USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Отримувачам субсидій збільшили обов’язковий платіж

29 Серпня 2016 15:30
З нового опалювального сезону обов'язкова сума оплати комунальних послуг збільшиться.

Кабмін вирішив збільшити обов'язковий платіж із нинішніх 12% до 15%.

Про це повідомляє ТСН.

Так, із 1 жовтня, від початку нового опалювального сезону, отримувачі субсидій змушені будуть платити більше грошей за комунальні послуги.

"Із наступного опалювального сезону відсоток нарахувань, який муситимуть сплатити одержувачі субсидій, збільшиться до 15%. Це допустима цифра. Природно, що держава не може і не повинна платити всі 100% за житлово-комунальні послуги, тільки якщо не йдеться про пільговиків", – зазначив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Посадовець наголосив, що завдяки системі субсидій економлять 130 мільярдів гривень із держбюджету.

"Ви хочете тарифи, що радують око? У 2014 році на такі – "штучно занижені" – тарифи "Нафтогаз" отримав 114 мільярдів гривень дотацій з держбюджету. За нинішніми цінами, потрібно було б знайти в бюджеті 170 мільярдів гривень. На адресні субсидії людям у цьому році передбачено 40 мільярдів гривень. Ціна питання – цьогорічна економія державного бюджету – 130 мільярдів гривень ", – наголосив Рева.

Міністр уточнив, що "для нас є прикладом Польща та Словаччина. Вони відпустили тарифи, і всі зусилля уряду направили на підвищення життєвих стандартів. Таким шляхом – через збільшення мінімальних зарплат і пенсій – має намір йти і нинішній уряд України. У Мінсоцполітики є пропозиції щодо підвищення зарплат у всіх сферах економіки".

На початок травня 2016 року субсидії отримували 6 мільйонів українських сімей. Рева прогнозує, що ця цифра збільшиться до 9 мільйонів. Загалом в Україні, як свідчить статистика, – 15 мільйонів домогосподарств.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанка Показати IP 29 Серпня 2016 15:50
Правильно.Тому,що ви даєте субсидії заможним людм.Як можна давти субсидію тим людям,що працюють за кордононом і заробляють по 20 тисяч щомісяця. Або в селі ніхто не працює мають господарку, корови, по 50 штук,свиней ,5 коров ,городу по 10 га найменше, а ви їх субсидіруєте.Вонт багаті,деруть з людей ціни вище голови по 30 грн за сотку,щоб викопати картоплю.Комбайни-це називається хаос. Як можна даввти субсиді. людм,які офіційно не працюють.Зробіть тим,хто не працює не три, а 10 тисяч.Тоді будуть влаштовуватись і платити податки.А то ми платимо податки до бюджету, а всі працюємо і субсидія не виходить.Всі зарплати віддамо за комунальні.Як же так?Вони жруть,пються, а ми голодуємо.
Сілюк до лучанка Показати IP 29 Серпня 2016 18:05
Іди в село! Візьми в оренду 10 гектарів і не будеш голодувати. Ти я бачу поняття не маєш, як це жити в селі.
Анонім до Сілюк Показати IP 29 Серпня 2016 18:38
Давно пора конфіскувати всі паї досить жиріти на відмитому
Сілюк до Анонім Показати IP 30 Серпня 2016 11:31
Пай це те шо люди заробили працюючи в колгоспі по 40 років. Про яке відмивання ти говориш? Держава не дала гідної пенсії то хоч пай дала. То зараз діти мають на чому працювати, щоб ти пожерти мав шо!!!
афган до лучанка Показати IP 29 Серпня 2016 18:44
Працюють такій країні лише недоумки та хапуги ти напевне з них??
Бог до лучанка Показати IP 29 Серпня 2016 21:11
Не суди і не судима будеш,твоє царство Боже і Рай тобі не заздрь будь бідна бо їм царство небесне написано страждай бо це твій хрест ти ж хрестиянка,а якщо будиш про матеріальне думати то кара Господня неминуча...
пппппп Показати IP 29 Серпня 2016 16:54
Це тільки початок ,скоро опалювальний сезон І ВИ ПОБАЧЕТЕ ЩО БУДЕ !!!!!!!!
песець до пппппп Показати IP 29 Серпня 2016 23:02
Шо буде?? А нічо не буде, як завжди, поскрипить народ зубами і піде останнє віддавати. Нічого дивного, так завжди в нашій країні.
ЗЗЗЗЗ Показати IP 29 Серпня 2016 16:57
ЗИМА СКОРО ВЕСЕЛО БУДЕ,ДАЛІ СМІЙТЕСЯ З ПОЛІТИКАНІВ НА ШОУ 95 КВАРТАЛ
Ющик В.М Показати IP 29 Серпня 2016 17:03
Зарплати , пенсії зробити цивілізовані і навіщо ці подачки - субсидії ,кожен зможе платити за себе ! А хто не працює, комісійно вивчити умови проживання і після аналізу приймати рішення на призначення субсидій ,
до лучанки Показати IP 29 Серпня 2016 18:32
Купи козу і в село на десять га землі.Причепи до неї "Плуг" з городникаі "Копачку" з рогачки і похазяйнуєш . Зарплати там не платять навіть 3 грн, бо немає де її заробити і субсидії не оформиш без довідки про доходи ,а дітям зошити і взутися купити треба? А ти, міська ледарка ,ще і і коментарі якіїсь пишеш та і так безграмотно ,що мені ,сільській жінці, і то за тебе соромно. Та ти сидиш на шиї соцбезу і ще щось тобі мало!!!
Петро до до лучанки Показати IP 30 Серпня 2016 00:24
Валянок аноніний, а в селі по твому субсидії не потрібні? Там видно гріються байками і кізяками вундеркінда гройсмана, а ЩО робити з проведеним газом , або за які "об*СЦянуі" кабміну купляти дрова? от і нвфуя купляти кіз, коли козлів анонімних повно?
До лучанки Показати IP 31 Серпня 2016 11:22
Лікуй голову,знавець сільського життя.
55555 Показати IP 31 Серпня 2016 14:47
согласен з усіма