USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Дороги у Луцьку - не розчищені від снігу. ФОТО

4 Січня 2017 11:10
Комунальники не розчистили належно місто від снігу. Як наслідок, на дорогах утворюються колії з мокрого снігу, через що рух машин стає небезпечним.

День 4 січня видався сніжним, і комунальники приступили до роботи із самого ранку. Подекуди в Луцьку видно, як розчищають тротуари, де-не-де їх посипають реагентами. Щодо проїжджої частини – ситуація гірша. Колеса автомобілів грузнуть в сніговій масі. Не розчищені належно дороги як на околицях міста, так і в центрі.

P. S. Чому така ситуація складається – комунальники прокоментували згодом.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Луцька мерія Показати IP 4 Січня 2017 11:15
нам бєздєльнікам треба спочатку створити комісію, провести нараду і вирішити чи чистити сніг чи ні, як чистити, де чистити, так і протираємо штани і висиджуєм я*ц*
Читач до Луцька мерія Показати IP 4 Січня 2017 11:46
Почекаємо до весни подумаємо. Гроші спишем, сніг сам розтане
Романюк Показати IP 4 Січня 2017 11:29
Хто той сніг накидав, нехай сам і збирає..
Читач Показати IP 4 Січня 2017 11:41
Наказ спостерігати, на провокації не відповідати,скоро сам розтане. Так як на лінії АТо,треба збільшити волонтерів, підбавити фінансування. Чого переживаєте? Все нормально
Мінона Показати IP 4 Січня 2017 11:45
Може трохи не в тему, але чого редакція не пише про подальшу ситуацію хлопчика, якого збили на Дубнівській. Що з ним ? Як його здоров'я? Рахунки показували і так далі, а зараз як і не було нічого. написали новину, будьте добрі тримайте людей в курсі. Може хто знає, напишіть, будь ласка.
сніг це гарно Показати IP 4 Січня 2017 11:46
навіщо його чистити.невже не забембав чорний асфальт з ямами.вона прийде та порядок наведе
911 Показати IP 4 Січня 2017 11:55
Згідно тезису що в Україні тільки погані дороги та дурні відповідає 100%. Чому наш комсомолець нічого неробить скільки того снігу .А комунальне підприємство потрібнор розформувати а тих хто гроші на утримання доріг краде забрати все що вони зараз подадуть в е-деккларування.Ганьба всім хто при владі.Ось вам і результат їх діяльності. Що в селі десь біля Луцька на дорозі то саме і в Луцьку. К*зли одним словом а не комунальники. А що хотіти коли при владі комсомольці. Чи хочаб ці горе правителіі спитали чи вам добре шановні виборці лучани від нашого правління. Ні а податки ви заплатили від 3200 мінімально\ харплати. Так і будемо жити в г...яному луцьку до поки ми самі кого вибрали не знесемо туди куди вони мітять тобто в сміттєві баки. Ура з наступаючим різдвом-христовим.
:-) Показати IP 4 Січня 2017 12:48
Коли вже той пережиток совєтщини, такий як наради, припинить своє існування?? Наради, в цівілізоватих країнах, скликаються в екстрених нетипових випадках, а на речі буденні розробленні інструкції і вони виконуються. Чи в нас коли взимку випадає сніг це не типова ситуація??? Привикли все життя радитись, язиками чесати, винних шукати, що завгодно - аби не працювати.
Пп Показати IP 4 Січня 2017 13:55
Скільки можна терпіти Романюка,сніг випадає кілька раз за зиму,а почистити не можуть!!!!за водоканал взялись ще треба спецкомунтранс перевірити, а мера і зама винести з кабінету , як Башкаленка!!!
Автомобіліст Показати IP 4 Січня 2017 17:00
Мерія!!! Не чистіть сніг!!! Ями краще з ним проїзджати!!!