USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

В Україні знизили норми споживання газу, світла і тепла

7 Лютого 2017 14:59
Кабінет міністрів України знизив соціальні нормативи на споживання тепло-, газо- і електропостачання з 1 травня 2017 року.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з постановою №51 від 6 лютого, уряд зменшив соціальні норми споживання газу з 5,5 до 5 куб. м на 1 кв. м опалювальної площі.

«Кабмін знизив нормативи споживання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими або квартирними лічильниками: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період; електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт/год. до 51 кВт/год. на 1 кв. м опалювальної площі», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зниження соціальних нормативів тепло-, газо- і електропостачання було однією з умов Міжнародного валютного фонду для отримання Україною наступного траншу кредиту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
і не Показати IP 7 Лютого 2017 15:21
забудуть підняти ціну. вони ніколи не будуть в програші
так вже до і не Показати IP 7 Лютого 2017 15:33
так вони це і зробили зараз, чим менша норма споживання електроенергії, тим більше прийдеться платити
Стас Показати IP 7 Лютого 2017 15:24
Уроди!!!
Народна довіра Показати IP 7 Лютого 2017 15:43
Міжнародний валютний фонд ---гарна ширма !
Катерина Показати IP 7 Лютого 2017 15:51
Напевно скоро мвф поставить вимогу скортити населення наполовину щоб наступний транш видати...з такими тарифами.
Порошенко до Катерина Показати IP 7 Лютого 2017 17:35
Не питання. Зробим. Я думав, що заставлять за повітря брати кошти, а це ми на раз-два зробим.
МВФ Показати IP 7 Лютого 2017 16:11
Я не ширма! Невже не зрозуміло, що моє бабло іде на оплату тої різниці. У вас же свого немає!
ТТ Показати IP 7 Лютого 2017 16:22
Треба значно зменшити кількість депутатів та міністрів.Тоді норми будуть в нормі.
123 Показати IP 7 Лютого 2017 16:47
А дышать пока можно? Или уже тоже по норме...
098765 Показати IP 7 Лютого 2017 17:33
Смішно. А люди воюють з Росією як найбільшим ворогом, а так видно, що ворог - це діюча влада. За що, питається, гинуть військові? Щоб погіршувалось життя їхніх сімей і всіх інших?
i44 Показати IP 8 Лютого 2017 08:10
всё хорошо идём к дну -чисто европейский способ жизни.Пенсии ,зарплаты подняли и всё окей европйская жизнь блин хриново было жить раньше давай революции устраивать ,поднятия цен на всё но прикрытия самое основное безвизовый режим но вопрос для кого он нужен если богат то визу можна купить но неприкриватся безвизрежимом и вешать лапшу на уши
анонім до i44 Показати IP 8 Лютого 2017 09:25
підтримую.100% так таки так. ви люди погано жили, шо вийшли на майдан? А зараз як?все ок? Кому той безвіз треба , хто хоче той зробить візу і виїде. а мвф і європа останню шкуру здере і не оглянеться.
влада Показати IP 11 Лютого 2017 21:34
у наступному році ми будемо жити краще !!!!!