USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку побили голову ОДА. ВІДЕО

19 Лютого 2014 15:27
Розлючена юрба протестувальників була готова затоптати голову облдержадміністрації під час акції протесту поблизу УМВС України у Волинській області.

Інцидент трапився 19 лютого, коли декілька тисяч протестувальників взяли під свій контроль будівлю обласного Управління МВС. Мітингувальники рішуче вимагали від очільника облдержадміністрації заяву про відставку, яку той категорично відмовлявся писати. Дехто із радикально налаштованих протестувальників намагався силоміць поставити Олександра Башкаленка на коліна.

Той зі всієї сили намагався вирватися з рук протестувальників. Зрештою, невдоволений натовп витягнув його та повалив на асфальт. Губернатора були готові побити ногами, проте лідери протестувальників захистили його та, поставивши на ноги, завели у будівлю, де той спілкувався з журналістами.



Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, очільника ОДА привели на Театральну площу і прикували кайданами на сцені Майдану, вимагаючи написати заяву на звільнення з посади. Після того, як він категорично відмовився писаит заяву, його повезли у напрямку ОДА. Як оголосив зі сцени лідер волинського "Правого сектора", під вартою очільника Волині будуть утримувати в одному з підвальних приміщень ОДА доти, доки той не напише заяву на звільнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
біда Показати IP 19 Лютого 2014 15:28
жах таким нелюдам що так били людину . це вам до 7 покоління вже зарахується
а вам до біда Показати IP 19 Лютого 2014 15:59
ваші 200 грн присняться хлопці та дівчата колись..всім 14 -тьом..скажите дітям потім де ви гроші на життя брали поки всі хотіли втікти від повернення радянськіх генсєків..200 то не кожному напевно..уроди
ПОЗОР до біда Показати IP 19 Лютого 2014 16:26
Позор очільникам луцького майдану!!!! Люди, хіба ж ви не бачите за ким йдете - це ж варвари!!! Свої висновки я зробила(((
Анонім до біда Показати IP 21 Лютого 2014 11:40
Повезло ***лу, легко відбувся...Якби це було вчора, чи сьогодні..більш звернень не проголошував би..Та і дорогу на Волинь забуде..
шоу, да? Показати IP 19 Лютого 2014 15:31
Тебе б"ють, а навколо всі знімають... народ, ми часом не "поїхали"?
))) до шоу, да? Показати IP 19 Лютого 2014 16:15
давно. и из-под съехавших крыш торчат Справедливость, Правда и Добро.
юля Показати IP 19 Лютого 2014 15:31
ні так не можна. не робть так схаменіться
Русня. Показати IP 19 Лютого 2014 15:36
Правильно, Башкевич не заслуговує на спокійне життя. Одного ПР-івця вигнали, та й нового отримали, й не кращого.
Ссилка на сина Башк Показати IP 19 Лютого 2014 15:37
http://vk.com/aleksandr_bashkalenko
Тролінг Показати IP 19 Лютого 2014 15:37
Доходи у 2010 році: Сукупний дохід Олександра Башкаленка за рік склав трохи більше 46,6 тисячі гривень. Прибутки - виключно заробітна плата. Сукупний дохід членів сім’ї декларанта – дружини та двох синів – 19,5 тисяч. Із цієї суми 740 гривень становить матеріальна допомога, решта 18 806 грн. – зарплати. Джерело: Відомості.ua. Доходи у 2011 році: У декларації за 2011 рік, копію якої порталу “Четверта влада” надали у Волинській облдержадміністрації, Олександр Башкаленко вказав, що у 2011 році загальна сума сукупного доходу декларанта сягнула 110 379, 37 гривень, а сума доходу членів сім’ї – 514 989,00. Заробітна плата декларанта за 2011 рік становила 106 063,37 гривень, а членів сім’ї – 22 989,00 гривень. Також у 2011 році пан Башкаленко отримав 4316 гривень матеріальної допомоги. Джерело: декларація про доходи за 2011 рік (переглянути тут). Доходи у 2012 році: У 2012 році загальна сума сукупного доходу Олександра Башкаленка склала 108 тисяч 470 гривень. З них 104 тисячі 63 гривні склала заробітна плата, 4 тисячі 316 гривень - матеріальна допомога. Члена сім`ї декларанта отримав 976 тисяч 110 гривень сукупного доходу. З них: 26 тисяч 110 гривень заробітної плати, 950 тисяч гривень від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. Заставляє задуматись.
