USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У луцькій гімназії організували флешмоб до Міжнародного дня Миру

21 Вересня 2016 22:29
Флешмоб, патріотичний бодіарт та вінок «Мирна Україна»: учні та вчителі Луцької гімназії №4 відзначили Міжнародний день Миру.

Флешмоб «Ми за мир» організували з нагоди Міжнародного дня Миру 21 вересня у Луцькій гімназії №4 імені Модеста Левицького.

«Людина створена природою для миру, а не для війни, народжена для радості, а не для горя…», - казав Франсуа Рабле.

Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

Раніше для українців мир був повсякденною реальністю, адже на вулицях нашої держави було мирно. Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни не залишили байдужими учнів та педагогів гімназії. Так, у рамках флешмобу «Ми за мир» провели патріотичний бодіарт та оформлення вінка «Мирна Україна». До заходу долучилися учні, їхні батьки та вчителі гімназії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Опачя) Показати IP 21 Вересня 2016 23:37
ВН, я вас люблю, Ви найкращі!!)))))
Анонім Показати IP 22 Вересня 2016 08:56
На флешмоб директор наказав зібрати по 150₴.
ДО АНОНІМА! до Анонім Показати IP 22 Вересня 2016 10:45
БРЕХНЯ!
Юлія Показати IP 22 Вересня 2016 11:16
У мене двоє дітей у різних класах в 4 гімназії, і на флешмоб нам не казали здавати гроші.
Мама Показати IP 22 Вересня 2016 11:52
Діти не похворіли? Дивлюсь фотографії, де всі учасники на вулиці в одних сорочечках-вишиванках. І це, я так розумію, тривало не 5 хвилин... а вчора все-таки було десь градусів 10.. :(
Сергій до Мама Показати IP 23 Вересня 2016 18:12
Нежить попідхвачували. Зате директор у осінній куртці, кофтина, сировина, мабуть ще й майка. Все заради показухи
Учасниця Показати IP 22 Вересня 2016 15:58
Такий флеш-моб ми робили в супутнику і навіть масовкі І вінок все з табору
До мами! Показати IP 22 Вересня 2016 16:18
Не похворіли діти! Томущо постійно рухалися, мали чудовий настрій. Зняли верхній одяг лише перед флешмобом. Участь брали тільки за бажанням, хто боявся холоду, той не танцював!
Мама до До мами! Показати IP 23 Вересня 2016 18:15
За яким бажанням. Ви про що? Навіть і не обговорювалося. Сказав Олекс Анд - усі виконали