USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Мітинг за 5-гривневий тариф: луцькі перевізники погрожують транспортним колапсом

1 Березня 2017 12:07
Підвищення тарифу на проїзд вимагають перевізники під стінами Луцької міської ради.

Вимагаючи термінового підвищення вартості проїзду в маршрутках, перевізники погрожують транспортним колапсом.

На пікет під стінами міськради зібралися до сотні представників перевізників Луцька 1 березня.

У пікеті взяли участь представники декількох підприємств-перевізників, які стверджують, що не можуть забезпечити транспорт належним ремонтом, не можуть придбати належні запчастини, автогуму тощо. Дехто з водіїв-учасників пікету зауважували, що підняття тарифу може зменшити пасажиропотік, тож наполягали на впорядкуванні проїзду пільговиків, наприклад, фіксація посвідчень пільговиків електронним пристроєм, або ж надати пільговим категоріям гроші для плати за проїзд.

Як зазначає водій автобусу на маршруті №22 Сергій, у Польщі водії отримують по тисячі доларів щомісяця, не працюючи «кондуктором, шофером та бухгалтером одночасно». Там оплату пасажира фіксують електронні апарати.

«У місті не буде порядку доти, доки водій залежатиме від пасажиропотоку. Якщо шофер залежатиме від пасажиропотоку, такий бардак та гонки будуть завжди. Дай мені зарплату, і я буду під’їжджати до зупинки як слід, від’їжджати як слід, нормально поводитися на лінії та їздити за графіком», - наголошує водій.
Директор компанії «Санрайз» Юрій Девіцький зазначив, що з питанням щодо тарифу міська влада невідомо чому зволікає, попри те, що проект рішення передбачав підняття тарифу з 20 лютого. Транспортні засоби у місті знищуються, тому що коштів на ремонт у перевізників немає, збільшується заборгованість за запчастини, паливо. Так, з вересня минулого року паливо та паливно-мастильні матеріали подорожчали більше, ніж на 20%. Відтоді, мовляв, перевізники розпочали надавати свої економічні розрахунки щодо тарифу, але питання досі не вирішене.
Він нагадав, що вже є висновок Антимонопольного комітету щодо встановлення тарифу. Як доказ того, що в існуючих умовах перевізники працювати не можуть, продемонстрували новий автобус, який вже протягом 4 місяців не виходить на маршрут, адже має більший розхід палива і не окуповує себе. Зі слів Юрія Девіцького, вже цього місяця перевізники не зможуть виплачувати зарплату працівникам, тому, для того, щоб зберегти робочі місця, до очільників міськради звернулися з письмовим проханням навести лад та «встановити тариф, який відповідає економічним розрахункам».

Письмове колективне звернення представники пікетувальників передали першому заступнику міського голови Тарасу Яковлеву. У тексті звернення йдеться про вимогу невідкладного скликання виконкому та підняття тарифу до 5 гривень та звільнення з посади начальника управління транспорту та зв’язку Анатолія Миронюка. Перевізники стверджують, що невдовзі маршрутні автобуси у місті можуть зупинитися.
Посадовець зазначив, що наразі економічні розрахунки вартості проїзду надали не всі компанії-перевізники, а відповідно до моніторингу, який здійснила міськрада, вартість проїзду становить приблизно 4 гривні (на низці маршрутів – менше цієї суми). Він відзначив, що проект рішення щодо підвищення вартості проїзду повинен бути оприлюднений на веб-сайті міськради протягом місяця, тож лише сьогодні його можна виносити на розгляд виконкому. Для того, щоб підготувати проект рішення, потрібно врахувати складову доходів та витрат за всіма маршрутами. Наразі з 28 маршрутів розрахунки за тарифами надали лише 14.

Посадовець повідомив, що під час засідання цінової комісії вчора з економістами перевізників домовилися, що ті нададуть розрахунки щодо оплати праці водіїв.

Водночас, на думку перевізників та орендодавців автобусів тариф у 4 гривні буде «нижче плінтуса», тому що собівартість на деяких маршрутах вища і якщо питання не вирішити, маршрутки просто зупиняться.
Отже, перевізників закликали доопрацювати економічні розрахунки. Питання можуть винести на розгляд виконкому 15 березня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 98
Є ідея! Показати IP 1 Березня 2017 12:20
Розірвати з перевізниками договори за невиконання умов. Провести новий конкурс. Я більш ніж впевнений що перевізники інші знайдуться. А то вже ті крупні перевізники позажирались. Попривикали 500% заробляти. І за який там справний транспорт на плакатах пишуть........... на лахах перевозять людей як картоплю.
