. ПРО ТИХ ХТО ЗАГИНУВ ТРЕБА ПАМЯТАТИ І ВНЕСТИ В КАЛЕНДАР ДЕНЬ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ! Це треба для нащадків!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 30 Травня 2014 15:44
А твій син захищає Україну?
Судак Показати IP 29 Травня 2014 10:52
Готовый анекдот. Никто столько пакостей про западенцев не напишет как сами про себя
Кішка до Судак Показати IP 29 Травня 2014 11:16
Кажу ж, тобі вертайся палату вже підготували...Таблеток насипали, все буде добре, вертайся, чи адресу забув...Може швидку психіатричну допомогу викликати?
Судак до Кішка Показати IP 29 Травня 2014 11:22
коментар було видалено
Доктор до Судак Показати IP 29 Травня 2014 11:44
Больной, успокойтесь...Мы уже в пути...
Волинь до Судак Показати IP 29 Травня 2014 12:04
Нешановний путінський троль, зарплата 40 000 руб. (писав в коментарях до ішної статті) - це за тролінг волинських сайтів?
Волинь до Судак Показати IP 29 Травня 2014 12:08
Якщо ні - то працюй, а не шаришся по наших сайтах....Бо виженуть з роботи і повернешся до нас (як випускник НВК №9 м. Луцька) за місцем навчання, а тоді нам прийдеться тебе переучувати.... То ми вже готові, ждемо...
Корінний лучанин до Судак Показати IP 29 Травня 2014 11:18
ОЦЕ ТОЧНО! Є така характерність. Хоча я сам "западенець", але ніколи гадостей про своїх земляків не пишу. Відстоюю як можу.
розум до Судак Показати IP 29 Травня 2014 12:34
Не зрозумів, чому ви ще тут. На схід і захищати Україну, а не про геройства за чужий рахунок розказувати.Схід має розібратись сам, що він хоче, а не захід ним має керувати. І немає чого туди лізти.
лучани Показати IP 29 Травня 2014 10:56
РОСТРІЛЯТИ ПЕРЕД СТРОЄМ САБОТАЖНИКІВ. У період війни накази командування необговорюють.
Реаліст до лучани Показати IP 29 Травня 2014 11:00
А у нас оголошена війна? Здається навіть надзвичайного стану немає. І може ростріляти тих міністрів хто наших дітей поставив в поле на ростріл? Скажи це матерям, вони тобі розкажуть що робити!!!!
задовбали до Реаліст Показати IP 29 Травня 2014 11:03
ви уже тими матерями. То нехай поміняються місцями зі своїми дітками. Яка проблема?
Реаліст до задовбали Показати IP 29 Травня 2014 11:11
Повторюю для таких як ти!!! Виставляти вояків на ростріл в поле це військовий злочин. Посилати вояків на "війну" без засобів захисту, води, їжі і т.д. це злочин!!! А матерів не рухай, вони через тупість наших керівників втратили дітей, чоловіків!!!
Ірина до Реаліст Показати IP 29 Травня 2014 17:08
Злочин у Вас це війна без їжі та засобів захисту? А сама війна - не злочин? І головне через що? Через небажання надати російській мові статус офіційної та небажання змінити назву слова "область" на слово "федерація"? Не вмер Данило,так болячка задавила. Невже відірваний Крим, роздраконений Донбас,кров, горе та похорони і там і там - хіба це краще? Вважаю, будь яка війна взагалі злочин, а коли свій стріляє в свого - двічі злочин
ДО ЛУЧАНИНА до лучани Показати IP 29 Травня 2014 11:02
Ти *сука чув, що війну оголосили??? За шо їх стріляти??
розум до лучани Показати IP 29 Травня 2014 12:37
Чому ще не на Сході, якщо такий герой. Чи слабо?
Світлана до лучани Показати IP 29 Травня 2014 12:40
Ти не сиди за компютером, а бери кружку, ложку, рушник, мило і їдь до тих хлопців, що стоять на блопостах на сході...
Роман до лучани Показати IP 29 Травня 2014 12:48
Герой типу? То поїдь туди і подивись, чим "оснащена за останнім словом техніки" наша армія, а тоді постав себе на їх місце - чи пішов би ти гарматним м'ясом добровільно???
