USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинський священик Московського патріархату звернувся до Путіна

11 Вересня 2014 14:33
Священик з Волині попросив донести журналістів до Путіна його прохання, аби Путін вивів свої війська з України та не підтримував терористів, додаючи, що вірить у те, що агресор - віруюча людина.

Про це йшлося під час прес-конференції Волинської єпархії Української Православної Церкви на тему «Свобода віросповідання в України. Чи дає політична ситуація в Україні право гри поза законом та мораллю?». Захід відбувся сьогодні, 11-го вересня.

Відеозвернення від голови інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ протоієрея Валентина Марчука.

«Я, як громадянин України, не як речник Волинської єпархії УПЦ, а як громадянин, дозволю собі звернутися до Президента Російської Федерації. Володимир Володимирович, ви називаєте себе православним президентом, і, по мірі можливості, у мене прохання як священика, як громадянина України: заберіть свої війська з нашої держави. Я, як молодий священний, у якого виховується сім дітей, який вболіває за долю своєї Батьківщини прошу вас, якщо ви маєте дійсно, і я в це вірю і надіюся, що ви людина віруюча, що ви виконаєте наше прохання і військ, і сепаратистів на Сході не буде, і ми спокійно зможемо жити далі в нашій державі, в якій буде і Донецька, і Луганська області, і наш рідний Крим, де ми зможемо відпочивати з сімейством», - звернувся духівник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
мирянин Показати IP 11 Вересня 2014 14:35
Чого у политику тобi лiзти?
ПАТРІАРХ Показати IP 11 Вересня 2014 14:36
ЧОМУ ТАК ПІЗНО ЗВЕРНУЛИСЬ
Анонім до ПАТРІАРХ Показати IP 11 Вересня 2014 15:08
бояться залишитись без прихожан, а отже без грошей
віктор Показати IP 11 Вересня 2014 14:42
це правильно...шкода що путін не почеє...чхати він хотів на поодинокі висловлювання...от якби це зробили хоча б всі волинські священники на чолі з ніфонтом
а Показати IP 11 Вересня 2014 14:42
Ваше діло молитись , а не в політику лізти. Розвалили Україну, то хоч церкви не розвалюйте.
Прихожанка Показати IP 11 Вересня 2014 14:44
А не вгодиш, то рано, то пізно.То моляться то не моляться, то згадують то не згадують. Схаменіться.
Лучанин до Прихожанка Показати IP 12 Вересня 2014 14:18
Ото точно. Що не зробиш, то все не так.
ніфонт Показати IP 11 Вересня 2014 14:52
ми московські попи не приділах...но Ваші гроші всі ідуть в Москву ......щоб потім вбивати Ваших дітей.....
ніфонт Показати IP 11 Вересня 2014 14:52
ми московські попи не приділах...но Ваші гроші всі ідуть в Москву ......щоб потім вбивати Ваших дітей.....
смерч-2 до ніфонт Показати IP 11 Вересня 2014 15:12
стули пелку "ніфонте", всі ви продажні людішкі і служите москві і таким карликам як путіносос., де ви всі долбані гобліни раньше були, чому мовчали ????!!!!
лучани Показати IP 11 Вересня 2014 15:21
Чому про Крим мовчить ?
))) до лучани Показати IP 11 Вересня 2014 22:55
Крымская епархия УПЦ осталась в подчинении Киева и ничего менять не собирается.
волинянка до смерч2 Показати IP 11 Вересня 2014 15:24
справедливо,точно,що витворяли як був майдан,а тепер захисниками прикриваються
Олег Показати IP 11 Вересня 2014 16:06
Спаси Вас Господи!
Лучанка Показати IP 11 Вересня 2014 16:16
"Священик з Волині попросив донести журналістів до Путіна його прохання, аби Путін вивів свої війська з України та не підтримував терористів, додаючи, що вірить у те, що агресор - віруюча людина."- це хто віруючий?????????????????????????? Путін?, який наших хлопців сволота вбиває? ніколи не ділила церкву російського чи українського патріархату..
Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 16:22
коментар було видалено
ярош до Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 16:28
Свята Правда!
Аноніму Показати IP 11 Вересня 2014 16:38
Погоджуюся, що дружити слов’янським народам треба, але чому Росія, яка здобула митрополію на 500 років пізніше за Київську Русь, тобто Україну, взяла собі роль старшого брата. Аноніме, чи не про вас писав Шевченко "Ми моголи". До речі, Путін назвав Схід України Новоросією та й Крим своїм. Тож чи варто сліпо вірити московським лідерам?
Анонім до Аноніму Показати IP 11 Вересня 2014 16:55
Киев-это второй Иерусалим и мать городов русских.Киевская Русь была вместе с Россией. В Польше была тайная жидовская столица. Поляков принуждали завоевывать Русь.Когда поляки завоевали часть Руси,то православных притесняли со всех сторон.Очень не нравились слова:Русь и русский,поэтому назвали завоеванные поляками русские земли сначала Малороссией. Потом опомнились, что здесь есть слово Рос, и перезвали Окраиной. Позже узаконили нам слова Украина и украинцы, что бы мы забыли свое название русский и навсегда оторвались от Святой и Православной Руси. Это слова Преподобного Лаврентия Черниговского. Действия Путина это уже другой вопрос.