Василь до Тролінг Показати IP 19 Лютого 2014 15:42
Чуєш,ти може ще вкажеш своє справжнє імя,бо де ти працуєш вже ясно,криса!
Богдан до Тролінг Показати IP 19 Лютого 2014 16:07
Ти, нелюде, Башкаленко бізнесмен, йому ті державні кошти до одного місця. Він заробив грошей ще до Адміністрації. Клімчук пішов нагрібшись мільйонів і всі мовчать!!! Не можна опускатись до рівня Законтаченого президента. Ми люди, а не варвари.
lychanka до Тролінг Показати IP 19 Лютого 2014 16:09
950 тисяч гривень від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності - і це на людьських горбах?!!!
Мадам Боварі Показати IP 19 Лютого 2014 15:40
Регіонал то одне...я теж проти влади Башкаленка і Ригів загалом. Народ, Вам не здається що ми деградуємо такими вчинками? Невже ось ЦЕ демократія?????? Невже це "мирна демонстрація"? Вибачте мене, гамселити людину ось так, це вже Папуа Гвінея. Він ЛЮДИНА, і так поводитись з ним - не мали права. Гузя ф топкуууу! І на мило! Слава Україні!
Жах Показати IP 19 Лютого 2014 15:48
Це просто жах. Це Европа? Ви демократи?
ЄвроЛучанка Показати IP 19 Лютого 2014 15:49
ЩО ви коїте??? прокинулись тваринні інстинкти?!!! це жах.... це деградація.... НІКОЛИ!!!! не буде толку в країні, коли люди кров"ю завойовують авторитет! Це робить яник... і ви туди ж.... Боже!!!! змилостивись над людьми......
дідо Показати IP 19 Лютого 2014 15:50
Забули штаб бютоголової секти розгромити, бахиня якої розчистила дорогу до влади фЯнуковічу. Януковіч -це наслідок,а причина кремлівська агентка Тимошенка.
лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 15:51
Башкаленко в першу чергу Людина і діти його Люди!!! а той хто його бив - БИДЛО!!!
200 Показати IP 19 Лютого 2014 15:52
Ублюдки, все те кто это делал. Я искрение надеюсь что с вами лично и с вашими семьями поступят так же! Пока есть такие как вы, Украина никогда не встанет на ноги.
читатч до 200 Показати IP 19 Лютого 2014 19:07
А ви зараз абсолютно ні чим не відрізняєтесь від тих хто так чинив, бажаючи їм того ж...
ліка Показати IP 19 Лютого 2014 15:56
Схаменіться,ви ж неБАНДИТИ! Я проти влади,але такі 'європійські' методи переходять всякі межі! ЗУПИНІТЬСЯ!
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 15:57
Не треба бандитам сунутись у владу!! тоді не будуть получати!! накрали раніше грошей, то тихо сидіть!!
