USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Колишнє дитяче містечко у Луцьку перетворили на сміттєзвалище

3 Квітня 2016 18:43
Лучани обурені станом скверу між будинками 1 і 3 на вулиці Ветеранів. Дитяче містечко, яке колись було на цьому місці, перетворили на сміттєзвалище. Тож містяни просять з'ясувати, хто опікується цим сквером, аби можна було навести лад на цій території.

Відповідну петицію 1 квітня зареєструвала Леся Олійник.

«Мешканці будинків 1 і 3 вулиці Ветеранів збентежені станом скверу, який був колись дитячим містечком. Зараз там сміттєзвалище. Ця територія не належить ні до ЖЕКу ні до парку 900-річчя міста Луцька. Ми не знаємо чия ця територія, але чітко знаємо, що щурі і змії, які там заведуться, вже скоро будуть у нас в під'їздах. Допоможіть!», - просить жінка у петиції.

Станом на 3 квітня петицію підписали 22 особи з 300 необхідних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
не лучанин Показати IP 3 Квітня 2016 19:36
а самим мешканцям слабо навести лад для своіх дітей чи сміття звалилось з місяця?
не лучанин Показати IP 3 Квітня 2016 19:38
а в жителів руки з дупи поросли? чи це не вони насмітили і не іхні діти там гуляють
Metaller555 Показати IP 3 Квітня 2016 19:54
Самі зас..ли, а тепер самі занепокоюються :) Як це по-нашому...
ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Квітня 2016 20:40
Зараз дуже модно бути обуреним та стурбованим. А Ви менше пишіть петицій, а візьміть граблі в руки і вигребіть те, чим занепокоєні.
Лучанка Показати IP 4 Квітня 2016 01:10
це містечко збудували ще у вісімдесяті , я там гралась ще дитиною, дуже гарно було там. А загадили містечко самі ж жителі прилеглих будинків. То чого скиглити , хто його для вас буде прибирати..???
555 Показати IP 4 Квітня 2016 08:13
У мене біля хати під забором вітер понаносив папірців .Я теж хочу щоб комунальники прриїхали і прибрали. Підкажіть куди то звернутись
луцьк Показати IP 4 Квітня 2016 10:58
не треба було загаджувати - вам з нших мікрорайонів туди сміття ніхто не возив! Тож візьміть рукавиці пакети для сміття і приберіть своє за собою -нероби і ледацюги можуть шукати хто за ними поприбирає, а нормальні люди навіть і не додумалися до такої петиції.