USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцький виробник перевозить хліб у брудних машинах. Відео

23 Лютого 2017 16:28
Луцький виробник ПАТ «Теремно Хліб» возить хліб у брудних машинах. Зокрема, ящики з виробами (які мають отвори внизу) ставлять просто на брудну підлогу машини. Натомість виробник запевняє, що не вбачає в цьому проблеми, оскільки авто проходять санітарну обробку, а водії мають медичні книжки. В Управлінні безпечності харчових продуктів та ветеринарії кажуть - перевіряти виробника немає повноважень.

Відео, як хліб у ящиках ставлять на брудну підлогу потрапило у користування Інформаційному агентству Волинські Новини.

«Ось в таких машинах возять нам хлібчик. Ящик з підлоги, ставлять ящик на ящик. От такий брудний», - демонструє автор відео і додає: потім ми цей хліб їмо.
У ПАТ «Теремно Хліб» підтвердили, що на відео їхня продукція і авто. Втім, порушень не вбачають.

«Так, авто на правду наше. Якби проблема мала місце, зараз би окрім щирих вибачень не писала би нічого. А так хотіла б прокоментувати. Усі наші авто в обов'язковому порядку проходять санітарну обробку. Також усі наші водії мають медичні книжки. Ми дуже цінуємо здоров'я наших клієнтів. Більша частина нашої продукції запакована, а решта складається у чисті ящики (на підприємстві діє мийка ящиків) і саме в такому вигляді доставляється у авто до наших магазинів. Більше того, усі ящики мають бортики на дні, і навіть коли вони стоять у авто, хлібчик не торкається підлоги», - запевнив начальник відділу маркетингу Олександра Борук.


Тим часом ІА Волинські Новини звернулося за коментарем в Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області. Кажуть, що перевірити, чи дійсно є порушення вони не можуть, мовляв, у них забрали повноваження.

«Колись було так, що на транспорт, який перевозить будь-яку продукцію, давали санітарні паспорти. Тепер за якість продукції відповідають виробники, починаючи від виробництва і закінчуючи доставкою. Якщо ж говорити про те, що сміття попадає на продукцію, то це дійсно може бути порушенням, але провести перевірку ми не маємо повноважень. Для цього потрібно, аби хтось із людей надіслав нам обґрунтовану письмову скаргу, тоді ми робимо запит в Київ і нам дають дозвіл на позапланову перевірку», - прокоментував начальник управління Антолій Тимофіюк.

Скаргу потрібно нести за адресою вулиця Поліська Січ, 10, місто Луцьк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анекдот Показати IP 23 Лютого 2017 16:41
- Петрику, витри пил! - Не можу, тупо немає повноважень
хвілолог Показати IP 23 Лютого 2017 16:50
Тю, новина - та вони всі в таких машинах хліб возять. Ср\чі на колесах... ПС. Хто в курсі, довідка від щуроловів скільки коштує, кешем.
Василь до хвілолог Показати IP 23 Лютого 2017 22:10
Довідки видані "профілактичною дизінфекцією", я там засіб від тарганіа купляв, хто був всередині того приміщення, той знає - там антисанітарійний жах і лиш 1 працівник
Поясніть Показати IP 23 Лютого 2017 16:54
на віщо у нас в країні стільки шарашкиних контор типу Управління безпечності харчових продуктів, Управління захисту прав споживачів і т.д., якщо "перевіряти виробника немає повноважень", тобто робити реальну корисну роботу з метою захисту і безпеки людей від недобросовісних виробників, продавців, тих хто працює в сфері послуг і т.д, у них нема повноважень. То яка з вас користь, навіщо вас тримають і зарплати платять з бюджету, щоб ви кожен ранок на ср.ки одягали офісні крісла і папірці з місця на місце перекладали?!
Тюремно Хліб Показати IP 23 Лютого 2017 16:55
коментар було видалено
Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 17:13
люди не свині -з"ідять все а сан книжка коштує 120 грив
людмила Показати IP 23 Лютого 2017 17:36
я в шоці. цікаво, як в кічкарівки - все таки конкурент.
Юра Показати IP 23 Лютого 2017 19:14
Точно така ж історія. Бобиру пофіг за людей, аби кишені набити
Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 20:02
та якаб машина не була але теремнивский хлиб найсмачниший
Споживач до Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 21:19
Напевно працюєте маркетологом на цьому підприємстві ??? Бо Ваш рівень відношення до покупця та граматичних помилок в тексті зашкалює !!! А хліб у всіх виробників зараз непоганої якості . Кожна жаба хвалить своє болото . Якщо в ваших машинах бруд та болото, то все це ,напевно, додає особливого смаку теремнівському хлібу. А на людей вам плювати, вони за такі гроші і з брудом його куплять. Стидоба !!!
Брудне Показати IP 23 Лютого 2017 21:53
авто , то ще пів біди. Ті ящики з авто ставлять на брудний та мокрий тротуар...В кращому випадку, водій поперед себе в руках їх занесе в крамничку, в гіршому " юзом" тягне по болоту. Одного разу стала свідком такої ситуації в крамничці на зупинці біля супермаркету "Салют" (40кв). У відповідь почула від водія-експедитора: "ТИ ХТО ТАКА? ТОБІ ЯКЕ ДІЛО?"
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2017 01:26
Цікава історія. Я передивився уважно відео, збільшив його, аби добре розібрати що там таке є на підлозі. Нічого не знайшов - підлога порівняно чиста (пальцем по підлозі на відео не проведеш). Взагалі то все життя так возили і возять, то чому ж зараз за них взялися? Інші роблять абсолютно те саме. Запасаємося попкорном (ідеально чистим) і чекаємо відповіді де собака порився.
Анонім до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2017 15:48