USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Волинські волонтери не прийняли нагороди від УПЦ МП. ОНОВЛЕНО

8 Червня 2015 17:11
До свята Святої Трійці, дня народження нашої Матері-Церкви, архієпископ Володимир-Волинський та Ковельський Володимир, нагородив активних волонтерів “Відзнакою Володимир-Волинської єпархії”. Однак не всі волонтери прийняли нагороди від представників УПЦ Московського Патріархату. Про це повідомляє БУГ.

Ці люди, не шкодуючи часу, власного здоров’я, сил, допомагають нашим воїнам, які перебувають в зоні АТО, хворим та госпіталізованим, пораненим, та навіть тим, які повернулися з зони АТО і не можуть влаштуватися на роботу, – повідомили на сайті Єпархії.

“Великий та безперестанний труд. Нехай і надалі Господь надає Вам сили та натхнення, енергійності в тій справі, яку ви робите для наших воїнів-земляків і не тільки їм, – підсумував владика.

Список нагороджених:

1-й день Трійці (Володимир-Волинський) – Красуля В.А. (Турійськ); Дричик О.В. (Нововолинськ); Рязанов А.В. (Нововолинськ); Гут В.П. (Турійськ); Власюк В.Д. (Турійськ).

2-й день Трійці (Ковель) – Лисакова А.Г. (Ковель); Савина Л.Ю. (Ковель); Шлапай М.П. (Стара Вижівка); Івчик П.О. (Стара Вижівка); Дейнека В.М. (Ратно).

3-й день Трійці (Любомль) – Гурбич В.Г. (Любомль); Романюк А.П. (Любомль); Овдієвич В.Г. (Любомль); Шацька районна організація “Небайдужі” (Шацьк); Сопронюк П.З. (Іваничі); Курстак В.Л. (Нововолинськ); Гаць А.Г (Нововолинськ); Лисецький В.В. (Нововолинськ).

Володимир-Волинські волонтери Костянтин Зінкевич та Наталія Боярина відмовилися отримати церковні нагороди. Згодом ще одна волонтерка, Людмила Савіна, написала на своїй сторінціу Фейсбуці, що вона не прийняла нагороду від представників УПЦ Московського Патріархату з особистих міркувань.

Волонтерство - це стан душі, а не робота чи гра "хто кого крутіший!" і мірятись у кого більше нагород!Ще до серпня 2014...

Posted by Людміла Савіна on 8 Июнь 2015 г.


Нагадаємо, що 8 травня у Володимирі-Волинському священики Московського патріархату відмовилися служити спільну панахиду зі священиками інших конфесій за загиблими воїнами в російсько-українській війні.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Костянтин Зінкевич має найбільше шансів стати мером Володимира-Волинського, якщо Петро Саганюк не балотуватиметься. Так, 40% виборців готові знову проголосувати за Петра Саганюка, 19% — за Костянтина Зінкевича, 11% — за місцевого бізнесмена Миколу Юнака, але Володимир-волинський міський голова Петро Саганюк сам повідомив, що не балотуватиметься на мера восени.