!!! до лучани Показати IP 29 Травня 2014 14:50
Перед тим, як говорити, щоб розстрілювати за невиконання наказу, подивіться у що одягнені діти, яких посилають воювати. Бронежилетів, як учора по новинах сказав якийсь командир військовий,для них не передбачено!!! Ви своїх дітей послали би ТАК ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ?! І перш за усе, воювати потрібно посилати хлопців, що були в армії, що мають елементарні знання про ведення бою, як зупинятися на привал, як самим себе уберегти, а не тих, хто закінчив (чи купив, щоб влаштуватися на високооплачувану посаду, військову кафедру).і взагалі ситуація на Сході давно вже вийшла з-під контролю, бо спершу думали саме розсмокчеться , Ахметов дума, що підімне під себе терористів, а вони ср...ли на нього з великої гори. Спершу обзивали нас, західняків, західним бидлом, а тепер чекають від нас допомоги, бо у них усі міліціонери продажні, зрадили усе і усіх.
Ну Показати IP 29 Травня 2014 11:01
коментар було видалено
владі Показати IP 29 Травня 2014 11:02
коментар було видалено
лпдмуа а простише и Показати IP 29 Травня 2014 11:04
Ви так с казали тай щей плакат вивішали : Ми хочем служити в Конче-заспі- Петровцях- Феофанііі- Межегірьі -Шацкий озерах - Буковелі ?- алехіба вам несказали що там будуть служити діти генералів дупутатів-чиновників а іх на нашу голову одних хенералів біля 85 тисяч і кожен мае по одному вилупку : Я вас заспокою новий Презедент скоро назначить нового голову АП- РНБО і міністра оборони і цьму бардаку прийде кінець як і тупості наших силовиків
Ага до лпдмуа а простише и Показати IP 29 Травня 2014 11:08
коментар було видалено
лпдмуа а простише и до Ага Показати IP 29 Травня 2014 11:19
а там е що переймати -там за патріотизм і любов до своей Батьківщини нгітувати нетреба : СЛУЖАТЬ ВСІ як сини так І дочки Ізраіля :- служать самовідано -чесно- гордо як в збройних силах так і в поліціі-прокуратурі- розвідорганах : Таму хай переймае новий Презедент опит як боротися із тероризмом (точечними-ракетними ударами :- вилазками боевих груп спецназу- ліквідациею баз і керівників сепаратистів- блокування іх банківських рахунків і реально що таке мочити терористів в сортирі на практиці вміе і робить тільки МОСААД :-може для вас це неприемливо :- ?
Ех до лпдмуа а простише и Показати IP 29 Травня 2014 11:35
В АТО має брати участь Альфа, Беркут і інші спецпідрозділи, які вміють і знаюсть, ЯК розвідувати, ЯК проводити різні операції, а не селяни і міський офісний планктон, який зброю бачив лише в комп'ютерних іграх..
Штірліц до Ех Показати IP 29 Травня 2014 19:26
Беркут ви зрадили, кинули майданутим під ноги, поставили на коліна. СБУ - філіал ЦРУ.,
Луцьк до лпдмуа а простише и Показати IP 29 Травня 2014 11:30
А ти сам не хочеш піти і підставити дупу під кулі Хай наші можновладці своїх діток туди пошлють,досить наших вбивати.Кого вони захищають? Донбас на фіг він нам нужен,хай турують в расею .життя одне,другого нема
лучани Показати IP 29 Травня 2014 11:06
Путлєровські провокатори повискакували на сайті. Російські фашисти атакують країну, а провокатори поширюють брехню.
розум до лучани Показати IP 29 Травня 2014 13:11
Добре когось називати провокатором, якщо у тебе все добре.
З міста Показати IP 29 Травня 2014 11:12
Всі такі мудрі: хай там самі розберуться... Ще три місці тому ніхто й не думав, що та наволоч буде на Сході України, а нині вони вже там. Боюся сказати в лиху годину, але не факт, що вони не опиняться у нас за місяць-два. Що тоді заспіваємо? З такими вояками, які телефонують і плачуться, багато не навоюєш. Те, що держава мало що зробила для війська - ФАКТ! Але інколи вже ті "соплі" диванних патріотів, яким то їжі мало, то води, то підготували їх погано, то вже командири замучили, викликають зовсім інші почуття. Ну Миколаїв, ну полігон. А ви вже захотіли під спідниці жінок? Скучили, чи злякалися? Але ж більшість з бунтарів і не бачили ще тої війни.
