USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку відкрили фітнес-клуб американського зразка

8 Жовтня 2016 16:08
Черговий заклад популярної мережі фітнес-клубів Sport Life відкрився у Луцьку. Комплекс, площею в 3500 квадратних метрів, вмістив не лише сучасні тренажери, але й басейн, сауну, дитячу зону та чимало іншого.

Офіційне відкриття закладу відбулось сьогодні, 8 жовтня.

Голова Волинської облради Ігор Палиця, який завітав на урочисте відкриття, висловив сподівання, що заклад буде популярним серед населення. До слова, тим, хто володіє досягненнями у спорті, проте не має можливостей придбати клубну карту, обіцяють допомагати в цьому.
«Будемо намагатися знаходити можливості допомагати тим, хто має досягнення, але не має фінансової можливості, щоб теж могли займатись тут», - зазначив Ігор Палиця та додав, що чим більше спортивних клубів буде в країні, тим більшою є надія на те, що наші олімпійці повторять результати паралімпійської збірної України.

Засновник мережі Sport Life Дмитро Єкимов зауважив, що луцький заклад став 48-м в мережі фітнес-клубів та назвав це черговим доказом того, що американська модель, за якою побудовані заклади мережі, користується попитом і в Україні.
«Думаю, що найближчим часом на західній Україні будуть відкриватися подібні клуби і ми ще не раз з вами зустрінемось», - зазначив пан Єкимов.

Фітнес-клуб має два поверхи. На першому розташовані три види лазень та сучасний басейн (в тому числі – для дітей та немовлят), а також лаундж-зона, бар, кабінет масажу. На другому – кардіотеатр, сучасний комплекс з тренажерами, студії сайклу, бойових мистецтв, групових програм.

Після екскурсії для преси пан Єкимов додав, що цей клуб – не для еліти міста, а для лучан. До слова, за рік тут планують продати близько 4500 тисяч клубних карток. Частину з них подарують учасникам АТО, обіцяють продавати і пільгові картки.
Найдешевший абонемент коштує 2 тисячі гривень, «Преміум»-карта з програмою «все включено» обійдеться в 9500 гривень. Продають, до слова, лише річні картки – так, як це прийнято у фітнес-клубах США.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 93
Вадим Показати IP 8 Жовтня 2016 16:32
Краще промисловість би розвивали,а не черговою качалкою з людей гроші викачуєте.американська качалка в дирі де в людей зарплати мізерні.
Таня до Вадим Показати IP 8 Жовтня 2016 16:40
Шо за абсурд? В людей гроші на цигарки і на пиво є ! А на своє здоров'я немає?! Молодці , що відкрили такий заклад! Для нашого міста таке потрібно! І доречі наше місто не ДИРА! А НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ НАХТО Ж НЕ ЗАСТАВЛЯЄ ХОДИТИ!
Життя-печалька до Таня Показати IP 8 Жовтня 2016 21:12
2 тисячі вартує найдешевший місячний абонемент. А плату беруть відразу за рік-"як у клубах США". 2 на 12 помножити...Багато у Вас знайомих, готових викласти за раз 24 тисячі грн.?
Олександр до Життя-печалька Показати IP 8 Жовтня 2016 22:14
То про Вас - Дурне поїхало в турне,приїхало з турне,залишилось дурне. 2000грн в рік а це 166.66грн в місяць
Лучанин до Життя-печалька Показати IP 8 Жовтня 2016 23:05
2тис ЗА РІК а не щомісяця!!!!
Позитив до Життя-печалька Показати IP 8 Жовтня 2016 23:09
2000 грн за рік
лучанка до Таня Показати IP 9 Жовтня 2016 13:53
А,що в нас є гроші на такі розваги.Ти чим заробляєш,що маєш гроші на спорт-розваги по 2000 тисячі! Здогадуюсь чим
Лучанин до Вадим Показати IP 8 Жовтня 2016 16:50
Абонементи по 1000 грн в місяць не для людей із мізерною зарплатою !!!!
