USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку знову обіцяють відновити фонтан на Театральному майдані

1 Липня 2016 22:50
Відновлення роботи фонтану у центрі міста можуть здійснити за кошти представників бізнесу.

Про це йшлося під час зустрічі лучан з міським головою сьогодні, 1 липня.

У рамках проекту реконструкції вулиці Лесі Українки планують облаштувати сквер з фонтаном на розі з вулицею Кривий Вал. Місцеві мешканці звернули увагу мера на те, що доцільніше нарешті добудувати фонтан на Театральному майдані.

Зі слів міського голови Миколи Романюка, облаштувати фонтан на Театральному майдані виявили бажання бізнесмени, зокрема ПАТ «Спільне українсько-словацьке підприємство «Теріхем-Луцьк». Наразі розробляють проектно-кошторисну документацію. Таким чином, розпочати роботи можуть у вересні.

Нагадаємо, що раніше міська влада неодноразово обіцяла вирішити питання з фонтаном, що перетворився на «корито у центрі міста». Так, ще наприкінці минулого року міський голова обіцяв залучити спонсорські кошти на відновлення фонтану, а за кошти міського бюджету розробити проект реконструкції.

Облаштування «музичного фонтану», до слова, було однією з обіцянок чинного мера Луцька ще напередодні його минулої каденції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Він Показати IP 1 Липня 2016 23:07
Може не варто обіцяти? Зараз знову збрешете і люди вас проклянуть.Може краще піском засипати, хоч собаки порадіють.
ольга Показати IP 1 Липня 2016 23:29
Мер казав, що ряд бізнесменів готові це зробити, називав усі діючі заводи
ХВОНТ Показати IP 2 Липня 2016 00:00
Тільки музичний, Тільким музичний і світово кольоровий. Тільки з музикою, Ящо не музичний то це кошмар буде. Тільки музичний. Бажано роковометальний. З ревом снарядів градів,свистом куль з сучасних видів зброї і взрівов разтяжек. С ревом и звуковим криком поранених. Зі звуком сигналів транспортів, що везуть груз 200. Тільки музика сучасного існування........ Люди добрі схаменіться. Якій фонтан. Ліквідуйте це корито піару.
Лучанин Показати IP 2 Липня 2016 00:00
Як бандерлогівський фестивать — то за кошти бютжету, а як фонтан — то за гроші бізнесменів. Мудаки!
КУМ Показати IP 2 Липня 2016 08:32
Хто залив цей фундамент,кирку в руки і до роботи на чолі з головою.Щоби забрати це лайно,подовбати доведеться.Фонтан...У місті труби всі гнилі і панельки облуплені.
Анонім до КУМ Показати IP 2 Липня 2016 21:10
Підтримую. Практика розвалу добротної споруди знака Героїв радянського союзу. що був на Шопена є.
Пересiчний Показати IP 2 Липня 2016 12:39
Хоч буде де помитися
kEXFYRF Показати IP 2 Липня 2016 14:46
Я хочу в Париж - і в цей рік знову хочу!