USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Майор з 51-ої бригади живий

28 Серпня 2014 13:30
Майор 51-ої бригади, якого записали в ряди загиблих, виявився живим. Він перебуває в полоні.

Нагадаємо, 26 серпня Нововолинськ діловий повідомляв, що Волинь знову втратила свого бійця. Нібито, в зоні АТО загинув ще один нововолинець — Олександр Кандисюк.

Однак, як написав у себе на сторінці в соціальній мережі Костянтин Зінкевич, майор Олександр Кондисюк із 51-ої ОМБР живий. "Я радий, що помилився у попередньому пості. Майор Олександр Кондисюк живий, але в полоні з багатьма нашими. Багато однофамільців є на війні", - написав волонтер.

Попередньо йшлося, що Олександр Кондисюк в бою втратив ногу, після чого підірвав себе гранатою.

Проте згодом, Нововолинський портал повідомив, що поки інформація про загибель волинянина не підтвердилася. "Нам на пошту анонімно написали таке: "Опублікована вами інформація про загибель О.Кондисюка - суперечлива. Офіційного підтвердження немає", - пише видання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
000 Показати IP 28 Серпня 2014 14:07
Мадам Камишнікова краще б свого язика у ср...і тримала!!!
болить... Показати IP 28 Серпня 2014 14:08
вертайтесь живими, хлопці....
456 Показати IP 28 Серпня 2014 14:13
А для чого таке писати, я стороння людина то плакала за ним!!!
Иванку до 456 Показати IP 29 Серпня 2014 15:18
А для того, щоб по-більше дурнів вірило в це брехню. Сини Порошенка і Турчинова ніколи не підуть воювати. А прості українці повинні самовіддано підривати себе гранатами.
456 Показати IP 28 Серпня 2014 14:17
Молодець!!! Довго буде жити !!! Повертайся живим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 14:33
дай Бог шоб вернувся живим і здоровим
лахаматий будун Показати IP 28 Серпня 2014 14:35
так радісно стає на душі від таких новин, але все ж суму більше
гiсть Показати IP 28 Серпня 2014 15:56
Слава Богу,що живий.
Ваня до гiсть Показати IP 28 Серпня 2014 16:03
Так радісно стало, що живий.Бережи його Господи.І всіх наших діток.Я малюся за вас мої дорогенькі
Іванка Показати IP 28 Серпня 2014 16:51
Дякувати Богу! здоров'я йому!! ніколи його не знала але коли прочитала про смерть дуже плакала!!
НоНа Показати IP 28 Серпня 2014 16:59
побільше таких радісних новин,як для родичів так і знайомих усіх, які перебувають на війні!!!!!!!!!!!!
Анна Показати IP 29 Серпня 2014 11:36
він сьогодні загинув, підірвавши себе та 12 рос окупантів , з ним загинув і Шепелюк Олексій...http://conflict.rbc.ua/rus/dva-ranennyh-ukrainskih-ofitsera-vzorvali-sebya-vmeste-s-29082014105200 СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!