Голевон до Є ідея! Показати IP 1 Березня 2017 13:20
А Сергій з 22 маршруту чому не скаже,що в Польщі приватні перевізники по місту людей не возить.Міський транспорт-це власність міста,автобуси,тролейбуси та трамваї .Приватних маршрутів як у нас в Польщі нема.І міський транспорт ходить по графіку,люди стоять,чекають,знають графік і їм нічого не робиться.А у нас раз-за-разом снують ті лахи і кінця йім нема.А по 5 грн зробити хочуть пройізд ,бо обнагліли.Лесик-ти скотиняка податки платиш як треба?Синок думав в міліції мільйонером стане,от не повезло-Янукович втік і всі схеми рухнули.Ти сопи в дві дирки і помовчуй.Авто з Франції ще тобі не довго залишилось ганяти,монополіст ти наш.Все ми бачимо і знаємо.Копи капітал,скоро навідаємося. Невловимі месники.
321 до Є ідея! Показати IP 1 Березня 2017 16:09
ну пошумите трохи і заткнетеся. будете щасливі їздити за 4грн. бо ви не громадяни, а населення.
Олена до Є ідея! Показати IP 2 Березня 2017 12:54
Оголошуйте тендер й шукайте нових перевізників!!! А не вирішуйте усе за рахунок збіднілих городян!!!!!!
Добавлю Показати IP 1 Березня 2017 12:27
А водій автобусу на маршруті №22 Сергій нехай їде в польшу на 1000 у.о.
Петро до Добавлю Показати IP 1 Березня 2017 13:16
То скажи це свому хазяїну,хай він платить хоч 10000 уо.Ми не проти.Причому тут люди?
Анонім до Добавлю Показати IP 1 Березня 2017 19:00
то чого він втік від того щастя ? 1000 дол. в Польщі - це теорія. на практиці аби 500 заплатили
Пасажир Показати IP 1 Березня 2017 12:28
Хай ті пікетувальники спочатку себе і свій транспорт преведуть до ладу, а то їздимо на ржавих коритах з неадекватними хамами за кермом... Таке враження що людей взагалі ніхто не бачить, платити будем більше , а їздити будем так як і їздили. Обнагліли в край!!! " дайте грошей і я буду чемним і їздитему по правилам" а за ту зарплату що мають не треба відповідально відноситись до своєї роботи??? Ніхто ж цих " водіїв" не заставляв іти працювати водіями... Знали на що йшли! На мою думку їм хоть мільйони плати , але не чого не поміняється.
Громадянин до Пасажир Показати IP 1 Березня 2017 13:32
Добре, що саме цей китайський автобус який не їздить ( на фото) - не їздить. В ньому їхати нереально
прикольно Показати IP 1 Березня 2017 12:33
То тепер вапакі.сільпо вийдуть -дайош тарифф..автозавод вастановим валиняннку..дайош мита трьохразові на загранавто..азійщина.може все таки почати номальні тендери робити в міськраді.без голєвих не проживемо.та ще парочки дирехторів..підприємництво то не монополія совєтского блатняка .їх жінок чи дітей.то інше.тєма крепкіх гаспадарників вєчна.азірови.гойсмани.зайчикі..і бидло що на них молиться..
Торі до прикольно Показати IP 1 Березня 2017 14:57
Таке враження, що коментар написано на придуманій мові, яку знає тільки автор)
Aaaa Показати IP 1 Березня 2017 12:34
Цікаво, а міська рада дбає про жителів і вже доручила ЛПЕ розробити нові графіки руху, щоб компенсувати зниження кількості маршруток?
1 Показати IP 1 Березня 2017 12:39
Шкода цих обдурених і обділених своїми власниками людей.
перевізникам Показати IP 1 Березня 2017 12:40
надайте ОБЄКТИВНІ дані щодо кількості перевезених пасажирів (шляхом встановлення електронних квитків), витрат, повязаних з перевезенням. врегулюйте графіки руху, щоб автобуси не возили повітря - тоді можна буде говорити про тарифи. а займатись шантажем влади не треба. оголосять новий конкурс і буде вам конотоп-2
Укроп Показати IP 1 Березня 2017 12:44
Одні вгодовані ряхи! І ще їм мало - цілий день радіо шансон, цигарка, мобілка і повна кишеня неоприбуткованих грошей! Треба як в Конотопі ставити на місце цих пройдисвітів! За нас вони розпереживались! Самі раді влаштовують, виробили транспорт, а тепер хитрозроблені нас доїти хочуть! Геть з маршрутів їх! Пасажири можуть також розблокувати їх рух містом і горять маршрутки непогано!