місцевий до З міста Показати IP 29 Травня 2014 11:17
Спочатку поспілкуйся з тими хто під Валновахою був, а потім свої "соплі" розпускай!!!
Искра к з мiста до місцевий Показати IP 30 Травня 2014 14:03
"Що тоді заспіваємо?" Заповит.
Мамка до З міста Показати IP 29 Травня 2014 11:32
не забувайте, що це - не професійна армія, а люди, які вчора лише були працівниками, селянами і т.д., постріляли, кому пощастило, пару раз, а їх вивезли в поле, без підготовки, без нормального озброєння та вміння ним користуватись, без бронежилетів під тупим командуванням (не кажу про безпосередніх командирів частин, а про вище командування)- проти гранатометів. Армія має виконувати грамотні накази сучасними засобами. Попробуй повоюй лопатами та закритими автоматами.
ВІдкосивший до З міста Показати IP 29 Травня 2014 14:28
У нас не армія, а цирк.. Довели народ до тваринного стану. Ні ідеї, ні патріотичного почуття.. Всі погрузли в гонці за папірчиками з мертвими правителями, у буденщині. Мамка завжди була у снах солдата найчастішим персонажем. І мамка переживала, але гордилася - бо та, що мудріша була, знала - хати скраю не буває, якщо прийде біда - під спідницею ні синка ні доцю не сховає! А тепер кожен у все горло кричить - хай синки начальників воюють! А знаєте, чому синки не воюють - тому, що ВИ МОВЧАЛИ коли їхні синки відмазувалися від армії - ВИ в особі "медиків" писали фількіні хвороби. А чому б й не писати, якщо в армії з хлопця мужчину тепер не роблять - роблять лінивого бидляка, який звикає тинятися без толку.. Колишня влада крім власної кишені взагалі ні про що не думала.. Розіс*али армію, про**али Крим.. Оце ВИ - незгодні із теперішнім воєнно-політичним керівництвом - кричіть зараз допоки є сили - кричіть і ВИМАГАЙТЕ від тієї влади, якій ви ДОВІРИЛИ повноваження - руху вперед, виконання обіцянок і КОНТРОЛЮЙТЕ! Без ВАШОГО контролю і ВАШОЇ допомоги ні Яценюк, ні Порошенко і ніхто інший не зможе кардинально змінити ситуацію в країні. Кричіть голосно, аби було чути - тому, що якщо кремлівський карлик приєднає нас до старого/нового союзу - будуть наші діти/брати/батьки воювати із дикими професійними бойовиками в азіатській частині рашки - де путінська вискочка Кадиров "убил первого русского в 16 лєт". Ми шукали кращого життя в Європах і взнали, що у нас є Україна. І запам"ятайте - у наших проблемах на 95% винні ми самі. І суть не у сліпому патріотизмі, не у проплаченій пропаганді - суть в тому, щоби розуміти для самого себе - яке моє місце в житті - "на колінах, тихо, аби ніхто не рухав" чи "гордо і відповідально, твердо тримаючись на ногах, переборювати труднощі". А хата скраю зазвичай горить перша, якщо у лісі пожежа..
знаюча Показати IP 29 Травня 2014 11:15
Жінки та матері вже трасу у Маневичах перекрили!!!
До місцевого Показати IP 29 Травня 2014 11:24
Ти не плутай грішне з праведним: в тому регіоні, куди їх привезли, ніхто, на щастя, не стріляє. Є шанс трохи привести до тями підрозділи: відпочити й знову взятися за військову науку. А загибель під Волновахою сюди не втулюй, бо схоже на спекуляцію. Загиблим хлопцям вічна память... Але захищатися мусимо навчитися. На жаль, наука ця болісна і трагічна
пан Показати IP 29 Травня 2014 11:39
П!д Волновахою була така ж !стор!я. Горе т!льки р!днмс.
