USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чи готові луцькі чиновники пересісти на велосипеди

19 Вересня 2014 09:31
Акція «Чиновник на велосипеді» не стала масовою для працівників Луцькради.

На екологічно чистому виді транспорту пропонували приїхати на роботу луцьким чиновникам 19 вересня у рамках європейського тижня мобільності, до якого долучилося місто.

Втім, зранку поблизу будівлі Луцькради не спостерігалося ажіотажу чиновників на велосипедах. На роботу на двоколісному приїхала незначна частина працівників.

Більшість чиновників сьогодні на роботу прибула, начебто, пішки, або скориставшись послугами громадського транспорту. Водночас, декілька працівників Луцькради не змогли відмовитися від використання автівки. Дехто зізнавався, що просто не має власного велосипеда, дехто казав, що не вміє на ньому їздити. Так, пішки на роботу прийшов заступник міського голови Юрій Вербич.


До слова, зранку під час акції поблизу будівлі міської ради зауважили авто секретаря Луцькради Сергія Григоренка, яке, призупинившись, поїхало далі. Ймовірно, що водія машини налякали журналісти, які були під стінами міськради.

Депутат Луцькради, начальник управління туризму та промоції міста Наталія Бунда зізналася, що цей вид транспорту дозволяє прокинутися і описала свої враження словом «супер».

Також двоколісного друга обрала для поїздки на роботу начальник відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, яка, однак, не надто впевнено почувала себе на велосипеді.