!!! Показати IP 1 Березня 2017 12:45
5 грн. це за круто для Луцька
Анонім до !!! Показати IP 1 Березня 2017 19:03
2 грн - в самий раз
... Показати IP 1 Березня 2017 12:46
№22 Сергій і всі інші що на 22 маршруті ви як були би*лом таким і останетесь!!! максимальний тариф для вас по розрахункам 3.50, а якщо все таки піднімуть до 5ти гривень ви в мене і квитки видавати станете і салон мити перед кожним рейсом будете!!!!! С***
Тарас до ... Показати IP 2 Березня 2017 12:23
"У місті не буде порядку доти, доки водій залежатиме від пасажиропотоку. Якщо шофер залежатиме від пасажиропотоку, такий бардак та гонки будуть завжди. Дай мені зарплату, і я буду під’їжджати до зупинки як слід, від’їжджати як слід, нормально поводитися на лінії та їздити за графіком"-на рахунок цього до роботодавця свого, нехай добавить!
Лучанин Показати IP 1 Березня 2017 12:46
Ви що знущаєтеся? 5 грн. .... !!! Думаю, потрібно організовувати мітинг за 2 грн. тариф. І міська влада має це відстоювати. Якщо не зможуть цього зробити - то навіщо нам такі представники громади ,які не справляються зі своїми обов'язками.
Житель Показати IP 1 Березня 2017 12:47
А вони не думають що люди теж можуть вийти і послати їх куди подальше. Вони що себе богами відчули шантажувати все місто. То простий люд теж здатний їм зробити колапс.
Просто до Житель Показати IP 1 Березня 2017 14:09
Люди вийдуть і сходять в туалет! Ще жодне рішення не було продумане для народу. Хто підтримає ідеї зменшення тарифів? - діти, друзі, куми перевізників, які зара при владі!? Чи ті хто на громадському транспорті не їздив бо по 3оє авто має, записаних на діда та бабу. Про що ти говориш?! Можна вже починати купувати менше їжі, бо треба збирати гроші, щоб хватило на комуналку, транспорт, і кредити! Бо без цього вже наш народ не проживе.
Ааа до Житель Показати IP 1 Березня 2017 16:24
Люди, Тигрес возить безплатно! Наразі з Липин виконує 4 рейси: в 7.30; 08.00; 08.30; 09.00 від магазину "Равлик". Всі гайда на дармове!!!
свідомий Показати IP 1 Березня 2017 12:48
Громаді міста треба показати тим здирникам за рахунок кого вони зарплату отримують! Вони припхались, а люди, активісти... де - як корова ... злизала! Так и будете мовчати?!
Пасажир Показати IP 1 Березня 2017 12:59
Хочуть зарплату то хай вимагають її в свого керівництва, а то взяли моду знущатись над людьми, а працівникам міськ ради треба почати думати головою та почати розвивати електротранспорт , який вони систиматично знищюють! Відновити завод " Богдан" почати випускати свої тролеїбуси, доречі які внас були і десь пропали... І для людей появляться робочі місця, місто стане чистішим якщо замість маршруток будуть їздити тролейбуси, а проїзд буде не по 5 гривень, а по 2 грн. Водії маршруток теж без роботи не залишаться їх просто треба перенавчити та посадити на електро транспорт. І всі будуть щасливі окрім власників металолому під назвою " маршрутка"
Тарас до Пасажир Показати IP 1 Березня 2017 17:29
а може усією громадою міста Луцька напишемо колективне звернення: нехай й нам усім зарплатню повисять, хіба ми не хочемо мати більший дохід???
Лучанка Показати IP 1 Березня 2017 13:00
Ну це ж триндець! А де якість послуг? Як на зупинках ставати, то вони не стають, щоб люди вийшли, а як підібрати когось поза зупинкою - аж бігом! Хамлять! І їм ще тарифи підняти?!!!! Кілок вам в одне місце, а не 5грн. Паскудники! То в Києві по 5грн маршрутки, ми що, тепер столиця? Вимагаю Конотопу!!!