"""""""""""""""" до Аноніму Показати IP 11 Вересня 2014 17:33
Варто
віруючий Показати IP 11 Вересня 2014 16:44
Але і вміє піаритист цей Марчук!? Багатьом представникам ЗМІ та іншим особам треба просто йти на КУРСИ ПІАРУ ДО БАТЮШКИ МАРЧУКА. Численна громада віруючих і священослужителів Волині просто моляться Господу Богу за мир і спокій в Україні і роблять якісь конкретні справи для того ,щоб вибити російського агресора з рідної землі. А такі звернення до Путіна - це чистий піар батюшки - шоумена Валентина Марчука. А можливо - вибори у Верховну раду на носі і батюшка Марчук піаритья,щоб стати депутатом? У новому парламенті треба ж скласи конкуренцію піарщику Ляшку, а з цим найкраще може справитись наш волинський піп, а за сумісництвом піарщик Валентин Марчук. Чекаємо нового піару від Марчука!
Свідок Показати IP 11 Вересня 2014 16:46
А чому він наголошує на тому, що звертається як громадянин... Себто Московський Патріархат все таки проти.... Тобто це типу так -- зберегти хороше лице при поганій командній грі..
))) до Свідок Показати IP 11 Вересня 2014 22:56
потому что как священник он обязан молиться за путькину душу. независимо от того, есть ли она вообще.
Аноніму Показати IP 11 Вересня 2014 17:06
Якби ти був бабою, то на трасі стояв би
Валаам Показати IP 11 Вересня 2014 17:08
Православные не слушайте этого ожидовленого волка в рясе.Обычный модернист-драбинковец,работающий на секту "Хаббад",ради страха иудейська.Про таких говорится, эти «модернисты» отсекаются «отъ Церкви, какъ СОГНИВШИЙ и СМЕРДЯЩИЙ членъ тела.Геннадій Схоларій, Святитель, УЧИТЕЛЬ Церкви Христовой призывает МИРЯН СЛЕДИТЬ «за своими епископами и священниками въ отношеніи ихъ ПРАВОславія»: не зайдут ли они «такъ далеко, что станутъ учить противъ истинной Веры.Господь Бог предупреждал СОВРЕМЕННОЕ священство через Своего ветхозаветного Пророка Малахию: Я пошлю на вас ПРОКЛЯТЬЕ и прокляну ваши благословения, и уже проклинаю, потому что вы не хотите приложить к тому сердца. Вот, Я помёт раскидаю на лица ваши, помёт праздничных жертв ваших, и выбросят вас вместе с ним (Мал. 2,2-3).
Анонім до Валаам Показати IP 15 Вересня 2014 15:45
правильно.
Анонім Показати IP 11 Вересня 2014 17:22
А що він поганого сказав?
батя Показати IP 11 Вересня 2014 17:25
батюшко, пробачте їм. бувають у природі цикли, як і в людини, коли не можна пояснити певний хід подій, думок чи стан речей. так і з цими писаками. вони не відають, що мелють. їм потім, може, дасть бог, відкриється, якщо звивини їхні ще що-небудь соображатимуть. простіть підлих і низьких. це не ваш рівень з саме такими вступати в дискусію. і раніше сичали і зараз. ви правду речете, тому з вами бог. а їми водять інші сили.
Душенов Показати IP 11 Вересня 2014 17:56
Не пробовал ли этот лукавствующий обратится к главному голубку мира тов.Обаменко Бараку Хусейновичу...Хитренький такой себе фарисейчик.Бога не боится-зря.
Сава Показати IP 11 Вересня 2014 18:11
Що, о. Валентине, хочеш відмежуватися від Путіна і Кіріла? Поки ти в складі Російської Церкви - не вийде. Ти перебуваєш у конфесії, на совісті якої кров наших воїнів!
))) до Сава Показати IP 11 Вересня 2014 22:57
коментар було видалено
віруючий Показати IP 11 Вересня 2014 20:20
А хотілося б почути і побачити,батюшка Валентин, коли Ви без телекамер, у Церковному Храмі, на Службі Божій, перед віруючими, у своїй проповіді так "пламенно" звернетесь до Путіна - сатани. Може скажете усім віруючим (і не віруючим, щоб повірили у Вашу ЩИРІСТЬ а не ПОПУЛІЗМ),
геор Показати IP 11 Вересня 2014 22:28
Священик молодець звернувся і сказав позицію.Те що він говорить від себе як громадянина це правильно.Адже лише собор, синод має право висловити офіційну позицію.В державі парламент вирішує.В серкві є свій парламент.Чому всі накинулися на порядну людину.Напишіть мені будь -ласка хто із вас зробив ще для країни крім коментарів.Хто із вас виховує 7 дітей(наскільки знаю багатьог всиновили).
МВ Показати IP 12 Вересня 2014 10:18
замість того, щоб обливати брудом людину..займіться добрими ділами, бо кожен буде відповідати сам за себе.. в тому числі і батюшка... за сказане і зроблене. Нам потрібно бачити поліно в своєму оці.. і старатися виймати його. А о. Валентин у свої 30 з лишнім роки має 4 своїх дітей і 3 всиновив... ви коментатори.що зробили доброго у своєму житті??? Своє життя проаналізуйте, а потім давайте вказівки, що робити, коли і де))))
Малорос Показати IP 12 Вересня 2014 16:32
Бідні діти в яких батько священик таких же дітей,як і вони,таких же православних(в тому числі) і священиків називає сепаратистами.Страшна людина.Колись він свою позицію розкаже Господеві....