USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Житлові комплекси, до яких причетний Башкаленко, зводять незаконно

21 Листопада 2016 18:26
З дозвільними документами на об’єкти нерухомості, які зводяться в Луцьку, часто виникають проблеми. За свідченнями представників Консультативної ради при прокуратурі Волинської області, до кількох з них причетний екс-регіонал, колишній голова ОДА Олександр Башкаленко.

Про це стало відомо під час брифінгу за участю голови Консультативної ради при прокуратурі Волинської області Григорія Острова сьогодні, 21 листопада.

Він повідомив, що в Луцьку чимало об’єктів будівництва зводяться незаконно.

Зокрема, до чотирьох з них, стверджує він, причетний Олександр Башкаленко. Це ЖК Атлант, Luceoria, Рів’єра і Форест.

«По всіх них відкриті кримінальні провадження, всі вони будуються з порушеннями. Вже запити від прокуратури - в усіх структурах, триває слідство, а пан Башкаленко себе почуває прекрасно», - інформує Григорій Остров.

Приміром, на будівельний майданчик ЖК Luceoria тривалий час не могли потрапити представники ДАБІ.

Але це не єдині об'єкти до яких є чимало питань. Приміром, є проблеми з забудовами по проспекту Собрності, на вулиці Ківерцівській та інших.

Власне, не виключено, що такі незаконні об'єктии зводилися за мовчазної згоди посадовців-корупціонерів. Нагадаємо, днями на Волині на хабарі затримали посадовця обласної ДАБІ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Активіст Показати IP 21 Листопада 2016 18:38
"По всіх них відкриті кримінальні провадження, всі вони будуються з порушеннями." Але ж будуються, і по барабану чи по цимбалах всі ці заяви. Потім подаруночок прокурорським в вигляді квартири і все окей. А взяли б незаконне будівництво, і не дивлячись хто власник, розвалили і оштрафували, тоді б був порядок. Але це не про Україну.
а Показати IP 21 Листопада 2016 19:11
житло якісне чи ні
Острову Показати IP 21 Листопада 2016 19:46
Ты на кого батон крошишь?
не Андрій Показати IP 21 Листопада 2016 21:18
Так ці ж новобудови (Атлант, Luceoria, Рів’єра і Форест) - одного забудовника, а Башкаленко тут для відвертання уваги. Як історія із Савченко - реальних проблем непоказують, крутять-мутять підшумок, а по телевізору людям баки забивають псевдопроблемами
Душман Показати IP 21 Листопада 2016 21:35
А де Добродомов з" народним контролем " , " самооборона " ???
Архітектор Показати IP 21 Листопада 2016 21:51
Башка на всіх болт забив. Робить все як і раніше, головне знати кому бабло відстебнути !Треба штани нові купити, які протер стоячи на колінах на майдані.
р Показати IP 22 Листопада 2016 08:56
революція виграла) башка будує половину міста
Олена Показати IP 22 Листопада 2016 13:16
Чергова статейка. Пиши-не пиши, а будівництво йде , комунікації проводятся. І це головне. Робити ділом,а не язиком)
с Показати IP 23 Листопада 2016 00:32
правильно треба купувати в два рази дорожче житло в Чорнухи. Влада думає лише про народ.
с Показати IP 23 Листопада 2016 00:47
відкриті кримінальні справи на тих хто будує найдешевше житло в місті. А хто з людей три шкіри дере за квартири , той почесний громадянин міста. Люди ви сліпі?
Зрячому до с Показати IP 24 Листопада 2016 09:51
!!!!відкриті кримінальні справи на тих хто будує найдешевше житло в місті. А хто з людей три шкіри дере за квартири , той почесний громадянин міста. Люди ви сліпі?!!! - Чернухи і інші місцеві забудовники податки платять в області в тому числі ПДФО яке йде в місцевий бюджет, а ці кооперативи хз хто взагалі є забудовниками, ви на їхні сайти подивіться жодної інформації хто будує, проекти та взагалі нічого немає, навіть ціни