Ксюша Показати IP 1 Березня 2017 13:01
А більше вони нічого не хочуть???? Хай спочатку створять комфортні умови для переїзду. А то возять в тих коритах зашморганих, брудних, як дрова. І сидиш і думаєш чи вийдеш живий чи , як завжди, ногу прищімить на згадку. Ні дорогеньки , спочатку сервіс, а тоді ми подумаємо. Бо поки що це схоже на гр*бовозки.
хвілолог Показати IP 1 Березня 2017 13:08
Не можуть виконувати умови договору? - НХ з пляжа! Знайдуться люди, які будуть возити за 2,5 грн. Бариги користуються безвладдям у місті. Депутатам ганьба!
Гас Показати IP 1 Березня 2017 13:08
хахаха бастують, хай забирають свої зламки і їдуть бурякі возити. На тих грязних скриплячих і убитих зламках страшно їздити. на весь Луцьк нормальних нових маршуток можна порахувати на пальцях однієї рукі
Семен Показати IP 1 Березня 2017 13:08
Побачимо , як ви заспіваєте коли до роблти в ранці підете пішки, подівіться як в Хмельницькому і Борисполі народ владу ледь не зніс з крісел після того як маршрутчики одночасно "зламалися"
Петро до Семен Показати IP 1 Березня 2017 13:35
Я кожного дня на роботу і з роботи йду пішки, а це 4 км в одну сторону....і нічого, не вмер. А от ви завиєте, якщо хоч тиждень ніхто не будете їздити вашим ломом
Хрен собачий до Семен Показати IP 1 Березня 2017 19:08
Є ще велосипеди, самокати та гужовий транспорт. Корисно для екології і дешево для пассажирів. :)
Володимир Показати IP 1 Березня 2017 13:12
Нормальна ціна 4 гривні.
Вася до Володимир Показати IP 1 Березня 2017 13:43
з дуба впав? максимум 3
Олена до Володимир Показати IP 1 Березня 2017 15:07
й 3 грн було забагато !!!
Лучанин Показати IP 1 Березня 2017 13:16
З кожних 3-гривнів водій краде собі відсоток. Потім власник собі. Плюс за маршрут мзду, техогляд і т. д. У бюджет ніц не потрапляє. За це крадійство ми маємо платити. Там де налічка там корупція. Нехай встановлюють електроні каси як у Польщі та Чехії. І по маршруту пускають велики автобуси а не зламки яки леть їздять. І тоді я згідний платити більше.
новий до Лучанин Показати IP 1 Березня 2017 13:54
Ви живете в Польші чи в Чехії ??? Там пільговиків нема і зарплата 2500-3000 долярів.Якщо ви далекий від транспорту то не каламутьте воду...А якщо хочете то купіть автобус богдан за 4млн грн додайте всі дозволи і радійте коли вам якесь ...нагадить в салоні або поріже сидіння або почне малювати і т.д.
Інна до новий Показати IP 1 Березня 2017 15:29
Так, ми живемо не в Польщі й не в Чехії ,та навіть не у Києві,щоб платити 5 грн. за неякісні послуги й не обліковану готівку за проїзд. І до того ще й зарплатню отримуємо не завжди вчасно і на рівні міста Луцька,а не на рівні вказаних вище країн, на жаль. Шановні керівники міста, поверніть комунальний транспорт й дайте можливість працювати на повну силу підприємству електротранспорту м. Луцька за 2грн., а ті хто хоче заробляти багато нехай спробують зробити це десь у Києві наприклад. Багаті не їздять у міському транспорті. Досить знущатись, всьому має бути межа.
Анонім до новий Показати IP 1 Березня 2017 19:07
це ти з дуба впав, чи що. в Німеччині нема таких зарплат
Andrew до новий Показати IP 1 Березня 2017 21:35
Водій автобуса у Варшаві отримує 800$ Інфа 100% від того водія з Варшави.
Анонім до Andrew Показати IP 1 Березня 2017 23:00
Перевезення у Варшаві здійснюється фірмою, яка знаходиться у Гродзіску Мазовєцкім. мені водій розказував, як там вміють з наших повираховувати за пшепали, мандати за те і за се. реально на руки - 500 доларів
Анонім до новий Показати IP 1 Березня 2017 23:11
не свисти. пільговиків повно і в Польщі , і в Чехії
Юрій до новий Показати IP 2 Березня 2017 00:28
Ахаха))))Зарплата в Польщі чи Чехії 2500 -3000$)))) Шановний ви далі Любомля десь бували чи вам бабусі такі цифри на шептали)))
Лучанка Показати IP 1 Березня 2017 13:30
Тільки мови про підвищення ціни в маршрутках, а чому не згадують що тролейбуси будуть по 3 грн. Хто не хоче хай ходить пішки або їздить в смер.....му тролейбусі .