До слова, Наталія Боярина клопоче перед найвищою владою про звільнення з полону двох військово службовців 51 бригади, майора Сергія Фураєва та солдата Артема Комісарчука, які понад 250 днів перебувають у полоні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Просто Показати IP 7 Червня 2015 21:18
Ну відмовилися, то й відмовилися, це особиста справа кожного
))) до Просто Показати IP 8 Червня 2015 19:17
двоє не взяли, 17 чи скільки взяли. не бачу проблеми.
Волинянин до ))) Показати IP 8 Червня 2015 21:45
Список нагороджених це список холуїв московської церкви запамятайте їх прізвища. Ганьба їм, їхнім дітям та внукам!!! Це ж яким треба бути ідіотом і як ненавидіти Україну.
Люся Показати IP 7 Червня 2015 21:32
Той фарс, який влаштували представники УПЦ Московського Патріархату 8 травня на День примирення, сколихнув місто. Примирилися так примирилися! Проте вже 4 червня Костянтин Зінкевич з представниками своєї команди, отримав іншу нагороду - орден "Народний Герой України", така нагорода куди цінніша! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=967402889983029&set=a.967400856649899.1073741869.100001399817758&type=1&theater https://www.facebook.com/photo.php?fbid=974606592571533&set=gm.713524752086965&type=1&theater
Василь Гут до Люся Показати IP 9 Червня 2015 19:43
Про орден, єдність і блокпост. Волонтерів із ГО "Волинські патріоти" нагородили відзнаками УПЦ. Хтось привітав, а хтось заволав: запроданці!.. Мовляв, як можна брати ордени з рук "неправильних" священиків? Андрій Рязанов відповів на закиди так. http://ndilo.com.ua/news/pro-orden-hramy-jednist-i-blokpost.html
люстратор Показати IP 7 Червня 2015 21:39
"...але Володимир-волинський міський голова Петро Саганюк сам повідомив, що не балотуватиметься на мера восени.! - БРЕХНЯ ! ВІД "КОРМУШКИ" САМІ НЕ ВІДХОДЯТЬ!
+ до люстратор Показати IP 7 Червня 2015 22:26
вихід один - посадити у крісло свого "чєловєчка". Бо інакше хто буде таємниці сімейного бізнесу берегти?
міщанин до люстратор Показати IP 9 Червня 2015 20:08
Саганюк брехун, він буде болотуватись і виграає вибори, так як він в діла церкви не влазить і добре з ними всіма "живе".
Демократія вона така Показати IP 7 Червня 2015 22:21
Саганюк, Саганюк... А все ж "40% виборців готові знову проголосувати за Петра Саганюка". Ось вона правда. Більшість за цю людину.
+ до Демократія вона така Показати IP 7 Червня 2015 22:25
Хто проводив опитування? Може в мерію зайшли та й питали у кожного? І виявилося, що 40% за Саганюка!
Павло Показати IP 7 Червня 2015 22:26
Виходить дві тільки нормальні людини що відмовились від тих нагород, а інші заср*нці!!!!!!
99999 Показати IP 7 Червня 2015 22:36
ШАНОВНІ ЖУРРНАЛІСТИ наберіться розому і не пишить такий подібний бруд, відмовилися бо дістало це коли кожний день згадуть такі укранці ..... КОЖЕН МАЄ СВІЙ РОЗУМ а ці нагороди вони заслужили ! УПЦ КП це все на руку вони завтра дадуть свої тим самим о це буде супер..... , Поперше не УПЦ МП УПЦ для відсталих пояснювати треба саме тому що Вас хрестили в УПЦ а не в УПЦ КП ,дітки після 1992 вірять в брехню їх батьків, самі автори цієї брехні хрещенів УПЦ пишуть непонятно ,що це просто для не розумних людей розумний зрозуміє що його мама тато дід бабця прадід прабабця були не такі дурні що Вас похрестили ,а Ви важаєте що ви розумніші ну -ну цей розум вже показує що не забаром гейпарад буде щейї й Луцьку і Філарет це підтримує просто супер де траба вмішатись він там участі не приймає !!!!!!!!!!!1
9999999 до 99999 Показати IP 7 Червня 2015 23:09
УПЦ МЦ КЦП РЦП - шо за х*рня? Є москалі і українці, а ще поляки, німці, латиші і інші.
гiсть до 9999999 Показати IP 8 Червня 2015 06:41
Австрiйський iмператор у 1914р.називав украiнцями тих,хто прийняв унiю.Це всi руськi люди.
9999999 до гiсть Показати IP 8 Червня 2015 12:15
Добре. "Є москалі(московити,"росіяни") і українці(русини), а ще поляки, німці, латиші і інші."
Василь Гут до 9999999 Показати IP 9 Червня 2015 19:49
Можливо ті хто взагалі не вірить в Бога, або має в серці їншу віру, мусольманську чи ще якусь не повинні іти на фронт ? Можливо на сході боряться з російськіми окупантами одні віруючі певної конфесії ? Можливо ті хто допомагає нашим воїнам та мають інші погляди на віру це неправильні громадяни України і їх потрібно знищити ? По вашому виходить так. Чим ви відрізняєтесь від фашиста путіна ?
Просто Показати IP 7 Червня 2015 23:05
А третій день Трійці це як?
Ліна Показати IP 8 Червня 2015 00:09
Навіть з опублікованого списку не всі отримали нагороду! це яка у вас правда?
попередньому тролю Показати IP 8 Червня 2015 09:36
От добре!
Волонтерам Показати IP 8 Червня 2015 09:38
Це дані із сайту МП. А мене цікавить чи Савіна з Ковеля отримала москальську подачку?