дурниці! до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2016 18:42
Де ви таке бачили?? То ж написано - Найдешевший абонемент коштує 2 тисячі гривень, це на РІК! 170 грн на місяць! в інтератлетиці місячний абонемент з тренером коштує 500
Олена до дурниці! Показати IP 8 Жовтня 2016 21:23
У вас проблеми з математикою, абонемент Інтератлетики на рік коштує 1777 грн., якщо розбити по місяцях майже 150 гривень на місяць. В місяць - 12 занять інтератлетики з особистим тренером обійдуться до 500 гривень. А у спортлайфі таке ж заняття коштує до 200 гривень тільки година. От і порахуйте скільки вийде 12 занять з тренером у американському залі.
Костя до Олена Показати IP 8 Жовтня 2016 21:42
Ви не порівнюйте сервіс ІнтерАтлетікі чи любого залу Луцька з сервісом Спортлайфа!!! Це небо і земля!!!! :))))
Хм до Костя Показати IP 8 Жовтня 2016 23:42
А хто той сервіс вже бачив? Ми не знаєм що там буде за сервіс) може,з кислими пиками сидітимуть )
Катастрофа! до Костя Показати IP 9 Жовтня 2016 10:51
Сервіс ще ніхто не показував! почне заклад повноцінно працювати. то і побачимо. Але наразі не вражає, принаймні сам власник міг би хоч час від часу заходити у спортзал аби скинути лишні кіло. Крім того, вже бачили тренерів з тверку від цього закладу - професіоналізму 0!
петрович до Лучанин Показати IP 10 Жовтня 2016 10:37
Яка тисяча в місяць? 4200 за рік, поділи на 12 місяців, і отримаєш новий спортзал з якісними тренажерами, відсутністю смердючих залів, і штовханини. 350 гривень. Це адекватна ціна за спортзал і басейн. Молодь набагато більше пропиває і прогулює за 1 місяць.Тому не треба жалітися. Вам би лише потриндіти. Говоріть фактами.
Непустослови до Вадим Показати IP 9 Жовтня 2016 13:31
Сам ти діра. Думай що каже про місто в якому живеш.
scooter до Вадим Показати IP 9 Жовтня 2016 13:35
коментар було видалено
ха Показати IP 8 Жовтня 2016 16:49
Хто хотів той купив собі абонемент!) про яку дирув кажете???!!!!
Люда до ха Показати IP 8 Жовтня 2016 17:17
Тим більше гарні акції були
Павло Показати IP 8 Жовтня 2016 17:05
Єрунда і все. Нема куди гроші вкладати то і роблять таке. А хто має гроші туди викидати? Є дача на вихідні і робочі на роботі замучуюсь . Вже тільки ходи по таких закладах і працювати вже не буде коли!!!
Таня до Павло Показати IP 8 Жовтня 2016 17:15
Правельно а потім живіт до колін висить в таких лидацюг
лИдацюга до Таня Показати IP 8 Жовтня 2016 18:26
яке вам діло до чужого живота? хочу відрощую а хочу не відрощую!
Анонім до лИдацюга Показати IP 8 Жовтня 2016 19:05
А я не хочу,а він росте.
Костя до Анонім Показати IP 8 Жовтня 2016 21:48
Треба мінімізувати вживання Вуглеводів, бо це ВОНИ відкладуються в підшкірний жир і ходити пішком не менше 10км КОЖНИЙ день!!!
User до Костя Показати IP 9 Жовтня 2016 03:34
10км? Точно? 5 км/год - це швидка ходьба людини. 10 км - це відстань від ЛПЗ до 40а на КРЗ., якщо іти через центр. Ти як будеш ходити такі відстані кожен день, то бажання ходити пропаде дуже швидко, і ніякі вуглеводи не допоможуть.
менгель до Костя Показати IP 10 Жовтня 2016 14:17
Вуглеводи відкладуються в підшкірний жир?ЦIкаво!Мабуть на дурфацi вчився?
