USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

На Волині головного лікаря викрили на хабарі. ОНОВЛЕНО

29 Серпня 2016 17:57
Головного лікаря одного з районних центрів первинної медико-санітарної допомоги на Волині затримали на отриманні неправомірної вигоди, - інформують у прес-службі волинської прокуратури.

Прокуратура Волинської області спільно із працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції у Волинській області та Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України сьогодні викрила "на гарячому" під час одержання від громадянки неправомірної вигоди у розмірі 10 тисяч гривень головного лікаря одного з районних центрів первинної медико-санітарної допомоги.

"Винагороду" медик вимагав за працевлаштування жінки на посаду медичної сестри.

Наразі органом досудового розслідування проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, після завершення яких посадовцю оголосять про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею 368 Кримінального кодексу України.

Своєю чергою, як повідомляє Волинське агентство розслідувань з посиланням на власні джерела, головним лікарем, якого затримали на хабарі, виявився керівник Ківерцівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олесь Марищук.

Окрім посади головного лікаря у Ківерцівській лікарні, чоловік є депутатом районної ради.



Фото: прес-служба волинської поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
124 Показати IP 29 Серпня 2016 16:39
а в дугих лікарнях не беруть г.лікарі хабарів,ха ха ха
124 Показати IP 29 Серпня 2016 16:46
а де іначе
Худяк М.М. Показати IP 29 Серпня 2016 16:51
Яке повідомлення про хабарників , такий і результат викорінення цього ганебного явища ...! Ні прізвища хабарника , ні адреси і назви лікарні . Це що таємна інформація ???
медик Показати IP 29 Серпня 2016 16:56
а як там поживає головний лікар тубдиспансеру, якого теж викрили на хабарі за працевлаштування медсестри?
аяяй. до медик Показати IP 29 Серпня 2016 21:03
Ничего,работает и дальше по той же схеме,$рулят
О.л. до аяяй. Показати IP 29 Серпня 2016 22:55
І нічого не зміниться в нашій країні як брали так будуть брати хабарі.І коли вони вже наситяться?і Бога не бояться....
хвершал Показати IP 29 Серпня 2016 16:58
ой ой ой
ага Показати IP 29 Серпня 2016 17:15
деякі за посаду медсестри просять 1тис долярів! -це трохи більше ніж 10тис гривень!
ого до ага Показати IP 29 Серпня 2016 18:46
трохи?
444 Показати IP 29 Серпня 2016 17:15
фронца з районої лікарні перевірьте
ось Показати IP 29 Серпня 2016 18:08
То тільки у нас. Щоб в даштуватись на зарплату 1500грн платять 10000 грн. Не знаю жодного прикладу щоб хтось за це отримав реальний срок.
Медбрат до ось Показати IP 29 Серпня 2016 19:38
"чиста" ЗП 1500. З хабарями пiд 5000-7000, як пощастить, медсестра.
кАлега до медбббрата до Медбрат Показати IP 29 Серпня 2016 23:00
Ти багато хабарів медсестрам давав???не гони,давальщк!
волинянам Показати IP 29 Серпня 2016 18:32
скажіть навіщо нам потрібні ЦМСД.... усіх ліквідувати та повернутись до старго коли один заступник курирував все цмсд
не вірю Показати IP 29 Серпня 2016 18:39
знаю Олеся, в новину важко повірити.
Нічого дивного Показати IP 29 Серпня 2016 19:15
Слава Ківерцівській ЦРЛ!) Там всі беруть))))
просто тая Показати IP 29 Серпня 2016 19:48
Перевіртe психлікарню,щe нe такі хабарі побачитe.
Галя Показати IP 29 Серпня 2016 20:12
Це щакономірності нещалежної України.Нажаль!
Стоп хабарникам Показати IP 29 Серпня 2016 20:29
А у нас в м.Горохові не беруть хабарів... У нас все чесно. Законопослушні люди в місті Горохові і районі. У нас Європа, працюють Закони України.
А коли Показати IP 29 Серпня 2016 20:54
Саганюка візьмуть на хабарі
f Показати IP 29 Серпня 2016 21:03
От як якісь папірці можуть спаплюжити честь родини
Суб'єктивно Показати IP 29 Серпня 2016 21:38
Подейкують що це колега(сусід) главврач вставив
до субєктивно до Суб'єктивно Показати IP 30 Серпня 2016 00:46
не зрозумів.. як вставив?????
Іра Показати IP 29 Серпня 2016 21:44
Він брав хабарі і братиме далі....не вірю що він сидітиме
Анонім Показати IP 29 Серпня 2016 22:30
А в Локачинскій лікарні, там на життя людей медики сра...ли, а самі чекають хабара. Людине помирає, а вони тільки вміють казати, "ну, так сталося". Ск*ти.
справедливий Показати IP 29 Серпня 2016 23:41
Я розумію коли хабар бере лікар який робить операцію- це важка праця, зарплата нікчемна, але коли хабар бере чудо, яке сидить в кабінеті протирає штани об стільчик і бере хабарі за працевлаштування , я цього не розумію. Всіх головних лікарів потрібно люструвати вони всі беруть хабарі за працевлаштування , це ж не приватні лікарні ,а державні прошу взятись за всіх поголовно!!!!
Дмитро Показати IP 30 Серпня 2016 09:42
Хабарник - це злочинець і незалежно хто це робить , робітник чи президент ! А злочинець повинен сидіти в тюрмі . Тільки з таким підходом Україна стане заможною і поважною країною в світі !!!
??? Показати IP 30 Серпня 2016 09:49