а земля до Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:01
то уходить..землі схотілось..холуїв..система така
БОГДАН-тролінгу Показати IP 19 Лютого 2014 16:15
Напиши краще про прибутки Тягнибока та Яценюка .Лише чудо врятувало Башкаленка від звірячої розправи озвірілого натовпу.Очевидно, злякались самі лідери луцького заколоту, таке влада ніколи не подарує і не простить. Адже навколо море свідків,працюють телекамери.Несамовито кричала якась жіночка= НЕ БИЙТЕ!=,А інші чому мовчали ?Не розуміли, що натовп чинить самосуд? Поступово ситуація виходить із під контролю ,чекаємо погромів офісів у центрі Луцька,захоплення вогнепальної зброї бойовиками .Звірі, звірі і ще раз звірі. Дурне, звіряче ,безмозгле бидло ,яке від самосудів відчуває себе героями та суперменами..Невже ви думаєте ,що після цього вас візьмуть до Євросоюзу?Ніколи прості люди не вигравали від кровавих революцій та безвладдя.Коли у Росії ліберали підступно змусили царя Миколу другого відріктися від влади, це у кінцевому рахунку вилилось у громадянську війну,загинуло міьйони невинних людей.Доречі, не кожен відморозок із Майдану може так мужньо триматись ,як тримався Башкаленко.
111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:22
Демократія 40 чоловік б"є одного. Бидлоття
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 16:24
Фашисти завжди будуть фашистами. Як би вони не називались, в якому році не жили, і якими б лозунгами не прикривались.
сергій Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
Не місце Партії Регіонів у нас в Луцьку, хотіли ж вони в росію ну так ідіть собі, а не вставайте в нас тут привладі, руских нам тут не потрібно!!!
Володя до сергій Показати IP 19 Лютого 2014 16:30
Ти бовдур з полісся, європа об тебе ноги витре с***ка
Анонім до Володя Показати IP 19 Лютого 2014 16:33
Видно розуму в тебе намає! хочеш щоб при владі були регіонали ну так вали на схід україни і живи ти там! Луцьку непотрібні ці регіонали, лучани недать їм міця!
Володя до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 16:37
це ви тупа полішва, їздите гавно виносите за п***рами європейскими, вот вони вас туди і тягнуть.
сергій до Володя Показати IP 19 Лютого 2014 16:39
Невже тобі ця влада подобається, невже тобі подобається жити при такій владі? Якщо ти раб то живи під їхнім керівництвом!
Володя до сергій Показати IP 19 Лютого 2014 16:43
Під яким керівництвом??? я просто х***ньой не займаюсь і гоміків з європи не пущу сюди.
сергій до Володя Показати IP 19 Лютого 2014 16:46
Зара Європа не є головним питанням, зараз головне недопустити знову бандитам керувати в нашій державі, недозволити їм вбивити простих людей які ніпочому не винні, на Майдані люди захищають свої права та інтереси, і хочу жити в хорошій країні хочуть жити шасливо, а не в бідноті і коритись банді!
Василь до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 16:38
Ну а ти с****ка лягай під ляхів!!
Володя до Василь Показати IP 19 Лютого 2014 16:44
Ти полішук, під ляхів ти вже давно ходиш, і хочеш щоб вони тут знову панували
Рита до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 16:50
А хто ти такий,що вказуєш людям як жити.Що означає вали на схід. Чи в тебе немає батьків, дітей, дружини? Мабуть ні. Бо і розум Бог у тебе ЗАБРАВ.
Оля до Володя Показати IP 20 Лютого 2014 12:31
А росія давно ноги витерла об нас.
щира українка до сергій Показати IP 19 Лютого 2014 16:56
Люди добрі, схаменіться: злом добра ніхто ніколи не зробив. Великі дзьоби ще не є підтвердженням широких крил. І якщо ви претендуєте на патріотизм і хочете високого польоту, то майте мужність бути Людьми. А коли голова паморочиться від дурної сили, коли здатні на знущання над ближнім своїм, не маючи очевидно Бога у серці і не знаючи навіть Отченашу, то гріш ціна вам. Таких поводирів історія відразу викине на смітник, а народний осуд розтопче вас. Башкаленко -- людина. батько, син, чоловік, товариш, громадянин. Прикро, що народну мудрість наші молоді гарячі голови не беруть на озброєння, а вона таки вчить і спиняє: СИЛЬНИЙ ПОМСТИ НЕ ЖАДАЄ ! ЗУПИНІТЬСЯ, ДОРОГЕНЬКІ ВОЛИНЯКИ, НАМ НЕ ТРЕБА КРОВІ І НАСИЛЛЯ --ГОЛОВНЕ -- СИЛА ДУХУ, ВІРА, ЛЮБОВ!