е до пан Показати IP 29 Травня 2014 16:53
+100500
ВОНО Показати IP 29 Травня 2014 11:40
шановні йододефіцитні волиняни з ВН, більшість постів показує лише те що пропоганда РФ працює якісно і ефективно. Ви ж в недоумковості своїй ідете на поводу у ворога і виправдуєте розвал держави. Надієтесь шо під поляком чи москалем буде краще? Буде краще, але не вам!!! Боягузів і зрадників ніхто не поважає. Чи надієтесь як завжди на чужому горбі в рай заїхати? Так ось не вийде. Любий самий добрий окупант в тисячі раз гірший самого поганого свого злодія
воно і видно що до ВОНО Показати IP 29 Травня 2014 11:50
Досить "високих" слів і базікання! Тут люди справи вирішують, гинуть, матері-дружини плачуть, а вони про військову тактику розповідають?! Йдіть ви...!!!
ВОНО до воно і видно що Показати IP 29 Травня 2014 12:03
не хочуть виходити? везти назад і в Донецьку випустити на ЖД вокзалі, а далі хай самі як у кого вийде. Тих хто доповзе до Волині на 10 років в тюрму з конфіскацією майна
розум до ВОНО Показати IP 29 Травня 2014 12:40
А ти,герой, чому сидиш вдома?
Корінний лучанин Показати IP 29 Травня 2014 11:48
Згідний - ЗАХИЩАТИСЯ МУСИМО НАВЧИТИСЯ! Але ж, на жаль, не всі то хочуть розуміти . Напевно ті хто не в Армії не служив. В армії нам постійно втовмачували в голову,що мусиш стійко переносити всі тягарі військової служби, інакше ти не солдат, не воїн. Ще проблема у нас у слабкій підготовці офіцерів-командирів. За 23 роки сталася якась деградація та "розслабуха" серед командного складу. В тому , що загинули солдати, я вбачаю вину командирів. А ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ТРЕБА ПАМЯТАТИ! Вони загинули за УКРАЇНУ!
луцький до Корінний лучанин Показати IP 29 Травня 2014 11:51
Якщо ти добровільно йдеш в армію то ТАК! Але якщо під примусом, брехнею, погрозами від прокурора... то йдіть самі в таку армію!!!
Свідок Показати IP 29 Травня 2014 12:02
А заступник Волинського обласного військового комісара Бондарук заявив, що це в них від вжитого алкоголю почалася біла гарячка.... То нехай цей ПУЗАТИЙ і ОГРЯДНИЙ салдафон у якого від носіння пагонів салом очі заплили їде б..дь туди і воює, а то сидить у воєнкаматі разом із тим Галаком і ще рядом салдафонів хлепче оковиту і штампують волинських пацанів і чоловіків на вірну смерть....
Анонім Показати IP 29 Травня 2014 12:05
http://www.volynpost.com/news/33715-vijskovi-z-51-oi-brygady-vlashtuvaly-na-mykolaivschyni-bunt. ==============Військовослужбовці третього батальйону 51-ої бригади відмовляються передислоковуватися на Миколаївщину. 27 травня вони закрилися у вагонах, в яких перевозили бригаду на Миколаївщину, та відмовляються звідти виходити, - повідомив заступник обласного військового комісара Володимир Бондарук. Посадовець стверджує, що військові відмовилися вийти та почати розвантаження техніки і обладнання. Також, продовжує Бондарук, вони вживають спиртне, від чого у приблизно 10 чоловік почалася біла гарячка. Бійці третього батальйону вимагають повернення на рівненський полігон або у Володимир-Волинський. Вони, каже заступник комісара, не йдуть на перемовини та відмовляються виконувати накази
Мама. до Анонім Показати IP 29 Травня 2014 13:15
Аноніме звідки в тебе такі свідчення, побійся Бога,обрехувати хлопців які простояли місяць під кулями.. Ти напевно кожного дня живеш в своє задоволення, а попробуй прожити два дні їхнього життя - прожив годині і дякувати богу що лишився живий.. Якщо тобі подобається таке життя я можу забрати своїх двох синів а ти іди замість них.
Анонім до Мама. Показати IP 29 Травня 2014 15:22
Та я на Донбассе, мне идти куда? А откуда данные смотрите по ссылке - кажется, из Волиньпост.
ВОНО Показати IP 29 Травня 2014 12:16
я так розумію що областний комісар свідомо споював особистий склад, а тепер незадоволений результатом чи як? ТАК дайте їм ПИВА та вперед у бій
за правду Показати IP 29 Травня 2014 12:24
перечитав ваші пости і жахнувся. це такі патріоти? довели країну до війни, а зараз воювати не хочуть. сором вам. хто ще не розуміє що йде війна, люди добрі, ви геть подуріли, яка різниця між Сходом та Заходом? наша ненька Україна це єдине ціле, не потрібно ділити на ваше і наше, а потрібно стати гуртом на захист своєї держави. а коли захистимо, тоді будемо питати посадовців та керівництво, де був кожен і де були їх сини, в такий відповідальний для країни час.
