USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

У Луцьку – провалля біля колодязів

23 Грудня 2014 17:44
На двох вулицях Луцька утворилось провалля біля криничних свердловин.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 23 грудня, повідомила директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп'як.

З її слів, для лучан й досі актуальними залишилися питання щодо ліквідації провалля біля колодязів на вулицях Сагайдачного, 30 та Кривий Вал, 32. Саме на цю проблему вони скаржаться до групи оперативного реагування «15-80». За станом на сьогодні у Луцькраді запевняють, що комунальники уже взяли цю проблему на контроль.

Окрім того, за два тижні (з 8 по 20 грудня) комунальники ліквідували витоки з системи холодного водопостачання на вулиці Мечнікова, 6 та по проспекту Волі, 68. Разом з тим вдалось позбутися наслідків затоплення зовнішньою каналізацією на вулиці Кооперативній, 1 та по проспекту Соборності, 37. Загалом, діяльності КП «Луцькводоканал» стосувались 22 звернення зі скаргами.

Що стосується роботи житлово-комунальної сфери міста в цілому, то на адресу жеківців із проханням ліквідувати певні проблеми надійшло 254 звернення від містян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
йося моргенштерн Показати IP 23 Грудня 2014 17:58
Та Бог з ним з тим проваллям! Де в Луцьку такі супер дороги???
йося моргенштерн Показати IP 23 Грудня 2014 18:00
А це на Сагайдачного, 30 чи на Кривому Валі, 32???????????
О! Показати IP 23 Грудня 2014 18:01
Клас! "комунальники уже взяли цю проблему на контроль" - а ліквідовувати причину та наслідки вони коли почнуть?!! Без Путіна тут точно не обійшлося!
лох Показати IP 23 Грудня 2014 18:21
коментар було видалено
я Показати IP 23 Грудня 2014 19:40
проспект відродження, на переході біля школи 23, скоро теж буде обвал! а там переходять діти!!!!!!!!
ага Показати IP 24 Грудня 2014 08:45
А на Стрілецькій 27 яму сміттям засипали - тепер маємо озеро 5*15. Пропоную зарибнити і проводити змагання - хто довше протримає голову мера під водою без шкоди для його здоров'я..
Філолог Показати IP 24 Грудня 2014 09:16
"криничних скважин" - панове журналіст та редактор, Ви хоча б перечитуєте власні творіння. Як мінімум користуйтеся Google-перекладачем.
1111 Показати IP 24 Грудня 2014 12:25
В"їзд на територію міської клінічної лікарні №2 - на проїзджій частині провал, ще вчора не було.
1111 Показати IP 24 Грудня 2014 12:25
В"їзд на територію міської клінічної лікарні №2 - на проїзджій частині провал, ще вчора не було.