USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ДТП у Луцьку: водій збив дитину на пішохідному переході

8 Квітня 2016 15:43
Автопригода трапилася близько 13:00 на вулиці Данила Галицького. Водій жовтого Renault Kangoo збив на пішохідному переході дитину.

Постраждала 9-річна дівчинка, яка, зі слів очевидців, довго вагалася, чи переходити дорогу, а потім раптово побігла та потрапила під колеса автівки.

Зі слів речниці поліції Ольги Бузулук, поліціянти, які прибула на місце ДТП, викликали батьків дівчинки, швидку допомогу та слідчо-оперативну групу. «Дівчинка вдарилася, отримала шок, трималася за голову, руку та ногу», - розповіла Ольга.

Дитину доставили в обласну дитячу клінічну лікарню, де її наразі оглядають медики на наявність закритих травм.

ФОТО патрульної поліції Луцька
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
мама мія Показати IP 8 Квітня 2016 15:51
Я шось не поняла, чим більше поліціянтів, тим більше порушень. Якщо можеш, то запереч...
Коля Показати IP 8 Квітня 2016 16:13
Отак їздять в місті не думаючи що діти можуть вискочити на дорогу і не тільки а і тваринки і так далі. А гнати куда???
Ангст до Коля Показати IP 9 Квітня 2016 08:41
Якби водій гнав, то наслідки були б інші. Немає чого на дорогу вискакувати.
очевидец до Коля Показати IP 10 Квітня 2016 16:43
.......Я был свидетелем этой ДТП , ребенок выбежал НЕ на пешеходном переходе, родители не научили переходить дорогу ТОЛЬКО ТОЛЬКО на переходе ??? .....и скорость была у авто не больше 40 км ......так что задайте себе вопрос кто виноват ......из за глупости ЭТОЙ девочки, ......могло горе быть всем !!!!
до мама мія Показати IP 8 Квітня 2016 17:20
кожному пішоходу по полісмену!!! додому не забирати!
Іван Показати IP 8 Квітня 2016 17:41
То Малий з Крупи п'яний летів, сам мусарок бувший
Зайчик Показати IP 8 Квітня 2016 21:34
Ай як мало коментарів) то через то,що не х5 збила)
Мешканець району Показати IP 8 Квітня 2016 21:47
Даний перехід небезпечний по тій причині що коли вилітають зі світлофора з вулиці Ковельської дуже обмежена видимість , як для водія так і пішохода.
Лучанин до Мешканець району Показати IP 9 Квітня 2016 02:21
Уточніть будь ласка, що для слпого водія, бо для нормального там видимість набагато більша ніж достатньо. Інше діло що летять всі кудись не дивлячись ні на що. До речі, чомусь немає коментарів, як завжди, що дитині треба було тиждень почекати поки ще хтось буде переходити, або не можнав батькам відпускати саму дитину з дому поки їй не виповниться 21 рік. Де завзяті наїзники?
Микола Лук'янчук (lo Показати IP 9 Квітня 2016 09:39
Погоджуйся зі словами: -якби водій "летів", наслідки були б куди гірші. Швидкість була близько 20-30 км/год, я важаю це припустимо.) Вина, дитини та батьків дитини (котрі не навчили, що переходити дорогу у такому віці слід тоді, коли збоку переходять інші старші люди, або ж коли машина зупинилася). Сам не раз був свідком того, як діти вибігали на дорогу, майже не лишаючи водію шансу попередити ДТП. Висновок: батьки приділяйте більше часу на виховання дітей!!
!!! до Микола Лук'янчук (lo Показати IP 10 Квітня 2016 16:44
согласна .......вина родителей и ребенка !!!!воспитывать нужно детей!!!
777 Показати IP 9 Квітня 2016 10:14
той перехід небезпечний , як і 90% переходів в Луцьку там відразу ж зупинка коли рухаєшся від колишнього посольства то не видно за тролейбусом чи маршруткою пішоходів а із сторони Ковельської там нормальний огляд