вася Показати IP 1 Березня 2017 13:31
платити 2 грн- а почне вийожуватись ця ряха водійська-бити в рило і посилати на йух... дістали козли
Ручнік до вася Показати IP 1 Березня 2017 15:38
А ти герой приходь в кінцеву завтра на КРЗ і набєш
Лучанин Показати IP 1 Березня 2017 13:33
шановна міська рада оголосіть новий конкурс і все стане на свої місця.
Ви Показати IP 1 Березня 2017 13:47
знущаетесь чи що? моїй дитині вже п"ятнадцать, отже їздить по повному тарифу, то їй заїхати в школу і з школи, в спортивну школу туди й назад, на заняття малюванням туди й назад, на курси польської мови туди й назад і мені на роботу і з роботи, то це кожен день в середньму треба в витратити гривень п"ятдесят на один проїзд - при чистій зарплаті в три тисячі грн. не закруто. Тільки не починайте тут трандіти дебілізм, що треба заробляти більше і бла-бла-бла, бо легальних зарплат нормальних у нашому місті майже нема, а бізнесвуменами і бізнесменами крутими не всім Бог дав хист і можливості бути і на двох троьх роботах працювати не можливо, бо діти тоді зовсім без нагляду будуть. Владо, думайте трохи про людей, щоб потім не верещати про синіх китів, бо самі в кут глухий заганяєте.
Ми до Ви Показати IP 1 Березня 2017 14:25
На репетитори по 50-70 грн є? То й знайдіть на проїзд! Чи перевізник нехай забезпечує Вашу дитину?
Ага до Ми Показати IP 1 Березня 2017 15:08
якщо людина сама намагається в міру своїх можливостей дати дитині нормальне виховання і розвиток, а не лише шматок шліба,то давайте заплюємо її за це, якже на репетитора гроші знаходить, хоча в коменті мова не йшла про платного репетитора, наскільки я знаю, то спортивна школа безкоштовна, курси польської і студії з малювання теж можна знайти безкоштовні чи дешеві. Пішов ти на КУЙ разом з своїм превізником, б*дло.
є до Ми Показати IP 1 Березня 2017 16:32
як можна рівняти витрати на репетитора для дитини і проїзд??? перевізника ніхто не просить забезпечувати дитину, всього-навсього встановити адекватні тарифи та надавати послуги, які від нього вимагаються. бо хочете брати гроші за просто так, щоб проїхатись в розваленій ржавій і брудній маршрутці, в якій гидко навіть за поручень взятись чи сісти в тих рідких випадках, коли є вільні місця.
Анонім до Ми Показати IP 1 Березня 2017 20:15
То й ти за 3 гривні повозиш. Не вихитається.
Юрій до Ми Показати IP 2 Березня 2017 00:34
Неадекватний!!! Якщо вже всі ви так рівняєтесь на Польщу то в Лодзі і Вроцлаві діти їздять безкоштовно!!! Установи президентів даних міст... А то за як в Польщі, а перевозити будеш як захочеш???
ми до Ви Показати IP 1 Березня 2017 14:55
«знущаетесь чи що?»«в школу і з школи, в спортивну школу туди й назад, на заняття малюванням туди й назад, на курси польської мови туди й назад »-це ви знущаєтесь з дитини.Вибачаюсь,можливо не в тему.
Ви до ми Показати IP 1 Березня 2017 15:24
перепрошую, ви дурний? де ви знущання над дитиною бачите? Моя дитина займається тим, що їй цікаво, подобається і з переспективою на майбутнє, чи краще якби днями в комп"ютері залипала, по підворіттях тинялась, в зграях диких озвірилих підлітків біля ПортСіті тусувалась , чи днями лежачи на дивані в стелю плювала, щоб всяка фігня в голову від безділля лізла? Ви ніколи дітей з нормальним рівнем розумового розвитку не бачили?Ні, я реально в шоці, наше суспільство не те що з ніг на голову стало, а препрошую - раком, з такими поняттями.