4444 Показати IP 19 Лютого 2014 16:35
Гузя на дух не переношу....ВАРВАР....у в'язницю його і всіх хто бив Башкаленка! Таку Європу ви хочете?
дурні Показати IP 19 Лютого 2014 16:36
які гроші башкаленко зароби , ще та ворюга .....і ще не коріний Українець ...хай їде у свою махачкалу і керує...бандюга
Володя Показати IP 19 Лютого 2014 16:38
Да хай п****ють в ту європу, тупі бєздєльнікі
дурні Показати IP 19 Лютого 2014 16:39
про що ви пишете , а як бл***ть 25 людей вбили в києві це нормально ....він відстоює партію регіонів , а ця партія вбиває жінок дітей про що ви пишете блазні, що йому там носа розбили ....а людей яких вбили вже не вернути
сергій до дурні Показати IP 19 Лютого 2014 16:42
Я згідний з вами. Вигнати взагалі Партію регіонів, і не дати банді керувати владою!
Волинянка до сергій Показати IP 19 Лютого 2014 16:44
А кому ви хочете дати керувати-фашистам???
Володя до Волинянка Показати IP 19 Лютого 2014 16:46
Чи за європою будемо г***но виносити, як половина полішуків робить
сергій до Волинянка Показати IP 19 Лютого 2014 16:48
Да яким фашистам, ФАШИСТИ це і є ті люди які зара при владі!!! Невже влада буде роздягати людей на морозі і катувати їх??? Так робили тільки фашисти в другу світову війну, Потрібно нова влада, нові люди які будуть дивитись на майбутнє України, а не вертатись до старих законів!
Волинянка до сергій Показати IP 19 Лютого 2014 16:53
Що вам сказати шановний,крім того,щоб дивитися один 5 канал,ще треба вивчати історію,і цікавитись іншими думками,подивиться наприклад,хто в 2 світову палив Хатинь і під якими прапарами.
БОГДАН-дурню Показати IP 19 Лютого 2014 16:47
У КИЄВІ штурмовики та бойовики убивають міліцііонерів із вогнепальної зброї.
Волинський патріот Показати IP 19 Лютого 2014 17:03
Башкаленко я почав тебе поважати! Тепер я зрозумів одну істину - немає різниці з якої ти партії, якщо ти м***дак, то їм і залишишся в самій "святій" та улюбленій партії. Я зневажаю тих "людей" які сьогодні вчинили насильство у Луцьку! Якщо вас випадково і мине покарання за ваші дикунства, то свідома волинська громада, яка бачить на що ви здатні вас ніколи внутрішньо не прийме, в її очах ви назавжди залишитеся особами, які здатні переступити через найцінніше - ЛЮДЯНІСТЬ! Закликаю усіх свідомих волинян засудити насильство у Києві та Луцьку! Якщо по-справедливості, то за втраченні життя у Києві в рівній мірі мають відповідати і влада і опозиція! Люди вже починають це розуміти!
Сором і ганьба Показати IP 19 Лютого 2014 17:05
Це не Європа і не ДЕМОКРАТІЯ, а ВЕЛИКА КУПА г***на, яке ще своїм смородом довго буде відчувати кожен. Регіонал виявився вищим від начеб то хороших майданівців.
Сором і ганьба невіг Показати IP 19 Лютого 2014 17:38
Ще раз д*рному бидлу, ДИВІТЬСЯ і д-о-б-р-е ДУМАЙТЕ: http://www.youtube.com/watch?v=Zkeb0mt5pEc
1 Показати IP 19 Лютого 2014 17:52
Да Башкаленку на долю Волині(його дуполизів) так само начхати,як на волю 20 тисяч лучан.Ніхто його не бив, водою полили,краще б кров.ю з свині. Був біля самої сцени, а де були ,,захисники,, ?