Лучанин до менгель Показати IP 10 Жовтня 2016 15:58
"Вуглеводи відкладуються в підшкірний жир" - такі так. Не напряму, але це правда.
Луцьк до лИдацюга Показати IP 8 Жовтня 2016 21:51
Це пальто для коня, а не живіт)))))
Фіт до лИдацюга Показати IP 9 Жовтня 2016 00:16
Ти мабуть заїзжий. А дійсний патріот-у нього на першому місті краса тіла через спорт.
Зальотний до Таня Показати IP 9 Жовтня 2016 15:30
Хто Вам дав право людину ображати?Дамочко Вам скільки років???У нас в Луцьку верста населення за межою бідності,і права Вам ТУТ ніхто не давав принижувати людину!!!
Костя до Павло Показати IP 8 Жовтня 2016 21:45
Це вибір кожного! хто на дачі займається фітнесом, хто вдома, хто на вулиці, а хто і в спортзалах! Про це спорити не варто, просто побачимо через 5-10років хто як буде виглядати і скікі буде тратити грошей на лікарів, а вони ой які не дешеві!!!!!!!!!!!
р. Показати IP 8 Жовтня 2016 17:19
Ні, ну якщо американського то нойкращий.не буду платити комуналку піду доторкнусь до господарського щастя.
Петрович до р. Показати IP 10 Жовтня 2016 10:39
Суцільна заздрість! Живіть по своїх можливостях.
Конкурент Показати IP 8 Жовтня 2016 17:23
Гарний заклад, який потрібний мешканцям міста.Проте, якщо такий підхід до відкриття фітнес- центру, що навіть місцеві ЗМІ не запросили , беруть сумніви у правильному підході до тренувань і організаціі роботи закладу...
лучанин Показати IP 8 Жовтня 2016 17:27
Я надіюсь,що ліки також дозволили продавати як дня АМЕРТКАНСЬКИХ олімпійських чемпіонів.
Зайчик Показати IP 8 Жовтня 2016 18:16
Ржака просто))))))))
просто Показати IP 8 Жовтня 2016 18:16
я звичайна лучанка,заробітна плата в мене мізерна,ніякого доходу не маю зі сторони,я дуже б хотіла ходити на фітнес, в басейн,але як я можу собі дозволити?то для чого писати що це не для еліти,на жаль таких як я дуже багато і це правда,,,
Паша Показати IP 8 Жовтня 2016 18:17
Ось в такому негативному ставленні і проявляється сутність більшості лучан, "нічого нового, бо нове це погано" краще стояти на місці у розвитку міста та іти по вулицях і бачити напіврозвалені будинки, ніж рухатися вперед і розвиватися.
SS до Паша Показати IP 8 Жовтня 2016 19:09
Луцьк це болото і розвитку нуль панти в селе! Через максимум два роки почнеться світова криза яка переросте в довгу депресію от тоді ти розвиток побачиш!
Костя до SS Показати IP 8 Жовтня 2016 21:41
Ви ясновидящий? чи в Вас інформація від першоджерел (Обама, Ротшильди, чи може путлер) ? Чи Ви такий супер крутий аналітик ? :))) якщо так, то напевно вже їздете на ГеленВагені за 300тис.долл. і маєте хату на Балі !!! ха-ха-ха-ха!!! навіщо молоти те в чому розуміння немає!!!! ЦЕ СМІШНО!!!
поха до Костя Показати IP 10 Жовтня 2016 08:22
Костя Ви крім кіно щей світові новини дивіться та слухайте від мудрих людей!!і тоді Вам не дуже буде смішно с того що написав SS!!!і не всі люди мріють про понтовий гелік !!я так розумію Ви ще розумом застряли в 90!!мені дуже Вас жаль!!
мама Показати IP 8 Жовтня 2016 18:20
Шкода, що тільки річні абонементи..для 3 дітей зразу мінімум 6000 заплатити - це важко
Васько Показати IP 8 Жовтня 2016 18:49
Таня, ти би мозги качала, два слова зв'язати не можеш
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2016 19:33
Зараз в барах молодь лишає набагато більше коштів, ніж вартість річного абонементу. Бідні бідні, але на пиво гроші завжди є.
