• EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Волиньбаскет» знову поступився київській команді

2 Листопада 2015 13:00
Після програшу в дебютному матчі Суперліги проти київського «Динамо» ігровий календар звів лучан з іншою столичною командою – київським «Інфізом». У Палаці спорту волинянам знову не вдалося перемогти.

«ІНФІЗ» – «ВОЛИНЬБАСКЕТ-WOG» - 90:74 (25:21, 22:26, 25:15, 18:12)

Перша половина зустрічі пройшла у рівній боротьбі. Господарі майданчику виграли 5 очок у першій чверті, але гості були кращими у другій десятихвилинці. На велику перерву команди пішли за рахунку 47:47.

Переломний момент настав у третій чверті, яку господарі виграли з різницею у 8 очок. А у заключній 10-хвилинці «Інфіз» довів перевагу до +16, відсвяткувавши першу перемогу в новому сезоні.

Двоє гравців «Інфізу» оформили дабл-дабл – Антон Дзюба (22 очки + 14 підбирань) та Артем Швець (16 очок + 12 підбирань). У складі лучан Микола Полюляк записав на свій рахунок 18 очок, Іван Тимощук набрав 16 очок, а Віктор Герасимчук – 14 очок.

«Програли через свої ж помилки. Ми грали свою гру, але не могли нав’язати свої правила супернику. Ми розбирали на тренуваннях всі ігрові моменти, але в грі зовсім інше вийшло. Наша команда робить перші кроки в Суперлізі. У деяких гравців є досвід виступу в елітному чемпіонаті, але як команда ми ще дуже молоді. Звичайно, простежуються в грі і позитивні моменти, але брак досвіду є вирішальним фактором. Поки всю гру ми не можемо грати рівно», - розповів головний тренер лучан Дмитро Чайковський.

Наступний матч «Волиньбаскет» зіграє в Одесі 5 листопада проти місцевого БК «БІПА».