ВОНО до за правду Показати IP 29 Травня 2014 12:29
поліські патріоти !!!!!!!!! памятаю таких, в 80 роки минулого століття як тільки полішук приїздив до Луцька так зразу починав парусски разгавариват, Є навіть анекдот тих часів про них - ліз па лестнице , а упал з драбини
правдива до ВОНО Показати IP 29 Травня 2014 12:35
А ви не знали ціх "патріотів"?:) Вони намайданили, зробили таку ситуацію в країні, самі всілись у теплих кабінетах, а ви розхльобуйте! То поставте питання перед ціми крикунами, чому вони взагалі не служили в армії і тепер їх не мобілізовують і самі добровольцями не йдуть, а скрізь кричать аж горлянки зривають, про патриотизм?! Спитайте у Гузя, Пирожика... і всієї тої свори...
Дружина Показати IP 29 Травня 2014 12:26
Молодці! Підтримую! Скільки ще ми будемо терпіти цей обман зі сторони влади? Що "керівники" придумають завтра?
Олег Показати IP 29 Травня 2014 12:31
У солдат робота така - воювати, а не сидіти у військових частинах!!! Позор українській армії!!!
мати до Олег Показати IP 29 Травня 2014 12:38
А ти "розумник" будеш сім'ю забезпечувати коли тебе хворого під примусом забрали, 3-е дітей малих, а четверте ось-ось народиться? Ти "писака" будеш турбуватись якщо не дай Бог...?! Як таке ще пишуть? Ти само хоч в армії було???
гость до мати Показати IP 29 Травня 2014 12:54
Але на фіг цих дітей стільки клепати.Ви, що бізнесмени,що їх забезпечите,дасте нормальне виховання,вивчите,купите житло.А голоту нащо плодите,щоб росла озлоблена на весь. Ноги легше розставляти,аніж іти працювати.Думати тим,що між ногами також легше,ніж тим,що між ушами.
мати до гость Показати IP 29 Травня 2014 13:49
За таку писанину тебе пад...у треба...!!! І з такими людьми в цій країні жити? Це жах у що перетворилось суспільство!!!
Матуся до гость Показати IP 29 Травня 2014 16:48
Не Вам судити, кому і скільки народжувати.
Свідок до Олег Показати IP 29 Травня 2014 12:40
Нікчемо, ти хоч розумієш про шо ти тут пишеш бовдуре.... ті, хлопці це не військові, а мобілізовані інженери, вчителі та продавці..... військові зара сидять по військоматах, наїдають пузо..... і відправляють в самісеньке пекло мирних хлопців, у яких тут діти, матері і дружини...........
Олег до Свідок Показати IP 29 Травня 2014 20:53
Нікчема ти сам, а воювати повинен вміти кожен дієздатний мужчина!!!
Дружина до Олег Показати IP 29 Травня 2014 12:44
Так, у підготовлених, професійних солдат, які добре озброєні й захищені - безперечно, така робота, а не у цивільних, які двічі стріляли на полігоні. ГАНЬБА тим, хто тільки й вміє розпатякувати про любов до України біля екрана монітору, але сам для цього й пальцем не поворухне!!!!!!!!!!!
ПС Показати IP 29 Травня 2014 13:02
Отож!
до лучани і всім !! Показати IP 29 Травня 2014 13:13
Правильно хлопці!!! Що за дурні накази!!! Вони (влада,генерали) не мають права залучати мобілізованих до АТО!!!!!Вони ж добровольці!!!!!!Мало смертей на Волині, скільки ще треба?!!Тепер вже й спиртне вживають, а сам Бондарук не вживав би від таких подій? А ну певно дивлячись яке спиртне - віскі або коньячок з Діюті фрі!!!!! Бондарук, Пустовіт- вперед!!!!!!Боїтесь за свої кабінети??????? Що їх немає ким замінити? Он скільки лобів вештається по барах "відпочиває!!!!!" Вони з березня-квітня вже відслужити більш як 45 суток!!!! Ідіоти дорвались до влади і все більше погружають руки в кров!!!!!!!