Alex Показати IP 8 Жовтня 2016 19:40
Що за суперечки і образи, відкрили в місті новий заклад от і добре, хто не ходив в фітнес-клуб той і всеодно не піде, а хто хоче піти і може собі це дозволити то прошу, чом би й ні. Місту тільки плюс, податки і все таке.
Оглядач Показати IP 8 Жовтня 2016 20:19
А де керівники міста? Що, заклад, який забезпечує роботою не один десяток людей і якісним дозвіллям не одну тисячу, не являє собою предмета жодної зацікавленості?
прокуратура до Оглядач Показати IP 8 Жовтня 2016 20:52
Зацікавленість є--за які шиші??
оглянув до Оглядач Показати IP 8 Жовтня 2016 21:51
Приватний заклад, не місто будувало, то яким боком вони там? Досить вже ту владу скрізь кликати, до чого вони ні копійки не доклали! Є голова облради і досить!
анна до оглянув Показати IP 12 Жовтня 2016 00:08
Люди в Совку застряли, всі їм повинні і всі винуваті. Тим більше влада. Клуб такий же приватний бізнес як і інші. Я не очікувала що в Луцьку стільки моральних невдах... Тому що звинувачувати всіх і нічого не змінювати в житті це діагноз. Привіт всім сильним та позитивним! Зустрінемость в Спортлайфі :)
Оглядач до модератор Показати IP 8 Жовтня 2016 20:33
А чому Ви опублікували мій пост у неповному вигляді? :)
Місцевий Показати IP 8 Жовтня 2016 21:33
Та то зробили аби сбушнікам було не далеко в баньку і басейн ходити а то ще надірвуться))))
Лучанин до Місцевий Показати IP 8 Жовтня 2016 23:42
Там навпроти будинок панахиди. Дуже доречне сусідство
Костя Показати IP 8 Жовтня 2016 21:36
Народ якщо не хочете ходити і займатися спортом і здоров"ям,то НІХТО Вас не заставляє! Є таке висловлювання: спорт заміняє багато ліків, але ЖОДНА таблетка не замінить фіз.активність!!! :))) Тим більше Спорт - дуже чудовий засіб зняття стресу!!! А там до речі є можливість (хоч і не на 100% повноцінно) займатися КроссФітом, а всі знають, що після нього виходиш без стресу і з гормонами щастя в крові!!!!!
Катастрофа! до Костя Показати IP 9 Жовтня 2016 10:57
на рахунок спорту погоджуюсь - це просто необхідно. А от кросфітом, у нас можна було і до спортлайфу займатися
Анна Показати IP 8 Жовтня 2016 21:56
В мене нормалтна зп але 2 тис це дорого
читачка Показати IP 8 Жовтня 2016 22:03
В Європі, куди ми йдемо і проживає сім'я господаря абонементи продають помісячно і коштують в середньому 40 євро, а за тренера прлатити не потрібно, програму вибирають самі відвідувачі і вмикають собі на екран, одночасно можна вибрати кінофільм і паралельно дивитися, а заробітна плата в них десь від 1000. А в нас влада добра і щедра, а ще прогресивна.
Валерий Показати IP 8 Жовтня 2016 22:16
Это однозначно плюс. Как потребитель я вижу желание других залов улучшить свой сервис и не только удержать, но и увеличить количество посетителей. От такой конкуренции выигрываем только мы. Что касается цены, то не забывайте что для тех кто открывает такие залы — это в перую очередь бизнес. Мы голосуем своим кошельком и здорово, что есть выбор. Желающие заниматься, точно найдут для себя подходящий зал, для тех не может по разным причинам купит абонимент, всегда есть альтернатива заниматься самостоятельно. Было бы желание. Всем здоровья.