Маруся до 1 Показати IP 19 Лютого 2014 21:03
коментар було видалено
222 Показати IP 19 Лютого 2014 18:41
По -моєму, Європа зараз сама буде боятися України, нах..ра їй такі члени, які як мавпи, що злізли тільки що з пальми, все б'ють, трощать, палять як їм щось не подобається. Папуаси та й годі... Башкаленко окремо взятому "героєві майдану" нічого поганого не зробив,в них особисто не вкрав, не набив, а з ним як з ... з твариною і то легше поводяться, людина він у Бога така ж як і ви всі. І відповість за своє життя тільки Йому. Давайте ту "Бомжиху" (слова Ющенка в Торчині на відкритті фірми Нестле - Торчинпродукту) в президенти - зразу рай настане. В неї ж нічого свого не було, чи вже забули? Жила в квартирі друзів, машину тоже дали покататися друзі, і одяг брендовий друзі оплачували. Вже всі тоді довольні були?
роздумую до 222 Показати IP 19 Лютого 2014 19:25
Ну якщо ви не звернули увагу як проходять в Європі протести то нам до них далеко, там чуть що народ з бітами громлять ламають, трощать все їх не цікавить що це чи магазини, чи банки все одно, хоча я це не одобрюю тому що збитки тим людям які дійсно працюють, тому я б так не говорила про попуасів тому що в Європі їх багато. а "Бомжиха" я думаю багато що розрулила
БОГДАН-роздумую Показати IP 19 Лютого 2014 21:18
В ЄВРОПІ ,а особливо у США, проти таких штурмовиків-погромщиків вже давно застосували б вогнепальну зброю,постріляли б відморозків- революціонерів ,як скажених собак і придушили б бунт ще у зародку.ХТО слідкує за діями європейської поліції ,а не слухає демагогію майданутих фюрерів,це чудово знає. В Лондоні в 20011 році при розгоні протестантів застовсовували навіть вівчарок Ви очевидно,коли згадуєте європейські погроми ,маєте на увазі події у Боснії у ц.р.Там дійсно ,десятки тисяч людей вийшли на мітинги,вони палили держустанови,та поліцейські дільниці , Але протест в Боснії був викликаний піідписанням в 2009 році угоди про асоціацію з ЄС,коли в цій баклканській дежаві, під тиском МВФ та Євросоюзу ,проводили політику впровдження євростандартів,а фактично, закрили майже всі боснійські заводи і фабрики, сотні тис чол втратили роботу. ТАКЕ Б МОГЛО БУТИ І З УКРАЇНОЮ
2 Показати IP 19 Лютого 2014 21:36
Який бізнес, всі гроші з корупції і в нього ще товариш є волошенюк теж регіонал, перші взяточники і бандити
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 21:54
Цілком правльно, що Башкаленко не став на коліна! Він офіцер армії.. А більшість тих сопляків, які били, обливали його водою, прикували на сцені наручниками, відкосили від служби в армії.
))) Показати IP 20 Лютого 2014 01:16
Стадо неотесаних дегенаратів в масках (напевно сцикотно показати своє рило) і в цьому зброді всі вони герої,а поодинці-ніхто!!!Башкаленко -людина слова і честі !!! А цей активіст який очолив цих всіх баранів після закінчення даної ситуації звалить в Європу і буде на одному місці мати тих хто за нього йшов,бо це щеня забагато взяло на себе те що потягнути незможе!!!
максим бойчук Показати IP 20 Лютого 2014 13:30
ви не розумієте що зараз ви потрощите все а потім за зарплати,пенсії наших батьків це все будуть встановлювати наші батьки небуду вчасно получати гроші не буде навіть за що купити хліб подумайте ро це ті хто в нас в луцьку стоїть на майдані і трощить вікна,будинки,двері і так д..