Вася до до лучани і всім !! Показати IP 29 Травня 2014 17:09
Мобілізовані і добровольці , це "две большие разницы"..... Але, що ще вимагати від так званих патріотів. Бухали на блок посту, гусарили. Домовлялись з сепараторами , що їх не чіпатимуть. От і маємо 17 чоловік. А ці що лишились, побачили, шо то ж война. І патріотизм в одне місце. Зате роки через два побачимо всі, як вони будуть вимагати пільг за те, що вони учасники бойових дій.Як будуть в барах сидіти і розказувати, як вони сєпаратістов стріляли. Ментальність. І Путіну хватає совісті називати цих людей бандерівцями......
розум Показати IP 29 Травня 2014 13:17
Бо так воно і є. Там більшість з Волині, бо так по-дурному не мобілізовували ніде, тільки на Волині.
До Донбасу Показати IP 29 Травня 2014 13:37
Скільки можна розраховувати на захід досить нам уже смертей , вставайте і самі захищайте свою східну колиску
гостю Показати IP 29 Травня 2014 13:53
коментар було видалено
елена Показати IP 29 Травня 2014 15:25
скільки наші діти та ми матері будемо терпіти це знущання.наших дітей влада не захищає та не забезпечує.амуніциї нема все що показують новини повна брехня.дітей не годують нормальною їжею.ще хочуть з них зробити цапа відбувайла та дезертирів.поїзд діти не захоплювали брехня повна.в них синдрм жаху.вони не вміють воювати цене кваліфікована армія.їх треба витягти і надати кваліфіковану допомогу психіатра.де наша влада за яку загинули люди невже вони чекають ще одного майдана.але ж тоді вийдуть матері і буде їм горе бо нема сильнішого прокляття ніж материнське.як нова влада зможе дивитись їм в очі
дружина до елена Показати IP 29 Травня 2014 23:17
Мій чоловік призваний по мобілізації і одяг ми дійсно купували, як і каремати і засоби гігієни, а от на рахунок їжі, то це БРЕХНЯ і провокація !!!! Годують добре, чоловік каже, що бере пів порції і не все з'їдаючи -наїдається !!! Хоча він в мене не суслік якийсь-там, а справжній МУЖИК.
лучанка Показати IP 29 Травня 2014 15:44
Підтримую наших вояків. Нехай східняки самі себе захищають. Скільки наші чоловіки, брати мають гинути за тих, хто нас люто ненавидить і називає бандерівцями?
Бармалєй Показати IP 29 Травня 2014 16:26
Берци свої, рукавиці свої, окуляри свої, бронежилет позичений. Пустовіт кинув би щось для хлопців. А то Войтовичу на десять окладів в зв*язку з виходом на пенсію знайшли, а хлопцям - нема
Жінка Показати IP 29 Травня 2014 22:21
Мені соромно за мужиків-волинян, які на повірку виявилися пустим місцем під маминою чи жінчиною спідницею. Як не "татові" дітки, що відмазались його грошима від мобілізації, то мамині синочки, які заістерили від страху. Які вони діти, якщо їм від 18 до 45 років? То українська трагедія, що дітей до пенсії утримують. А де справжні чоловіки? Втрачене покоління.
дружина військового до Жінка Показати IP 29 Травня 2014 23:20
Відправте свого і не соромтесь за нього !!! Вперід і з піснею ! Просто ніхто не бачить, що наша влада провокує громадянську війну, стикаючи захід і схід !
Схидняк до дружина військового Показати IP 30 Травня 2014 12:20
Вы полностью правы - большей глупости, чем послать "западенцев" на Донбасс с оружием, просто быть не может. Да и глупость ли это? Скорее, подлость и расчет.
пенсіонер Показати IP 29 Травня 2014 22:37
по 8 років всім, саботажнікам! А був би воєнний час то ростріляти!
Сашко Показати IP 30 Травня 2014 18:47
Знаєте..тепер ясно чого прибрали Сашка Білого...був би зараз він...він бі на сході лад навів зв 2 дні..він їх тактику знає добре...а тас ця влада зара просто зводить лава на лаву
Анонім до Сашко Показати IP 30 Травня 2014 19:18
В Киеве наведите порядок.
арара Показати IP 3 Квітня 2015 08:50
рпирпорп