Бубочка Показати IP 8 Жовтня 2016 22:54
Серйозно цеДо слова, тим, хто володіє досягненнями у спорті, проте не має можливостей придбати клубну карту, обіцяють допомагати в цьому.
Катастрофа! до Бубочка Показати IP 9 Жовтня 2016 11:00
Тим, хто володіє досягненнями у спорті будуть у будь якому залі раді і всіляко підтримуватимуть. Тож це не новина!
Микола Показати IP 8 Жовтня 2016 23:03
Грубо порушено вимоги ЗУ "Про рекламу" і відповідний "Порядок ... " , затверджений міською радою, в частині встановлення назви закладу ,напису іноземною мовою .P.S. А взаємостосунки з міськрадою красномовно продемонстровані відсутністю її представників .
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2016 23:23
Шановні,я розумію,що зараз час не зовсім грошовитий.Але ж ви порахуйте скільки коштує абонемент в звичайний басейн,що поряд.Так ось.Вартість місячного абонемента в цьому році 350 грн. Помножте на 12 місяців то виходить 4200 річний абонемент. Сильно відрізняється від СПОРТЛАЙФа?
Орест до Лучанин Показати IP 9 Жовтня 2016 13:14
Так у басейн не вимагають платити відразу всю суму!!! Як би у Спорт Лайфі можна було б брати місячні абонементи, то інша справа!!!
петрович до Орест Показати IP 10 Жовтня 2016 10:41
Політика закладу є правильною. ВИ уявіть скільки людей захоче взяти басейн на місяць????А так доріжки будуть вільнішими і не так псуватиметься все!
Шардін Вячеслав Показати IP 9 Жовтня 2016 00:10
Пане Губернаторе! Вирішив написати про свої враження з приводу відкриття "у Луцьку фітнес-клубу американського зразка"! Але все по-порядку. Придбав я карту клубу Sport Live ще під час будівництва, в червні. Думаю, спаде трохи ажіотаж і схожу ввечері, подивлюсь-ознайомлюсь, щоб з понеділка (з 10 жовтня)почати тренуватись. Підїхав о 19:00, запаркував неподалік машину і без куртки (на дворі +8) прямую до парадного входу. В тамбурі (між вхідними дверима) зустрічають мене два охоронці-вишибали: "На жаль вільних менеджерів немає! - Добре, кажу, я зачекаю. Можна тут біля вас? - Ні, НАДВОРІ! - Але ж на дворі зимно, я роздягнутий! - В нас НАКАЗ!" Вийшов я на двір і так мені ніяково та огидно стало! (За державу обидно!) Думаю, тиждень тому я на Чемпіонаті Світу стояв на найвищій сходинці пядесталу і співав Гімн своєї країни, а тут мене, як паршивого пса виставили із спортивної споруди АМЕРИКАНСЬКОГО ТИПУ! Образливо! Зайшов я знову в тамбур. Вишибали до мене: - вийдіть, мужщина! Тут втручається НАЧАЛЬНИК ОХОРОНИ: - це якась помилка! Вибачте! Я: - попрошу адміністратора! За якийсь час зявляється пані Адміністратор. Знайомимось: - КАТЕРИНА ЧОРНА, заступник директора! Я: хто дав наказ, щоб не пускати людей в фойє, а тримати на дворі? К.ЧОРНА.: - Я! Начальник охорони: - Вибачте! Це непорозуміння! К.ЧОРНА до нього: (дослівно цитую) ЧОГО ВИ ВИБАЧАЄТЕСЬ? Я ПРАВА І НЕМАЄ ЧОГО ВИБАЧАТИСЬ! І до мене: Ви мені не хаміть! Я апелюю до Начальника охорони: - Ви вважаєте, що я нахамив пані Адміністратор? Нач. охорони: - НІ, вибачте!" Я таки оглянув зал, але настрій і враження були зіпсуті. Не знаю, ПАНОВЕ КЕРІВНИКИ, якими критеріями ви керуєтесь, коли набираєте персонал? Цій людині не місце в АМЕРИКАНСЬКІЙ установі. Якщо це чиясь протеже то направте її в сільське господарство, хай там проявляє свої організаторські здібності! Чекаю на вашу РЕАКЦІЮ!!! Особисто звертаюсь до пана І. Палиці - зреагуйте на даний випадок належним чином! Мало не забув, панове, прошу о репост бо пообіцяв пані ЧОРНІЙ зробити її популярною!