+++ до Волонтерам Показати IP 8 Червня 2015 13:55
Оце вже питання до журналістів! Хай би взяли у кожного інтерв'ю, а не друкували неперевірені факти
Волинянин до Волонтерам Показати IP 9 Червня 2015 19:55
Якщо представники будь якої церкви вирішать нагородити любого волонтера. це злочин ? А відносно правильних реєстрових волонтерів, які стоять на колінах перед Гунчиком і їх на відміну від Волинських патріотів навіть занесли до провладного реєстру волонтерів області, хочеться сказати слідуюче - не розділяйте людей на правильних та не правильних, приймайте волонтерську допомогу від всіх людей доброї волі, вони всі є громадянами нашої України, а все інше політика та продажний бізнес.
ВН Показати IP 8 Червня 2015 09:57
Сатанистам , сектантам, розкольникам не обов'язково приймати нагороди від МП. В них свої ідоли, боги, і богоборці(Ф), яким вони кланяються.
злий до ВН Показати IP 8 Червня 2015 10:37
сатана сидить у кремлі і сектанти на чолі з кірілкою гундяєвим у нього на підхвати
Анонім до ВН Показати IP 8 Червня 2015 18:58
Еге ж, їй-бо, Путіну і Гундяєву не кланяються!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олександр Показати IP 8 Червня 2015 10:52
ВН тіштеся - знову людей розсварили на грунті релігії. А Бог-то все бачить.
Про церкву Показати IP 8 Червня 2015 12:41
Про який МП ви пишете. Ця організація має таке ж відношення до Бога та віри православної як свиня до індекса ДоуДжонса. Це "вовки в овечій шкірі" про них в біблії написано. Вони не мають існувати взагалі. Хто не взяв нагороду - респект!
Анонім до Про церкву Показати IP 8 Червня 2015 17:51
якщо такий вумний то розкажи про 3 день трійці??
111 Показати IP 8 Червня 2015 17:54
Напевне правду кажуть, що в пеклі окреме місце буде для журналістів(((
Анонім до 111 Показати IP 8 Червня 2015 19:01
Журналісти виконують свою роботу.А в пеклі будуть ті, хто бреше, що людям служить, а насправді служить Демону Гундяєву.
))) до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 19:17
гундяєву вірою і правдою служить філарєт та його орда, яка знищує на заході України православ'я.
Правдолюб до Анонім Показати IP 9 Червня 2015 20:01
Чому Волинські новини не друкують думки волонтерів які отримали нагороди ?
Василь Гут до Правдолюб Показати IP 30 Червня 2015 17:52
Бо бояться правди. Волонтерів із ГО "Волинські патріоти" нагородили відзнаками УПЦ. Хтось привітав, а хтось заволав: запроданці!.. Мовляв, як можна брати ордени з рук "неправильних" священиків? Андрій Рязанов відповів на закиди так. http://ndilo.com.ua/news/pro-orden-hramy-jednist-i-blokpost.html
попередньому тролю Показати IP 8 Червня 2015 23:35
В тебе мозги геть висохли.
Анонім Показати IP 9 Червня 2015 10:44
гут в.п. -ви що?
Ви самі це сказали( Показати IP 9 Червня 2015 12:51
"Ще до серпня 2014 року у мене були бізнес-плани та хороші інвестиції, планування високого та чеснозаробленого зростаючого прибутку на кілька років вперед! А далі ВСЕ - РІЗКО НЕМАЄ НІЧОГО!!! Фінансова криза через бойові дії в нашій країні!" А може інша на то причина???!!!
Василь Гут Показати IP 9 Червня 2015 17:47
Про орден, єдність і блокпост. Волонтерів із ГО "Волинські патріоти" нагородили відзнаками УПЦ. Хтось привітав, а хтось заволав: запроданці!.. Мовляв, як можна брати ордени з рук "неправильних" священиків? Андрій Рязанов відповів на закиди так. http://ndilo.com.ua/news/pro-orden-hramy-jednist-i-blokpost.html
Фермер до Василь Гут Показати IP 11 Червня 2015 08:27
А як можна від них брати нагороду, коли на панахиді за загиблими вони відмовляються служити????? В Горохові, при похованні Ігоря Сливки, вони відмовилися від спільної молитви з священниками КП, тому що вони будуть молитися окремо. Хто дав їм таке право??? люди не дали і правильно зробили, тому що коли біда-люди повинні згуртовуватись, а саме представники МП вносять роздори.
Василь Гут до Фермер Показати IP 30 Червня 2015 18:00
Дурнів та путінських провокаторів, достатньо кругом і невідомо в якій гілці віруючих їх більше. Сьогодні "звездний час" продажників в правильній церкві. Які на цей раз більше, і підло продавались на останніх виборах і ми всі це знаємо, відповідь одна голосуйте за того кого перший раз бачимо бо..... він нам ДАЄ. Де слово "Бо патріот", "Був на Майдані", "Приймав участь в АТО", "Волонтер". Ні відповідь одна - "Дав на церкву і так далі. господа, чим ви відрізняєтесь від тих хто "ДАЄ" - НІЧИМ. Ті хто дає роблять менших гріх від тих хто БЕРЕ і продається в любій формі будь кому.
лучанин Показати IP 10 Червня 2015 21:58
В Україні є УАПЦ, УГКЦ, УПЦ і УПЦ КП, принаймні так в реєстрі... а що то за УПЦ Московського патріархату... журналісти ви про що пишете?