Лучанка до ми Показати IP 1 Березня 2017 15:27
Шо? Ваділа? Твоє яке діло куди людина віддає свою дитину? Чи дитина теж воділою в майбутньому має бути?
вАділа до Лучанка Показати IP 1 Березня 2017 19:25
« Чи дитина теж воділою в майбутньому має бути?»-а чому ні? В них же щодня повні кишені «бабла»
Вася Показати IP 1 Березня 2017 13:49
А це не думаєте що грають на публіку. Там може Григоренко замішаний, навіть Розенко колишній Міністр соцполітики каже що це падонки хто підвищує вартість проїзду а Григоренко такий цап з людей останню копійку платити????? А де сервіс ? Хто нас возить дедуля або пацанва які етики не знають!!!!!!! Ні 5 грн залиште 3 грн шановна Міська рада ви для людей працюєте чи на банду перевізників???? Не подобається хай їдуть в свою Польшу
пєтя до Вася Показати IP 1 Березня 2017 15:58
Ну хоч один!.. Звісно ж, ці "протести" потрібні саме ВЛАДІ,щоб зберегти обличчя, а не перевізниками.
ЛУЦЬК Показати IP 1 Березня 2017 13:51
Люди давайте як тільки підвищить за оплату не платити за проїзд в кращому випадку 3 грн і не більше копійки!!!!!! Людей більше і гайда до міської ради вимагати щоб оголосили конкурс і поміняли перевізників!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ні збільшенню цін на проїзд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
пасажирка Показати IP 1 Березня 2017 14:00
а давайте ми хоч один день влаштуємо їм бойкот - дружно пересядем на тролейбуси! ну прийдеться на 15 хв. раніше з хати вийти, але ж ні - кожен буде сам за себе! так було після попереднього здорожчання: кілька днів маршрутки поїздили напівпорожні, а потім люди звикли і знову в №9, 9а зранку було не впихнешся - і зараз зранку на Молоді вже спинами двері тримають!!! "УКРОП" чітко висловився, молодець!!!! 4 грн. і не більше!!!!
Коза до пасажирка Показати IP 1 Березня 2017 15:18
А хіба нас і не підводять цими цирками до ціни в 4 грн.? 5-ні, ну добре 4- ну добре - ось в чому логіка.
Пасажир до пасажирка Показати IP 1 Березня 2017 17:31
Для того, щоб пересісти в тройлебуси - треба вигнати звідти пенсіонерів які постійно катаються нахаляву (тоді і електротранспорт перестане бути збитковим) інакше банально місця не вистачить. Ви мене хоть замінусуйте, але якщо введуть 5грн, то люди і будуть їздити за 5грн. Альтернативи на даний час нема, а Луцьк не Конотоп.
Анонім до Пасажир Показати IP 1 Березня 2017 23:04
дивись, щоб тебе пенсіонери не вигнали
Інна до Анонім Показати IP 2 Березня 2017 11:51
хочу сказати ще на рахунок пенсіонерів, що давно вже пора додати до пенсії нехай невеличку суму готівкою,за певну кількість поїздок у міському транспорті, і нехай самостійно вирішують яким саме видом транспорту їм скористатись та в якої кількості, а хтось може зайву булку хліба собі купить. Й не треба когось дурити приписками кількості пільгових перевезень. Обліковуйте все як слід, а тоді вимагайте від громади збільшеної платні за проїзд. Бо якщо біля школи на зупинці у холод стоїть дитина, ви ж багато хто навіть не зупиняєтесь, бо ж в очах одразу майнула 1гривня, не хочеться зупинятись, мабуть ви не батьки, а може тоді й не чоловіки, мабуть ваші діти по зупинках не стояли й не мерзли. А ще бруд в салоні "маршрутки",окрема мова, але звідки візьметься чистота? Якщо бруд й хамство по відношенню до пасажира стало нормою вашого обслуговування. У гонитві за зайвою гривнею,згадайте про те що відбувається у нашій країні, нам усім важко, але давайте будемо людяними.
Просто Показати IP 1 Березня 2017 14:16
15ткі, зробили розумну річ, що перевели на тролейбуси - живуть і радуються! Думаю просто багато того транспорту що їздить взято у валютні кредити, що і створює головну ПОТРЕБУ у підвищенню цін. А зарплата водія - це питання всередині підприємства!