Катастрофа! до Шардін Вячеслав Показати IP 9 Жовтня 2016 11:03
Жах! Якщо таке відношення коли заклад тільки відкрився, то що буде далі?
волиняка до Шардін Вячеслав Показати IP 11 Жовтня 2016 09:01
По-перше, Палиця не губернатор, а голова обласної ради! Губернаторами (хоча це не офіційна назва) у нас зазвичай називають голів ОДА, тобто Гунчика. По-друге, до чого тут Палиця до приватного клубу. Тут треба апелювати до власника. Влаштувати антирекламу закладу, щоб ретельніше добирав свій персонал. Можна розігнати антипіар в соцмережах, поширити фотку цього горе-адміністратора і т.д.
... до волиняка Показати IP 11 Жовтня 2016 16:02
Палиця його збудував....ось до чого палиця....
Орест Показати IP 9 Жовтня 2016 02:13
От цікаво. Ні слова не сказано про ціну щодо валюти... наприклад американської, адже центр пішов звідти ))) Хочу порахувати. Ось цитата: "Найдешевший абонемент коштує 2 тисячі гривень, «Преміум»-карта з програмою «все включено» обійдеться в 9500 гривень. Продають, до слова, лише річні картки – так, як це прийнято у фітнес-клубах США." Так ось. Ідея не погана. Але хочу взнати. Мені на сім'ю потрібно 3,5 абонементи - я+дружина+дві дитини. В середньому це 19000 грн. Так ось. Працюю я один. оскільки старший син старшокласник і дружина в декреті, оскілььки меншій дитині 2 рочки. З моєю заплатою потрібно 19 місяців відкладати 1000 грн для купівлі абонементу на рік для сім'ї, "затягнувши пояс"!!! Ось тепер питання. ЧИ ЗАКЛАД ЗБЕРЕЖЕ ЦІНИ НА ТОЙ МОМЕНТ, КОЛИ З'ЯВЛЯТЬСЯ У МЕНЕ ВІДРАЗУ СТІЛЬКИ ГРОШЕЙ, НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ІНФЛЯЦІЮ І КУРС ВАЛЮТ? ОСКІЛЬКИ В ТОМУ Ж США НІЦ НЕ ЗМІНИТЬСЯ З ЦІНОЮ!!! Дякую )))
Роботяга Показати IP 9 Жовтня 2016 10:11
Добре,що щось будують,до спорту долучають.Але де інвестиції в виробництво?Хто буде створювати матеріальні блага,щоби купляти ці абоненти.Що ми випускаємо в нашому рідному місті.Кромберг енд Шуберт,пару автобусів,підшипники ну і все.Все інше ТРЦ і клуби з барами.А ще десь риють сонячний камінь...
Катастрофа! Показати IP 9 Жовтня 2016 11:07
Такі ціни деруть, що зп не дозволяє ходити до цього закладу. Більш того, зробили голосне відкриття "міжнародного класу", хоча не було помітно, що тут такого міжнародного. Можливо лише ті тренажери, які у б/у стані привезли із закордону. На цьому уся міжнародність і закінчилася.
Перемога! до Катастрофа! Показати IP 9 Жовтня 2016 22:23
Реально менштх цін на обонементи у Луцьких фітнес-центрах немає. Близько 200 грн на місяць - то не великі гроші.
Вікторія до Перемога! Показати IP 10 Жовтня 2016 09:52
У Луцьких залах є ціни нижщі ніж у спортлайфі. Просто поцікавтеся!