а ще в Луцьку беруть, особливо лікарі які лікують, точніше знаю за лікарку, вимагала гроші за операцію і за те що лікувала, дійсно вимагала, навіть називала суму, але що ж робити тим людям в кого немає таких грошей, вмирати відразу?
Red Показати IP 30 Серпня 2016 11:30
Стільки коментарів, але ніхто не згадав про зарплату лікаря в цій країні. Якщо цікаво, онкохірург, який працює на ставку, отримує 2100 гривень на руки, сімейний лікар після університету - 1800 гривень. Всі кричать про зміни в країні, про корупцію лікарів, але ніхто не згадує, що на гроші, якими ця держава оцінює роботу працівників охорони здоров'я прожити неможливо. З/п медсестри - 1800 грн. Питання: для чого тоді вчитись 8-9 років? Щоб приректи себе на бідність та злидні? Звичайно, я ніяк не захищаю здирників, які без попередньої оплати і пальцем не поведуть, сам презираю таких людей і не вважаю лікарями.
Людмила Василівна до Red Показати IP 30 Серпня 2016 15:43
Вдіювати злочин ніякі обставини виховану , цивілюзовану людину спонукати не можуть. Хабарник - це злочинець !!! Не влаштовує зарплата :- проводьте законні акції протесту ,міняйте фах , але вимагати і брати з людини хабар - це злочин !!! Можливо ця людина живе набагато бідніше вас і віддає останнє ...Побійтесь Бога !!!
Red до Людмила Василівна Показати IP 30 Серпня 2016 18:21
Ви ще одна, на прикладі якої видно, наскільки всі озлоблені на лікарів і нездатні тверезо дивитись на речі. Я ні слова не написав на захист чи оправдання Олеся, проте думати, що це проблема конкретно його чи будь якого іншого чиновника - примітивно: це проблема країни. А те, що ви пишете про зміну фаху - просто зневага до всіх медиків. Подивився я б на вас, таку мудру в цих питаннях, якби надання медичної допомоги через страйки зупинилося хоча б на тиждень. Всі тільки і кричать про Європу, нові вимоги і те, як ми всі туди просуваємось, проте про фінансовий аспект таких перестанов, чомусь таки, ніхто не згадує.
ківерцв до Red Показати IP 3 Вересня 2016 15:02
Причом тут зарплата нам всім нелегко це не означає що брати гроші але в цей випадок я мало вірю це підстава слижука йому він мішав видно бо за працевлаштуванням керує слижучок
Анонім Показати IP 30 Серпня 2016 17:21
За Олеся це просто підстава, я часто в нього лікуюся і він ніколи не просив хабаря
Наталія Показати IP 30 Серпня 2016 20:50
Невже в Ківерцівській районій лікарні брав хабарі тільки Олесь. Всім відомі і інші прізвища більш високих посадовців і про них відкрито говорять люди, але вони чомусь беруть в і не попадаються.
Анонім Показати IP 30 Серпня 2016 21:19
хабарник ще той, такого треба гнати в шию
Анонім Показати IP 30 Серпня 2016 21:21
ХАБАРНИК ЩЕ ТОЙ. ГНАТИ ЙОГО В ШИЮ.
Яна Показати IP 30 Серпня 2016 21:57
Олесь хороша людина, очевидно що це підстава. Насправді жаль що через не таку вже велику суму(завжди працевлаштування було 200-1000$) людина має клопіт. А на його місці кожен би так робив, це наш менталітет.
Анонім до Яна Показати IP 30 Серпня 2016 22:19
і з таким менталітетом то не в європу а в жопу вас двох.
Алла Показати IP 31 Серпня 2016 02:22
Моя думка - однозначна підстава, занадто "хороше" місце в Олеся, і на цій посаді він не так уже й давно... Хоча якщо справді брав - мусить бути покараний. Але фахівець він хороший. В лікарні і так невропатологів дуже бракує, а сімейники їх, на жаль, не замінять.
Соня Показати IP 31 Серпня 2016 11:04
Такий порядний що хабарі бере.
оля Показати IP 31 Серпня 2016 11:06
ціни собі скласти не міг. думав царь і бог
Яна Показати IP 1 Вересня 2016 09:48
Шановний Анонім, а Вас з Вашою культурою спілкування, то і в "ж*пу" не приймуть, не тільки в Європу. Відразу видно що Ви з тих людей, які радіють горю сусіда.
Микола Показати IP 2 Вересня 2016 12:04
Як спеціаліст,Олесь,дуже професійний.І до людей відноситься з повагою.Особисто мені життя рятував неодноразово.На рахунок хабаря,то важко щось сказати,не хочеться вірити,але буду нього підтримувати однозначно.
Nad Показати IP 2 Вересня 2016 16:20
Нажаль в нас так заведено в медицині доки не дасиш ніхто нічого не зробить це ви мамі люди так навчили, а тепер жалієтесь зо всі беруть хабар. Чому футболіст який бігає по полю заробляє 10000 тис.грн. А люди які спасають життя мінімалку від 1500 грн??? Наші шановні депутати які ухваляють закони і не тямлять що роблять і вміють тільки грабувати країну їх ніхто не ловить і мені здається сума там не в 10000 тис. грн говоритьсь ось дійсно злочин. Коли пенсіонер не може прожити місяць а йде будь де працювати щоб заробити копійку тому що країну грабують депутати ось це злочин. Нажаль з цим ніхто нічого не робить. Якщо почнемо з вищих посад і інших органів де також процвітає хабарнитство то до низу не доберетесь!!!!!
Viktor Показати IP 2 Вересня 2016 18:02
Знаю Олеся особисто.Хабарники не живуть з батьком в батьківській хаті і не їздять на Део Сенсі.Впевнений цей випадок підстава.
Анонім Показати IP 3 Вересня 2016 12:24
якби не брав хабарі то ніхто йогоб не підставив