луцький Показати IP 1 Березня 2017 14:35
Люди!!! Досить вже тої полеміки у тих коментарях! Треба вже сьогодні вечером і завтра обов'язково з ранку показати їм що і до чого! Припхались вони у міськраду, погрожують... А громада не прийшла свої інтереси відстоювати, так без людей і 10 грн. призначать і всі проковтнемо? Досить!!! Треба тій купці показати, що громада, Луцьк - то сила, а то ті коменти до одного місця! Гуртуймось проти свавілля перевізників!!! До дії!!!
Ок до луцький Показати IP 1 Березня 2017 15:05
Чекаємо вас на громадських слуханнях.
луцький до Ок Показати IP 1 Березня 2017 16:29
Коли ті слухання оголосіть??? А якщо тишком-нишком проведете то ПРВЗН-ПНХ!!! Скільки людей петицію проти підписало, а це громада, і ноль реакції? Ну тоді і з вами так само будуть, не забувайте! Вас пару десятків, а людей у місті сотня тисяч - не накликайте на себе біду!!!
Анонім до луцький Показати IP 1 Березня 2017 23:12
Громадські слухання запланували на п’ятницю, 10 березня. Відбудеться захід у Палаці культури Луцька. Початок – о 17:00.
КРАЯНКА Показати IP 1 Березня 2017 14:43
ВВЕСТИ ЕЛЕКТРОННІ КВИТКИ!!! ЇХ ПЕРЕВІЗНИКИ БОЯТЬСЯ, ЯК ЧОРТ ЛАДАНУ!!!
Тарас до КРАЯНКА Показати IP 1 Березня 2017 17:27
а може усією громадою міста Луцька напишемо колективне звернення: нехай й нам усім зарплатню повисять, хіба ми не хочемо мати більший дохід???
123 Показати IP 1 Березня 2017 14:49
Вже о...їли в ручку.!!!!! 5 гривень платити за що???за те що всю дорогу ледь стоїш з обтоптаними ногами??? Не хочете возити п...йте на всі чотири. Я думаю одному-двом перевізникам буде вистачати і по три якщо всі рейси забрати.
лучанка Показати IP 1 Березня 2017 14:58
5 грн. це не те слово що закруто!!! Вони вже зажерлись так що їм піднімай тариф що два-три місяця мало,......, а людей питають чим вони будуть платити...???? От взяти наприклад маршрути 10,11,9,28,4 на них коли вільних маєйже місць немає, а про ранок взагалі мовчу в них нереально засунутись , то бою двері закривають, і вони ще кажуть що немає виторгу, Хай меньше собі кармани напихають а здають касу як потрібно!!!
*** до лучанка Показати IP 1 Березня 2017 15:20
маршрут 2 так само
Боб Показати IP 1 Березня 2017 15:40
Такі смішні... ніби ми без маршруток не виживемо. Перестануть їздити люди і все кришка шарашкіній конторі
ПЕРЕВІЗНИК Показати IP 1 Березня 2017 16:18
Я ВЖЕ ЗАПЛАТИВ КОМУ ТРЕБА І БУДЕ КВИТОК 4 ГРИВНІ А ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК ПОСТАВТЕ В СЕБЕ ВЛІЖКУ
Небайдужий до ПЕРЕВІЗНИК Показати IP 1 Березня 2017 17:32
Сьогодні світло подорожчало всі мовчать з квітня газ будуть тихо сопіти.Ви меньше говоріть Робіть і мовчіть.
лучанка Показати IP 1 Березня 2017 16:37
Може податеи платять перевізники з виручки реальноі?! А може треба податковій подсуетится........
Ось вам!!! Показати IP 1 Березня 2017 17:05
А шкурку не хочють поганяти !!!
ВОВК Показати IP 1 Березня 2017 17:17
назвали свої корита- маршрутне таксі. Де це в таксі їдуть стоячи ? В якій країні ? Якщо таксі то мусиш кучер ставати де пасажир скаже. Назва вам - ШАРАМИГИ. нема зиску - прошу на Кромберг до ярма.
Алла Показати IP 1 Березня 2017 18:30
Народ скажіть будь-ласка чому коли за комунальні послуги ціни підвищують по 10 раз на рік всі мовчать?????????????????????Я в шоці за якої дрібниці ви сперечаєтеся.Я В ШОЦІ
МЕР Показати IP 1 Березня 2017 19:22
"Ударим по бездорожью и розгельдяйству"роверами і ногами.Скільки того Луцька,так,велике село.Екології-ТАК,забруднювачам повітря-НІ.Весна на вулиці..."А на душі майже весна..."Квіти,гарні дівчата,посмішки,навіщо вам ці брудні автобуси...
