USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Зміни в графіку роботи луцького ЦНАПу

27 Січня 2015 17:22
Центр надання адміністративних послуг у Луцьку завтра, 28 січня, працюватиме лише до 13 години. Зміни графіку роботи пов'язані із відключенням електроенергії у будівлі.

Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Так, у зв’язку із проведенням у середу, 28.01, з 13:00 до 16:00 години ремонтних робіт на трансформаторній підстанції, у Центрі надання адміністративних послуг в Луцьку відключать електроенергію.

Прийом громадян буде здійснюватись лише з 08:00 до 13:00 години.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
вова Показати IP 27 Січня 2015 19:55
та закрийте вже Ви нарешті цей розплідник бюрократії!!!!!!!
коля Показати IP 27 Січня 2015 21:38
Там вони і так нічого не роблять.......тусня під час чуми.....іграшка Романюна і його ко
веня Показати IP 27 Січня 2015 21:41
Гнати в шию..... розплідник протеже......
Васьок Показати IP 27 Січня 2015 22:16
Ох! Які розумні громадяни стали! А як черги в реєстраційній службі з п'ятої ранку займали, або прописку вирішували за хабарі, то всіх влаштовувало. А тепер у вівторок і четвер той ЦНАП ледь не до півночі працює, то полішук все одно часу немає, бо кожна розмова з відвідувачем записується і поліська мафія не в змозі все порішати!
васькові Показати IP 27 Січня 2015 22:29
Ти напевно свій
і Показати IP 28 Січня 2015 01:11
А не треба пристосовуватись до окремих індивідумів - є певні правила : їх потрібно поважати і тупо виконувати. В наших реаліях : скільки людей стільки думок . Є певні питання в роботі цієі структури - але їі створення це стратегічно для міста... Приклад : дуже зручно оплачувати комунальні послуги в будь- якому відділенніна на наш вибір банку. Ми до цього звикли і ніхто не уявляє як це з купою розрахункових книжок іти і оплачувати комунальні послуги. Для нас це звично - це прижилося в місті десь приблизно з 1998 -1999р.р. А от в нашій славній столиці Києві - лише з минулого року почали впроваджувати так званий рахунок за комунальні платежї , присилаючи їх по почті. А так як у нас в Луцьку - все внесено в електронну базу даних- поки що Київ. від нас відстає-- і відстає мінімум років на 15. Так що наше місто працює на випередження. І робота цієї структури з часом це підтвердить...
44 до і Показати IP 28 Січня 2015 12:30
а навіщо їм знати , що робиться в Києві.... у них нема іншої практики, а тому нема порівняння.. що добре, а що погано ??