USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Водій маршрутки у Луцьку порівняв із собаками лучанку з дитячим візком

30 Грудня 2016 11:35
Висадити з автобусу на маршруті №9 лучанку, яка їхала з чотиримісячною донечкою з дитячим візком, вирішив водій, стверджуючи, що пасажирам з колясками та собаками місце у багажному відсіку тролейбуса.

Як повідомила Інформаційному агентству Волинські Новини лучанка Ірина, 29 грудня приблизно о 15 годині вона разом із чотиримісячною донечкою, яка перебувала у дитячому візку, та дванадцятирічним сином, сіла у маршрутний автобус №9 поблизу кінцевої зупинки у мікрорайоні ЛПЗ. Вона розмістилася у кінці салону, не заважаючи пасажирам, яких тоді налічувалося до п’яти осіб. Втім, водій автобуса сказав, що «з колясками та собаками місце в багажному отсєкові тролейбуса» та, не взявши грошей за проїзд і принизивши перед іншими пасажирами, висадив жінку з автобуса. Отже, їй довелося вийти з автобуса та чекати на тролейбус. Лучанка повідомила про цей інцидент у групу оперативного реагування «15-45».

Своєю чергою, начальник управління транспорту та зв’язку міськради Анатолій Миронюк повідомив, що потрібно, аби жінка написала заяву, на яку відреагують відповідно до чинного законодавства. Якщо ж вона справді звернулася у групу оперативного реагування, повідомлення, з його слів, передадуть в управління. Якщо факт, який описує лучанка, підтвердиться, начальник управління транспорту та зв’язку пообіцяв, що з перевізником розбиратимуться відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, що за інформацією директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариси Карп’як, у період з 12 по 25 грудня у групу оперативного реагування надійшло 26 дзвінків щодо руху маршрутних автобусів. Нарікали лучани на відсутність рейсів, особливо в ранкові та вечірні години, великий інтервал та порушення графіків руху, відсутність автобусів на кінцевих зупинках, відсутність навігаторів, неналежну поведінку водіїв та порушення ними правил дорожнього руху на маршрутах № 1, 2, 3, 4, 9а, 17, 18, 24, 28, 30, 31, 32, 47 (половина від отриманих звернень). Усі ці звернення передали для моніторингу та вжиття заходів в управління транспорту та зв’язку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 30 Грудня 2016 12:06
Это тупость и бюрократизм чиновника реагировать на такого рода жалобу только после того как письменно обратится женщина.........нормальному чиновнику звонка на "горячую линию" достаточно для разбирательства. Мнение: уволить бы такого водителя (лишним козлом будет меньше)
Швондер до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 1 Січня 2017 00:33
Водій хам. АЛЕ. В цих автобусах реально немає місця для дитячих візків.
Громадян Показати IP 30 Грудня 2016 12:09
Да йому треба по їб@лу надавати.
прохожий Показати IP 30 Грудня 2016 12:20
Цей водій майбуть родом з колгоспу "20 років без врожаю" або "Шлях до комори", раз поступає як дикун
Вася Показати IP 30 Грудня 2016 12:51
Всі ці кончені маршрутки замінити на тролейбуси, а там де нема ліній пустити більші автобуси, вже зовсім страх втратили!!!
Анонім Показати IP 30 Грудня 2016 13:08
так органи (так і хочеться сказати члени) влади одержали відкати на тендерах. вони з маршрутчиків пилюку здувають
Оля Показати IP 30 Грудня 2016 13:34
А що вчинили ті 5 чи 6 пасажирів? Знову тихенько промовчали, щоб ще і їх не висадили. Коли ми навчимося захищати інших і відстоювати свої права!
123 Показати IP 30 Грудня 2016 14:16
Просто нехватає слів на таку поведінку водія!!! В нього мабуть дітей і дружини немає, якщо дозволяє собі таке робити!!! Чому жінка з дітьми має ще бігати писати заяви щоб на це відреагували??? Куди ми котимось-скрізь неповага, злість, приниження.
Лучанин Показати IP 30 Грудня 2016 15:50
Колись при мені водій намагався висадити маленьку дівчинку біля кінотеатру Промінь, яка попросилася проїхати дві зупинки, була вже темна пора доби і на вулиці лив дощ. І не я один, а декілька жіночок поруч вступилися за дитину, і водієві нічого не залишилось, як закрити рота і рулити. Я в шоці з тих 5 пасажирів... Їхав би я в тій маршрутці – той м*дак їв би землю.
ВОВК Показати IP 30 Грудня 2016 18:45
під@р@ зловити і пикою в болото.
101 Показати IP 30 Грудня 2016 18:47
Дуже шкода, що мені не трапляються такі водії... не треба було б нікуди скаржитися.
чювак Показати IP 30 Грудня 2016 22:47
дивно, що ніхто з пасажирів не заступився за маму і не надав піз"к тому ушльопку.
Panas Показати IP 30 Грудня 2016 22:54