Учасник акції, заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що ввести таку практику у буденне життя чиновників непросто, проте в мерії вирішили спробувати, чи готова Луцька міська рада до того, що у майбутньому чиновники будуть їздити на велосипедах. З його слів, наразі однозначна відповідь «не готові», адже існують проблеми із парковкою для велосипедів тощо. Наприклад, сьогодні, через малу кількість місць на велопарковці поблизу міськради, декому з чиновників доводилося залишати велосипеди у гаражі. Проте, у майбутньому проблеми планують вирішити. Посадовець розповів, що йому долучитися до акції «Чиновник на велосипеді» не було важко, адже щосуботи та щонеділі він обирає для себе цей засіб пересування, якщо немає потреби перевозити родину чи якийсь вантаж.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
ну шо Показати IP 19 Вересня 2014 09:41
лицемiрство та гра на публiку
Отто до ну шо Показати IP 19 Вересня 2014 11:11
А що ти зробив у своєму житті?! Не знаєш куди вилити свій надлишок жовчі? Їдь на Схід!
отак до Отто Показати IP 19 Вересня 2014 12:38
"а что ты сделал для россии?" десь я вже це чув... друже, яке тобi дiло до того шо я й де зробив? а от чиновники живуть на нашi податки, то ж менi дiло є шо там у них вiдбувається...
таня до отак Показати IP 19 Вересня 2014 12:47
ну які податки ти можеш платити і з чого, якщо ти цілий день сидиш в інтернеті?
Отто до отак Показати IP 19 Вересня 2014 12:51
"а что ты сделал для россии?" десь я вже це чув... - певно в расеї і чув. Перебрався до України та й скиглиш на всіх та на все, бо нічого іншого не вмієш робити.
віта Показати IP 19 Вересня 2014 09:42
зимою і в дощ -зливу теж на велосипедах? і в спеку? щось не те
олег Показати IP 19 Вересня 2014 09:43
що небуть краще б проблеми міста вирішували
зусул до олег Показати IP 19 Вересня 2014 11:15
ну шо, віта та олег це клони. Заздрість однієї людинки, яка ховається за різними ніками
Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 10:14
пусть пешком ходят... и спят пусть раде, пока всех проблем не решат...
Лучанка Показати IP 19 Вересня 2014 10:20
Уявляю картину зайшовши в міскраду всі одягнуті в спортивний вид одягу, або потрібно буде облаштовувати кімнати для перевдягання співробітників міськради, щоб вони мали пристойний вигляд, а можливо побачимо жінок на високих підборах і в спідницях ділоиго вигляду на велосипедах картина не з привабливих, кому такий ріар потрібний, ліпше заасфальтуйте по проспекті Волі район першої поліклініки і дитячого садка № 7 тротуар і заберіть від садочка вбиральню яка зловонить на дитячі майданчики садочка і двір ВОПАК, а то придумують самі незнаючи що, екологія і інше працюйте будь ласка для людей , ане для піару.
читач Показати IP 19 Вересня 2014 10:35
ті що запропонували таку акцію це мабуть люди які не працюють на роботах де є розпорядок робочого дня..корпоративна культура.......не морозьтесь.............................
я Показати IP 19 Вересня 2014 10:48
до чого ця вся фігня. Ну, я чиновник, отримую мінімальну зарплатню, на яку навіть велосипед не можу придбати... І що? Комусь від того легше жити стало? Хто хотів цим щось сказати?..
Анонім до я Показати IP 19 Вересня 2014 11:23
Фіговий ти чиновник,що не маєш ,що вкрасти видно маленький .Нічого станеш зав. отделом буде все краще.Буде,що вкрасти.
я до Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 11:28
ні, швидше зміню роботу. Не для мене це.
я до Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 11:29
не європейські у тебе погляди. Велосипед - це ще далеко не Європа
Громадянин Показати IP 19 Вересня 2014 11:01
Одним словом посміховисько, краще б пішки всі ходили, а не державний бензин палили, а велосипед на природу.
читач до Громадянин Показати IP 19 Вересня 2014 11:26
Коротше кажучи, вчергове познущалися над дрібнотою. Поїхали б краще під суди та прокуратуру... нехай ті спробують пересісти
котя Показати IP 19 Вересня 2014 11:25
Хороший задум. Треба прилучати людей до здорового способу життя.
Лучанин до котя Показати IP 19 Вересня 2014 12:17
Потрібно зробити умови, для того, щоб люди могли залучатись до здорового способу життя, а не ризикували здоров'ям на наших дорогах, стан яких погіршується з кожним роком, до того ж водії велосипедів, здебільшого, ігнорують, або не не знають ПДД.
Луцьк Показати IP 19 Вересня 2014 11:25
На фоні війни, гмибелі наших хлопців. Отакий дешевий піар.Не морозьтеся,бо це на рівні школярів молодших класів.Цн можновладці будуть їздити на велосипе6дах,вони скоро будуть літати на літаках .
лучанка до Луцьк Показати IP 19 Вересня 2014 11:27
Не вважайте всіх можновладцями. Переважна більшість цих "можновладців" працює на 1200
маунтинбайк до Луцьк Показати IP 19 Вересня 2014 11:38
Для поширення свого кругозору, щоб у подальшому не виглядати невігласом рекомендую зайти на сторінку http://censor.net.ua/photo_news/159427/kak_politiki_ezdyat_na_rabotu_rytsari_na_velosipedah_iz_evropy_i_sdohnite_ski_v_ukraine_fotoreportaj
луцьк Показати IP 19 Вересня 2014 11:26
Форева організаторам, цікавий захід
Лучанин Показати IP 19 Вересня 2014 12:10
А їдуть вони по ТРОТУАРАМ, атакож назустріч руху транспорту, що заборонено ПДД. Довели дороги до стану, коли узбіччям їздити небезпечно, та не обладнали ЖОДНОЇ велодоріжки, яка б з'єднувала дві частини міста наприклад центр і 33, 40.
Лянка Показати IP 19 Вересня 2014 12:15
Я теж хочу на велосипеді на роботу .Я не держслужбовець , а хочу на велосипеді.Дайте мені веліка , бо пішки вже набридло ходити по баюрам і ямам. Всіх на ровери ,всім лучанам по роверу!
Юра Показати IP 19 Вересня 2014 12:17
А чи зможе депутат прожити рік на пенсію?
Развєдчік Показати IP 20 Вересня 2014 00:31
Саша Лісний їздить на роботу на вєліку точно. Бачу через день