Один із Показати IP 1 Березня 2017 20:23
Ну що ж, 5 грн - впринципі "обгрунтована" ціна за нормального технічного рівня транспорту, культури водіїв, забезпечення всіх пасажирів сидячими місцями, електронними квитками, та нормального розкладу маршрутів. Що із цього є, перевізнички?То які в біса 5 грн?В такому разі навіть на велосипед не пошкодую викинути не одну тисячу гривень, швидше окупиться.
Набридли водії маршр Показати IP 1 Березня 2017 21:50
Чого це я маю лікувати людей нормально за мінімальну зп? Дайте мені 10000$, як в Америці і я буду до кожного прислухатись, і аналізи як " для своїх" робити. А не вигадуй тут +100500 діагнозів, щоб в кишені щось зашелестіло. І мушу обганяти інших лікарів, щоб до патологоанатома не дійшли.
Смл Показати IP 1 Березня 2017 22:13
Ніякої нічого не підвищувати тарифи Чому поки мінімальна заробітна плата за і пенсії від 3200 і більше тоді можна підвищити тарифи
до Алла Показати IP 2 Березня 2017 09:38
Та це популісти до влади рвуться. Їм пофігу люди,транспорт,тільки би до корита долізти!!!
ну їх ті маршрутки Показати IP 2 Березня 2017 10:49
будемо їздити тролейбусами!
Євро-5 Показати IP 2 Березня 2017 12:15
А стандарти викидів СО2(ЄВРО-5) хоть на одному автобусі ЄЄЄ, хер там димлять як паровози чорним димом по місту де їхній технічний огляд , де ЕКОЛОГІЯ ! ! !
Тарас до Євро-5 Показати IP 2 Березня 2017 12:48
Тим більше, нехай повернуть тролейбуси місту. І до речі вони були на маршруті з раннього ранку й допізна.
Ага Показати IP 2 Березня 2017 12:36
Люди та ми нічого не розуміємо!! Воділи ше не доробили ремонти, дачі не достроїли того хочуть підняти ціни!!! Вот і всьо! Про шо ше говорити!! Гребуть собі бабкі а здають гроші фірмі тільки половину, і бачте як може бути ми даємо їм свої гроші шоб вони за них жили і пхали по карманах, коли ми складаєм копійку до копійки!! Таке відчуття, шо таке буде шо таксі нам дешевше обійдеться ніж їхати маршуткою!!!
Лучанка Показати IP 2 Березня 2017 12:38
Хитро придумала влада вкупі з первізниками ( адже вони в долі) . Залякаємо 5 гривнами і тим, що возити не будемо, то вони. Раденькі - дурненькі будуть платити По 4 і радіти, що не 5 .
мешканець луцька Показати IP 2 Березня 2017 14:59
На мою думку, реальна ціна на маршрутне таксі має бути 2,50. Логіка: за часів коли долар був по 5,5 маршрутка, а не автобус як зараз, коштувала 0,50 грн, дизпаливо тоді приблизно 6,20 за літр. І взагалі яке в нас це маршрутне таксі - це звичайний автобус.
999 Показати IP 2 Березня 2017 21:30
це не автобуси , а ХЛАМ !!! пЕРЕВІЗНИКИ рівно за 10 років (як пустили ,, Богдани ")ні одного автобуса не змінили. Автобус це 120місць. А маршутне таксі це 10 максимум 15 місць. Ви вирішуйте на чому і на кому потрібно їздити
Васко Показати IP 2 Березня 2017 21:38
пацикі. толку з того .що ви тут пишите. давай реально не їздити на маршруткак. вже краще ногами .ао на тролейусах і через пів року будуть по 3 возитиз червоними доріжками
ДО ВЛАДИ Показати IP 2 Березня 2017 21:40
всі ХТО ЧИ ЩО в міськ. і обл. раді всі зажерливі корупціонери які думають про своїх родичів, кумів братів і сестер .А все інше населення ЦЕ НІХТО І НІ ЩО в їхніх очах.ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ.
5.45 Показати IP 2 Березня 2017 21:51
Плакат "Технічно справний транспорт це безпека людей" тримає обмежене хамло з 10-го маршруту. Його не за кермо допускати, а у відповідному ізоляторі утримувати і примусово лікувати. Зверніть увагу на його репліки пасажирам та поведінку на дорозі. Дикар, ображений на все і всіх.