USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Заступника головного поліцейського Волині поновили на посаді

5 Травня 2016 13:32
Заступника головного поліцейського Волині Петра Шпиги Олександра Балицького поновили на посаді.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів сам Олександр Балицький.

Сьогодні, 5 травня, Волинський окружний адміністративний суд виніс рішення про поновлення на посаді екс-заступника начальника ГУНП у Волинській області, начальника кримінальної поліції Олександра Балицького. Проте, як зауважив правоохоронець, наразі суд виніс лише усне рішення, а письмове – буде згодом.

Балицький подав позов до Національної поліції, Атетаційної комісії №6 та Апеляційної атестаційної комісії Західного регіону № 2 про визнання незаконними рішення та вимагав скасування наказів та висновків, згідно з якими він нібито не відповідає займаній посаді. Окрім цього, поліцейський вимагав поновити його на посаді, - інформує Волинське агентство розслідувань.

У ході розгляду до справи долучили довідку про доходи Балицького за останні два місяці, згідно з якою дохід поліцейського становив близько 10-ти тисяч гривень на місяць. Також до матеріалів долучили й протоколи засідання атестаційної комісії.

В підсумку, після розгляду матеріалів справи та доказів, суддя Волинського окружного адміністративного суду Віктор Валюх задовольнив позов Балицького, тож останнього поновлять на посаді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Світлана Михайлівна Показати IP 5 Травня 2016 15:04
Вот і вся " рехформа " , головне скільки списано на це наших грошенят ... ??? А пуд ,як був так і є 16кг.
Правда є Показати IP 5 Травня 2016 15:32
Балицький порядна людина і справжній керівник. Мої вітання Олександру Івановичу
віто до Правда є Показати IP 5 Травня 2016 16:39
Був би порядною людиною, знайшов би собі роботу і не ганьбився. Але ж ці балицькі і муковози нічого більше не вміють. Сподіваюсь, керівництво поліції влаштує цьому кодлу справжню перевірку результатів роботи та компетентності, і вилетять вони з крісел без погонів і пенсії. Я б саме так і зробив.
до віто до віто Показати IP 5 Травня 2016 19:01
В компетентності його несумнівайся....сам певне......тобі ше до нього..........
Бабуся до Правда є Показати IP 6 Травня 2016 09:18
Балицький-наступний начальник поліції Волині !!!!!!!!!
Сергій Показати IP 5 Травня 2016 16:38
Вітаю, Олександре!!!!!
свідок до Сергій Показати IP 5 Травня 2016 18:28
Чому він має шукати роботу він вчився має великий стаж роботи в правоохоронним органах?він повернувся на своє місце.....Вітаю Олександре Івановичу!!!
Патріоти Показати IP 5 Травня 2016 17:00
Порядна людина, особисто знаю, таких побільше людей, А шпигу і самоборону треба гнати в шию по дальше з області!!!!!!!
Патріоти Показати IP 5 Травня 2016 17:11
Порядна людина, особисто знаю, таких побільше людей, А шпигу і самоборону треба гнати в шию по дальше з області!!!!!!!
свілок Показати IP 5 Травня 2016 18:25
Віто чи *** ....Балицький порядна грамотно людина
Волинянин Показати IP 5 Травня 2016 18:44
Вітаю Олександр Іванович!!!
Федір Т. Показати IP 5 Травня 2016 21:52
Не можу зрозуміти : - комісія не компітентна , чи суд ??? Сміх і гріх...!!! Ганьба !!!
Знаю Показати IP 6 Травня 2016 09:24
ВСІ ЗНАЮТЬ ЩО БАЛИЦЬКОГО ЗДАВ ШПИГА, ЧИМ ВІДПОВІСТЬ ОСТАННІЙ ПІСЛЯ СВОГО ПОВЕРНЕННЯ? МАБУТЬ НІЧИМ!
дєд Показати IP 6 Травня 2016 18:39
Балицький Олександр заслуговує займану посаду, компетентний керівник і опер. Він багато знає і вміє, навчить "дітвору" ловити злочинців. А на злобних коментаторів не зважайте, вони самі в житті нічого путнього не зробили, а тільки показують своє "фе" на все що бачать.