USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відновили ремонт дороги Львів-Радехів-Луцьк

31 Серпня 2015 14:14
Відновили ремонтні роботи на трасі Луцьк-Радехів-Львів, яка проходить через Горохів.

Після тривалої перерви 26 серпня на дорогу державного значення Львів-Радехів-Луцьк знову прибула дорожньо-ремонтна техніка ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». 27 серпня дорожники продовжили фрезування верхнього шару залишків асфальту, вирівнювання та утрамбовування його під основу для подальшої кладки асфальту.

Про це повідомили у прес-службі Горохівської РДА.

З інформаційних джерел відомо, що цього року служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів-Радехів-Луцьк. Ремонт планують робити впродовж 2015-2016 років, під час якого буде проведено ямковий ремонт, улаштування вирівнюючого та укріплючого шарів асфальту, укріплення узбіч.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Іван Показати IP 31 Серпня 2015 14:32
Нех*ра собі не пройшло і 7 років
Богдан Показати IP 31 Серпня 2015 14:33
І ше десь 14 років потрібно львівському автодору для закінчення ремонтних робіт
Олег Показати IP 31 Серпня 2015 14:34
Нашо дивиться Львівська прокуратура як вони оцінюють роботу Львівавтодора
Олєжику до Олег Показати IP 31 Серпня 2015 18:51
Так вони і уважно дивляться в свої кишені.
Оксана Показати IP 31 Серпня 2015 14:36
Невже Львівську прокуратуру потрібно теж брати під слідство
Анонім Показати IP 31 Серпня 2015 15:50
Ямковий ремонт............... Та там треба все знімати і по-новому все класти
777 Показати IP 31 Серпня 2015 23:15
які 7 років .вже років двадцять там нема дороги. одні траншеї . на волині дорога хоч якась є .а на львівщині повна ср*ка
Лучанка Н. Показати IP 1 Вересня 2015 09:21
Маршрут Горохів-Радехів-Кам'янка Бузька - це дорога смерті. Пропозиція: посадити львівських чинуш у їхні Лексуси і Мерси, міцно прив'язати, щоб не втікли, і возити взад-вперед по цій дорозі, поки колеса не повідлітають і мозги не вискочать. Тоді до них дійде, що потрібно реально ремонтувати цю дорогу, а не грабувати бюджет! Це неподобство! Ми хочемо в Європу, а дороги як в Середньовіччі! Ганьба щирим українцям!
Консевич Олена Микол Показати IP 1 Вересня 2015 13:00
Я також за генеральний ремонт дороги Льв1в-Радех1в-Луцьк, тому-що не одне колесо м1няли, як при1зджала я 1з чолов1ком у выдпустку 1з !тал111, це просто"ганьба" за ст1льки рок1в!!!...Просимо поставитися до цього питання 1з повагою 1 в1дпов1дальн1стю, бо ми вс1 хочемо жити у Европ1.
Тарас Показати IP 17 Вересня 2015 14:51
Не можу сказати за усю дорогу, проте частину між Бабичами та Рудою-Сілецькою (Львівська обл.) уже півністю вирівняли і поклали перший шар асфальтобетону... Після того що там було - це просто ідеальна дорога. Тепер можна їхати навіть на роликах. Головне, щоб водії від такої радості не здуріли, бо маршрутники уже зараз витискають там до 100 км/год. Сподіваюсь так само відремонтують і решту цього шляху.