Анонім до Вікторія Показати IP 10 Жовтня 2016 10:44
є! І там є смердючі душі, роздягалки як курятники, і шоб елементарно побігати прийдеться чекати годину і займати чергу!
Taras Показати IP 9 Жовтня 2016 11:39
Чого дурні бо бідні, чого бідні бо дурні. Це єдине що спадає на думку після прочитання коментарів.
Лучанин Показати IP 9 Жовтня 2016 12:47
Я -ЗА такий спорткомплекс.Ціни і сервіс треба порівнювати з іншими спортивними закладами і тоді робити свій вибір купувати абонемент чи ні,ніхто насильно не тягне.Але я ПРОТИ таких так званих менеджерів як КАТЕРИНА ЧОРНА,її і ій подібних там не повинно бути ніколи.Пане І.Палиця,зверніть на це пристальну увагу!!!! Цей "менеджер" на самому старті псує Вам і закладу авторитет.
Читач Показати IP 9 Жовтня 2016 14:18
Завили поліщучня, забужани і волинякі! Нащо їм фітнес? ) Три літри горілки і відро шашлику на вихідні - мрія волинського середнього класу.
школяр до Читач Показати IP 9 Жовтня 2016 18:23
А ви ,шановний,часом не з Прикарпаття,що так Волинян ганите.То там у Вас не менше бухають,А насправді нічого поганого в спортцентрі нема, хоч оплату могли зробити і помісячною. Мені здається,що так іде дискримінація незаможних лучан.Ніхто їх не хоче в себе бачити.
insha Показати IP 9 Жовтня 2016 15:03
Бажаю всім, хто поважає себе і dtlt здоровий спосіб життя -досягти гарних результатів в Sport Life.
romaxa Показати IP 9 Жовтня 2016 18:54
Перший рік - це буде культове тусовочовне місце для показу фігури, сідниць і талії. Гарні дівчата шукатимуть заможніх залицяльників. Мужички використовуватимуть дане місце для ділових знайомств, розваг і релаксу. Десь за рік склад відвідувачів якісно зміниться. Тусовочність відійде на задній план, купа народу покидає той гємор і вернеться пити пиво. На їх місце прийдуть молоді і сконцентровані на здоров'ї люди. По суті качалкою клуб стане десь за рік-два. З викладених фоток: гарна кардіозона, є присутні кросфітівські перекладини (великий плюс, кілець не видно, якщо їх немає то мінус), тренажори більше заточені на жіночий фітнес. Я думаю вартує більш детально показати людям спортивне приладдя: жими для грудей, ніг, тягові тренажери. Якість штангових грифів, гантельні комплекси. Цього поки не висвітлено. Фотоматеріал потрібно розширити. А так дуже супер. п.с. Ціна абонемента - шикардос. Цікавить вартість плавального абонементу для дитини.
Virji до romaxa Показати IP 9 Жовтня 2016 21:25
Все прекрасно. Чудовий центр АМЕРИКАНСЬКОГО. типу. Але п. Палиця не хоче почати , з надання можливості аолинянам заробляти американські зарплати. От тоді можна і в фітнес центр.
Сергій до romaxa Показати IP 9 Жовтня 2016 21:50
Цікавить вартість плавального абонементу для дитини------ навіть дуже цікавить!!!
Богдан до Сергій Показати IP 10 Жовтня 2016 10:19
2990 грн
Яська до Сергій Показати IP 10 Жовтня 2016 14:52
плавальний абонемент дитині не продають, мусиш собі теж купувати
Лучанка Показати IP 9 Жовтня 2016 22:34
Де можна знайти прайс лист?
Новік Показати IP 9 Жовтня 2016 23:22
У нововолинську місячний абонимент з поламаними тренажерами 300 грн. З тренером +700 грн.(10занять)так що судіть самі дорого чи ні
Вікторія до Новік Показати IP 10 Жовтня 2016 09:56
Якщо ви думаєте, що у цьому залі нові тренажери, то глибоко помиляєтеся
Lolaaaa Показати IP 9 Жовтня 2016 23:59
Я розумію що дівчата старались,вчили, тратили свій час на те, щоб вивчити танець, але той тверк який вони вчора танцювали це просто жах! Чого вони зможуть навчити інших людей,якщо вони й самі не можуть синхронно,в музику танцювати?!
