USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку пікетуватимуть управління Нацбанку

10 Грудня 2014 17:45
НБУ вбиває гривню і українців разом з нею, - вважають активісти Громадської організації «Кредитний майдан» і закликають громадян України виразити протест проти вбивчої грошової політики Національного банку. Луцьк долучається до цієї акції.

Так, 12 грудня 2014 року з 8.30 до 11.00 Громадська організація «Кредитний майдан» оголошує всеукраїнський мітинг під стінами НБУ ( у Луцьку за адресою Градний узвіз, 4) з метою виразити протест проти грошової політики Національного банку.

Як вважають організатори пікету, безконтрольне рефінансування «обраних» банків, відмова від виконання прямих обов’язків – стабілізації української гривні, необгрунтовані відсоткові ставки для депозитів – це вибудовування фінансової піраміди, під якою руйнується вся країна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
дідо Показати IP 10 Грудня 2014 17:59
Народ самі лоханулися,коли брали валютні кредити, а тепер шукають винних у свої власних проблемах.Хотіли жити не по прибутках.
я до дідо Показати IP 10 Грудня 2014 18:04
А вам нравиться курс гривны? Вы наверно пенсию в доллярах получаете?Или в евро?
економіст до я Показати IP 10 Грудня 2014 18:26
Курс визначає ринок. А що до безконтрольного рефінасування, то це так. Останній приклад "ВіЕйБі Банк", який неодноразово отримував рефінансування від НБУ, а тепер киданув державу і вкладників. Але провина тут київського Нацбанку, який його курував та приймав рішення.
Анонім до я Показати IP 10 Грудня 2014 18:29
ТАК..
віктор до дідо Показати IP 10 Грудня 2014 19:32
кредити потрібно було брати не під низькі проценти в доларах а в гривнях і сьгодні були б в шоколаді
Кредиторам Показати IP 10 Грудня 2014 18:23
Украіна розвалюється тому ще багато майданів необхідно придумати крім кредитних але чи це допоможе, бо від того що скачеш вище чи голову вистригаєш життя кращим не стає.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 18:28
коментар було видалено
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 18:38
Ви вибрали МВФ коли підтримали "нашу владу". Їжте. МВФ прийшов не допомагати а грабувати. І вони не відступляться. А ви і далі мітингуйте. Їм до сраки.
курс до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 20:07
Якщо такі нетямущі, то подивіться на країни де так яро "працював" МВФ, у що вони перетворились! немає розуму - майте!!! А Нацбанк не пікетувати, а відразу захоплювати треба, чого мелочитись...?!
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 19:25
Коли тільки дорвалися до корита, кричали не забирайте гроші з банків, долар буде по 10 - послухали, підтримали державу. Що маємо натепер : збідніли у два рази, багато банків лопнуло. Кинули народ жорстоко - за таке вбивають, а не обходяться мітингами
Лучанин до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 22:25
100% правий!
оксана Показати IP 10 Грудня 2014 19:27
На мою думку - потрібно виходити на такі протести. Якщо не вислювлюєм своє "фе" - то значить все влаштовує. І до дідо: чому це я хотіла жиьти не по прибутках?? Коли брала кредит - мала можливість його сплачувати і сплачувала. Долар був по 5 грн. А тепер по 17. Верніть його по 5 - буду платити і надалі.
лучанка Показати IP 10 Грудня 2014 19:56
Ідея непогана, але наш філіал НБУ нічого не вирішує(в нього інші функції), все вирішується у Києві!!! Там мітинги дієвіші і по адресу. Наші працівники самі НБУ самі в шоці від того шо робиться, в них там ще й скорочення, та урізаня ЗП, вони такі ж заручники цього всього бардаку як і ми(
Анонім до лучанка Показати IP 15 Грудня 2017 21:54
.. ?!!? !!!
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2014 20:03
Да, нас кинули . По- другому это называть нельзя !
Серго Показати IP 11 Грудня 2014 06:47
Правильно казати- "нізззя"!))
Користувач Показати IP 11 Грудня 2014 09:48
підтверджую слова лучанки. працюю в одному з банків, спілкуюсь з колегами "по цеху" з обласного нбу... не там мітинги проводите. київ формує і здійснює політику. а пікетувати обласний нацбанк, бо гонтарєва чи кубів, чи всі інші папєрєднікі рефінансували на ліво на право банки... ну це не так як пікетувати обласне управління охорони здоровя, бо київ вакцини закупляє корумповано, або обласне управління освіти, бо університети не мають відповідної незалежності... якось так...
За правду! Показати IP 11 Грудня 2014 21:28
Хочу додати, що працівники НБУ у Волинській області з/п отримують у гривнях, так само стали біднішими у 2 рази. Питати треба з Гонтерєвої та її прибічників, а не шукати винних там, де їх нема.
вячеслав. го кредитн Показати IP 13 Грудня 2014 11:41
нужно просто понять ,что нбу занимается просто коммерцией на территории украина ; пенка уходит куда то. в развитии страны не участвует! всего пару банков государственных! коммерсант привык думать только о прибыли и на всех наплевать.будущего нет ,только сегодня бабки, а дальше трава не расти .путь в некуда. нужна другая эконом. модель! профессор Соскин О.И. предлогает за 4 месяце сделать доллар по 5 даже по3 как в польше итд . это возможно. касается это всех не разбирая -депозитчик , кредитчик или просто получатель зарплаты.нужно сломать машину нбу живущию против законов конституции украины. начинать надо с регионов. обьединяйтесь громодяне украины против нбу и олигархов!