USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Чемпіонат Волині з футбол «залягає в зимову сплячку». ФОТО

4 Листопада 2013 18:42
Перше коло чемпіонату Волині з футболу закінчилося сенсацією. Лідер втратив перші два очка в сезоні. Ігри відбулися у минулі вихідні.
Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - ФК Рожище - 5:2 (1:2)
Голи: Неделюк Олександр, 25, 84; Кабанов Тарас, 82 (з пенальті), 90; Прощерук Олександр, 85 - Карпець Олександр, 2; Олійник Василь, 7 (автогол)
Попередження: Махнюк Ігор, Олійник Василь, Неделюк Олександр - Косаревич Віталій

Дуже непростий видався поєдинок одного з лідерів чемпіонату ЛСТМ з аутсайдером ФК Рожище. Велику роль у цьому матчі зіграло поле, адже матч проходив не на рідному для господарів стадіоні в с. Маяки, а на запасному в с. Підгайці. Тож саме покриття поля вирівняло різницю у класі між суперниками. Вже на 7-ій хвилині ЛСТМ поступався 0-2! В першому таймі Олександр Неделюк один м’яч відіграв. Гості мужньо обороняли свої ворота майже до фінального свистка, але все ж таки серією замін Василь Кохановський зумів дотиснути суперника. У підсумку - 5-2. І на зимову перерву ЛСТМ-536 йде, перебуваючи на другому місці.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЧИ ІСНУВАТИМЕ ФК «ВОЛИНЬ» НАДАЛІ? РОЗСЛІДУВАННЯ. ВІДЕО

ФК Піддубці - Шахтар (Нововолинськ) - 2:0 (1:0)
Голи: Кривицький Валентин, 19 (з пенальті); Кузьмич Роман, 65
Попередження: Сташевський Антон, Семенюк Василь, Кривий Ігор - Бортнічук Ігор, Квас Андрій, Обертас Максим
Вилучення: Сташевський Антон, 53 (ФК Піддубці) (друге попередження)

ФК Піддубці дуже сильно закінчили перше коло. Серія перемог дозволила підопічним Альберта Шахова закінчити половину чемпіонату на третьому місці. В матчі з Шахтарем Піддубці забили в кожному з таймів по голу, що дозволило досить впевнено перемогти.

ФК Мар'янівка - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 3:9 (2:8)
Голи: Холодзіон Дмитро, 15, 50; Жук Дмитро, 35 - Данилюк Іван, 1; Романчук Роман, 7, 42; Ліщук Олександр, 10, 12, 23, 33, 68; Кузьміч Роман, 21
Попередження: немає

ФК Мар'янівка не змогла нічого вдіяти з діючим чемпіоном. Що цікаво, в першому таймі глядачі побачили 10 забитих м’ячів, а у другому команди зіграли 1-1. Ковельчанам є про що подумати у зимове міжсезоння, адже четверте місце ніяк не те, на яке розраховують керівники і вболівальники цієї команди.

Будівельник (Баківці) - Західний Буг (Іваничі) - 4:1 (2:1)
Голи: Стужук Роман, 15; Ніщик Ігор, 23; Мартинюк Іван, 67; Жигулін Дмитро, 85 (з пенальті) - Ляшук Андрій, 37
Попередження: Вознюк Вадим, Губій Олександр, Мартинюк Іван, Стужук Роман - Гомза Іван, Ляшук Андрій, Рубан Володимир

Будівельник у рідних стінах не мав особливих проблем із командою з Іванич. Досить впевнена перемога колективу Олександра Антонюка.

ФК Ласка (Боратин) - Колос (Ківерці) - 3:3 (2:1)
Голи: Глушаков Микола, 2 (автогол); Єфремов Леонід, 34, 48 - Шахраюк Олег, 40; Подгуска Сергій, 73, 90 (обидва - з пенальті)
Попередження: Рубцов Олександр, Гаврилюк Владислав, Козловський Андрій - Дзекан Максим

І нарешті - про найбільшу сенсацію цього туру. В гості до лідера цих перегонів боратинської Ласки завітав дуже амбітний колектив з Ківерців. До цього туру ФК Ласка не втрачала очок в чемпіонаті. І не збиралася цього робити і в звітному матчі. Але підопічні граючого тренера Юрія Ващука дали лідеру справжній бій і заслужено заробили 1 очко. Все починалося для лідера дуже добре. Після автоголу суперника вже на другій хвилині Ласка вийшла вперед, на 34-ій Леонід Єфремов подвоїв перевагу, на що Колос відповів голом Олега Шахраюка. Команди пішли на перерву за рахунку 2-1 на користь господарів. Тільки розпочали другий тайм, як Леонід Єфремов знову забив: 3-1. Але тут за діло взявся один з найкращих бомбардирів чемпіонату – Сергій Подгуска! Двічі Сергій змушував діставати м’яч з власних воріт Андрія Козловського!

14 - Степанов Роман (ФК Ласка)
11 - Махнюк Ігор (Луцьксантехмонтаж №536)
10 - Жигулін Дмитро (Будівельник Б), Єфремов Леонід (ФК Ласка)
9 - Ліщук Олександр (МФК Ковель-Волинь), Кабанов Тарас (Луцьксантехмонтаж №536)

Отже, перше коло завершено. Лідером на зимові канікули відправляється ФК Ласка з села Боратин. На три пункти відстає ЛСТМ-536. Досить несподівано на четвертому місці опинився колектив з Ковеля. Все це обіцяє дуже цікаві протистояння навесні. А поки що всі переходять у залу, адже вже через декілька днів стартує Чемпіонат області з футзалу.