Це ппц! Іще вимагають зробити проїзд по 5 гривень! Культуру потрібно підняти водіям, таке враження що не в громадському транспорті їдеш, а на камазі якомусь.... Краще, дійсно, місто взяло б кредит на нові толкові тролейбуси луцького виробництва, і замінити маршрутки. і людям робота буде і податки в місті залишаться, а маршрутки тільки туди де немає ліній для тролейбусів. 5 грн. згоден платити коли буде чисто в маршрутках, не будуть вони в доганялкі грати, і біля там таму, цуму та базару не будуть по 10 хв стояти! І тільки місця сидячі, щоб стоячих не брали!
аяяй Показати IP 30 Грудня 2016 23:49
а может женщине нужно было просто заплатить как положено,а не 4 грн только за себя и 12 летнего сына.Или вызвать такси ????? а не экономить на детях,когда разгуливает грип
Рая до аяяй Показати IP 31 Грудня 2016 00:20
А ви знаєте чи вона могла собі дозволити таксі???? Легко казати таксі, за яке їй би довелось сплатити мінімум 70 грн.
Panas до аяяй Показати IP 31 Грудня 2016 17:14
А 860 грн допомоги на дитину в декреті платять, на них сильно на таксі не поїздиш...
Петро Показати IP 31 Грудня 2016 07:57
Все було не так як тут написано!Нащо казати брехню?і в Маршрутці було всього навсього два пасажири!і каляска займала 6 вільних місць і прохід!і водій сказав що з калясками і собаками не можна!Вона сама водієві сказала,що хоче вийти на наступній зупинці а він навпаки сказав їй щоб вона їхала далі,ніхто нікого не виганяв!якщо не знаєте як було насправді то не пишіть в коментарях дурниць!
Рома до Петро Показати IP 31 Грудня 2016 10:20
Я так розумію ти і є той водій! Вже певно за своє заднє місце переживаєш і правильно робиш ! Нелюд ти !
Справедливість Показати IP 31 Грудня 2016 13:23
Чому всі накинулися на водія? Можливо жінка просто не заплатила за перевезення дитячого візочка. Безплатне перевезення дитячих візочків передбачене лише в тролейбусах.
Лучанка Показати IP 31 Грудня 2016 16:18
Які проплати за візочок. Якщо я не помиляюсь у маршрутці немає бути стоячих місць. А люди як ковбаски напхані бо він бач "касьору" через візочок втратись. А ті, хто говорить за що мамам платити, попробуйте дочекатись з дитинкою маленькою тролейбус, проїхатись куди потрібно, а там і розкажете як воно. Дуже цікаво буде послухати.
Олег Показати IP 31 Грудня 2016 18:43
В мене таких проблем не було. Три роки їздили з малюком по маршрутках, тролейбусах і пішком. Кожен день. Водій напевно м*дак.
Анонім Показати IP 1 Січня 2017 00:22
ЗАКОН Відповідно до п.5 Обов’язки і права пасажирів, Наказу № 329 від 09.10.2006 року Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, пасажир має право безоплатно провозити з собою ручну поклажу, одну пару лиж, дитячий візок, санки , велосипед та ін.
Справедливість до Анонім Показати IP 1 Січня 2017 08:05
Не вводьте в людей в оману, будь ласка, а іншим "диванним моралістам" порадив би бути стриманішими. Відповідно до п. 5.7. Наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Правил користування трамваєм і тролейбусом у містах України" пасажир має право безплатно провозити з собою ручну поклажу, одну пару лиж, дитячий візок, санки, велосипед, дрібних звірів і птахів у клітці, собаку в наморднику з коротким повідком, кота, дрібний садовий інвентар у відповідній упаковці. Так, що водій маршрутки був правий щодо безоплатного перевезення дитячих візочків та собак у тролейбусах. Якщо людина була з дітьми і дитячим візочком, зовсім не означає, що для неї закон не писаний. Така поведінка нічим не відрізняється від інших порушень законодавства, наприклад правил дорожнього руху, і слугує поганим прикладом для дітей, які були разом з нею.
Анонім до Справедливість Показати IP 1 Січня 2017 21:47
Іди н@хуй найди закон де написано що дитина це собака і що за візок потрібно платити.ВОДІЙ під@р!!
Справедливість до Анонім Показати IP 2 Січня 2017 02:16
Пасажир має право перевозити безоплатно одну одиницю багажу в разі поїздки на маршруті міського або приміського сполучення за умови, що його розміри не перевищують 100 х 50 х 30 сантиметрів, вагою до 20 кілограмів (п.159 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту).
Анонім до Справедливість Показати IP 2 Січня 2017 22:18
Покажи де написано що за візок потрібно платити!!!!
Справедливість до Анонім Показати IP 3 Січня 2017 14:12
З погляду чинного законодавства дитяча коляска, як і тварини, які перевозяться в автобусі, - це багаж, не більше і не менше. Якщо дитяча коляска відповідає вищевказаним параметрам (не перевищує 100 х 50 х 30 сантиметрів, вагою до 20 кілограмів), то вона перевозиться безкоштовно, якщо ні, то по тарифу для багажу. Як виняток, особи з обмеженими фізичними можливостями мають право на безоплатне перевезення засобів, призначених для особистого пересування (інвалідні візки, милиці тощо).