USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинянка просить допомогти знайти викрадене авто

11 Лютого 2017 20:31
Джип на литовській реєстрації викрали прямо з подвір’я власників у Луцькому районі Волинської області.

Про це волинянка Марія Собуцька повідомила в спільноті Інформаційного агентства Волинські Новини у соцмережі VK.

«З подвір'я у Луцькому районі викрали машину Jeep Grand Cherokee чорного кольору на литовській реєстрації», - повідомила вона.

Номерний знак автомобіля - JCJ 706. Серед особливих прикмет – вм’ятина на лівому задньому крилі над оптикою. Тих, хто володіє будь-якою інформацією щодо автомобіля, просять телефонувати за номером 0680224984.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучанин Показати IP 11 Лютого 2017 20:34
Ото у кого купила ту єрунду у того і шукай ) ..поки вони його ще 5 раз не продали.. наївним голодупим жлобам)
Анонім до лучанин Показати IP 12 Лютого 2017 12:29
істинний хахол - щасливий, що в когось проблеми
Мвс Показати IP 11 Лютого 2017 21:40
І хто крім власника,і то не надто законного , буде шукати авто?????
М до Мвс Показати IP 12 Лютого 2017 08:43
Ну звідки ви можете знати щодо власника? Який він.. для чого це писати? Не можете допомогти то пройдіть повз!!! Ви не задумуєтесь що біда завтра може до вас прийти..
5.45 Показати IP 11 Лютого 2017 21:55
Автору, ймовірно, будуть телефонувати особи, які ніби володіють інформацією і проситимуть скинути кошти на рахунок, або поповнити телефон і тд. Будьте обережні!!!
М до 5.45 Показати IP 12 Лютого 2017 08:45
Всяке вже було. Але не названі всі пошкодження. Тому тут ще треба буде постаратися "щоб нажитись на чужому нещасті".
Валдіс Показати IP 11 Лютого 2017 23:52
Литовця потягнуло на історичну батьківщину. Маша, кажи джипчику - сайонара
КЛВ Показати IP 12 Лютого 2017 06:22
Вже колись були такi часи коли зникали прибалтiйськi номера, а потiм дзвонили та просили за них викуп, а перетнути кордон один раз на рiк без номерних знакiв неможливо. Це старий новий бiзнес.
Читач до КЛВ Показати IP 12 Лютого 2017 11:10
Зараз в Україні роблять іноземні номера. В Луцьку, на Рівненській, навпроти Волиньавто. Ціна питання 550 чи 600 грн, точно не пом'ятаю.
Саша до Читач Показати IP 13 Лютого 2017 09:10
А техогляд на номери вони теж ставлять? Ви пробували зробити номери? А я пробував. Якби не був вписаний в техпаспорт - то тільки з власником. Я не думаю, що представлять фактичного власника: прибалта або поляка...
Фокс В.М. Показати IP 12 Лютого 2017 08:26
А що в реформовану народну поліцію слабо звернутися ...???
М до Фокс В.М. Показати IP 12 Лютого 2017 22:39
Звертались. Залишається надіятись на те, що може хоч хтось та десь та й побачив чи побачить і зверне увагу. Ще досі не віриться що от була машина і немає.. Але скажу одне, не віриш і не думаєш що таке може статись допоки не станеться з тобою.
Лучанка Показати IP 12 Лютого 2017 20:58
не впевненна,але вчора бачила джип зі схожими номерами.звернула увагу,бо за рулем був молодий хлопець.їхав в сторону Київської площі.на жаль це все(
М до Лучанка Показати IP 12 Лютого 2017 22:34
Фото з Інтернету. Машина місяця не пробула як поїхала в невідомому напрямку, тому за фото ніхто і не думав .. Можливо кинеться ще десь в очі, придивіться будь ласка. Для нас це дуже важливо.
Саша до М Показати IP 13 Лютого 2017 09:13
99% - шукайте в людини, яка Вам її продала або допомагала заганяти. Думаю, що у неї і ключ є і дублікат документів. І, можливо, вона уже виїхала в України. Або ж її уже розібрали. Такі авто не розбирають і не переварюють. :( Не думаю, що Ви її знайдете, чи вона десь відстоюється.
Саша. до Саша Показати IP 13 Лютого 2017 09:14
Вибачаюсь: такі авто розбирають, а не переварюють чи перебивають.