добряк Показати IP 11 Жовтня 2016 00:50
Час все поставить по місцях.для луцька трохи задорого,але може там добре, перестануть ходити буде дешевше,охоту може відбити хамске обслуговування тут вже пишуть про якусь чорну,і вже щось перехотілось заходити в спорткомплекс
Андрій Показати IP 11 Жовтня 2016 17:01
Купив річний абонемент ще до будівницва, за ціною до 1800 грн. Зараз такий буде коштувати на 400 грн. більше. Мої враження + відносно недорого з іншими закладами якщо порахувати за 1 міс. + хороші душові і роздягалки + багато різного обладнання + персонал себе вів пристойно + зона для кросфіту - трохи малувато місця, все на купі - тренажери трохи вбиті вже, але то таке, неприємно тільки що бліни в якомусь жирі, грифи брудні, багато тренажерів в пилу, десь який болт недокручений, в іношу місце фарба ще витирається - одним слово не дуже охайно - мало тренажерів для жиму лежачи - дуже популярної вправи
Петрович Показати IP 14 Жовтня 2016 23:08
Все більш-менш. Тільки от якість обладнання в тренажерній залі здивувала. Новий спортзал, а видать тренажери то б/у попривозили. Вєлік трясеться, то покоцане, то брудне. Доречі деякі доріжки незаземлені. Тренажерів понаставляли( много да дурного), а основних (ходи й шукай). От преміум зал-друга справа. Але є попит - то є пропозиція.
Вітя Показати IP 15 Жовтня 2016 00:12
Не більш-меньш,а трішкі не то......Рекламу таку зробили спортзалу,а насправді тренажери б/у даже до гадалки не ходи,гантелі бліни в фунтах-ходи шукай ту табличку постійно шо скількі важить,куча не потрібних тренажерів,даже нормально жиму для штанги немає,зато жим в низ головою аж 3 штуки(питається для чого)!!!!!?!?!?!!! Да забув бліни в якомусь маслі чи типу того(напевно при транспортуванні їх так змазали а витерти то забули)......А от зал преміум класу-все чьотко,всі тренажери по рядочку,нічого зайвого.
Торі Показати IP 7 Листопада 2016 16:05
Особисто мені абонемент обійшовся в 153 грн в місяць і я дуже задоволена що його придбала, оскільки в подарунок бонусом прийшов ще один додатковий місяць))) Ходжу на групові заняття, дуже подобається, хоть кожен день: і пілатес. і розтягування, сайкл, танці, тренажери (всі види) щодо вподоби безліміт,це мотивує що взяла на рік, просто -Супер і ціни в Луцьку такої ніде немає!!!!!!!!!!
Олександр Показати IP 21 Січня 2017 16:46
Купив абонемент. Повністю задоволений. Який це кайф після занять на тренажерах поплавати в басейні. Всім рекомендую.
Клієнт преміум класу Показати IP 17 Березня 2017 20:51
Придбав абонементи собі і своїм співробітникам преміум класу. Ходжу з грудня. Плюси в тому, басейн, масажні кабінети, сауна, групові заняття і тренажерка в одному приміщенні. І на цьому ВСЕ. Мінуси - дуже, дуже мало тренерів - основна маса - це просто вчителі фізкультури, хамовиті клерки, посміхалися тільки тоді коли продавали абонементи. Тренажери справжнісіньке гімно, весь непотріб з Києва до нас приперли. І головне - це парковка - з третьої години 50грн. Це якщо користуватись усіма їхніми привілеями - це потрібно 4, 5 години. А це лишніх 100 грн за парковку, як би для Луцька закруто. На що хамоклерки відповіли, що скоро буде і друга година платна. Наступного року я туди не буду купувати абонементи, і другим не раджу