«Динамо» здолало «Порту». Фото. Відео голів

25 Листопада 2015 08:33
У Порту завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Порту" приймав київське "Динамо" і програв з рахунком 0:2. Про це повідомляє УНІАН.

Португальці, які вважалися явними фаворитами гри, лише на початку матчу доводили свій статус постійним тиском на ворота суперника. Однак, ближче до середини першого тайму гості перехопили ініціативу і почали створювати момент за моментом. А на 35-й хвилині португальці порушили правила, збив у своєму штрафному майданчику Рибалку, і суддя призначив пенальті. 11-метровий чітко реалізував Андрій Ярмоленко, який переграв воротаря суперників Ікера Касільяса.

Другий тайм почався з потужних атак господарів поля, але вони ніяк не могли вивести своїх нападників на хороший завершальний удар. Оборона "Динамо" діяла чітко і злагоджено. А на 64-й хвилині гол забив Дерліс Гонсалес, якому вдався прохід по центру поля і акцентований удар. В цьому епізоді не обійшлося без помилки Касільяса, від рук якого м'яч і влетів у ворота.

У паралельному матчі Групи G лондонський "Челсі" грав в гостях з ізраїльським "Маккабі" (Тель-Авів) і виграв з рахунком 4:0.

Таким чином, за тур до кінця змагань у "Челсі" і "Порту" по 10 очок, "Динамо" - 8, "Маккабі" - 0.

Перемога "Динамо" в заключному турі в домашньому матчі над аутсайдером групи "Маккабі" дозволить чинному чемпіону України пробитися у весняну стадію змагань - плей-офф Ліги чемпіонів - 1/8 фіналу.