USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Вантажівки руйнують у Луцьку міст

1 Квітня 2016 16:57
Обмежити рух вантажівок масою понад 3,5 тонни через міст на вулиці Задворецькій просять лучани. Про це йшлося під час другого засідання 5 сесії Луцької міської ради 31 березня.

Із запитом до міського голови звернулася секретар міської ради Юлія Вусенко. З її слів, мешканці Київського майдану розповіли, що фури, які їдуть на гуртівню «Пакко» по вулиці Задворецькій, руйнують своєю вагою міст над річкою Сапалаївкою. Тож вони просили встановити там знак «в’їзд вантажних транспортних засобів вагою понад 3,5 тонни заборонено».

Депутати підтримали запит про встановлення дорожнього знаку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
не лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 17:05
можливо на часі взагалі заборонити в"ізд в центр міста "важких" авто!
Корінний лучанин до не лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 18:37
А можливо позакривати всі ті "КЛЯТІ" супермаркети, що набудували в центрі міста і нехай міщани бігають на ринки!? Тоді не будуть жалітися на фури. Треба було владі думати про це раніше перш ніж затверджувати подібні плани та проекти, а тепер, що на ГЕЛІКОПТЕРАХ доставляти товар в супермаркети.
Ностра до Корінний лучанин Показати IP 3 Квітня 2016 01:07
Перевантажувати на менший транспорт, фургони типу як у Нової пошти.
до корінного Показати IP 1 Квітня 2016 18:50
на підводі! а супермаркети -це ТАМ-ТАМ.Єпі центр ,Нова лінія! а все останнє до супер якось не дотягує!
Корінний лучанин до до корінного Показати IP 1 Квітня 2016 20:59
Оце і скажи жителям! Дуже " дотепно" "на підводі" ! В нас є багато торг. точок із брендом "супер": ВОПАК, НАШ КРАЙ, ПАККО, ФУРШЕТ, КОЛІБРІС і т.д.
лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 21:11
депутати мислять-дупою
бе до корінного Показати IP 2 Квітня 2016 10:21
супер -не завжди є таким! а ще є мега - маркети! тоді до них залазничну колію треба підводити???
Корінний лучанин до бе до корінного Показати IP 2 Квітня 2016 11:38
Колись наступить такий час що треба буде укладати! СУПЕР є СУПЕР, це в нашому розумінні сталась підміна понять. Ця мережа СУПЕРМАРКЕТІВ є запозиченою із країн ЄС.
бе Показати IP 2 Квітня 2016 11:15
прошу вибачити-"залІзничну" колію!!!