USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Третина волинських медалістів – лучани

31 Травня 2016 08:16
Цьогоріч 314 волинських випускників отримали золоті медалі. З них майже третина – мешканці обласного центру.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА Володимира Гунчика 30 травня.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЦІНА ВИПУСКНОГО: СКІЛЬКИ ВИТРАТИЛИ НА СУКНІ ВОЛИНСЬКІ 11-КЛАСНИЦІ

Начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна ззауважила, що навчальний рік закінчився у 753 загальноосвітніх навчальних закладах області. Загальна кількість учнів становила майже 129 тисяч.

Документи про повну загальну освіту отримали 7323 учні. З них: 314 золотих медалістів, 199 – срібних. Луцькі учні отримали 92 золотих та 42 срібних медалей.

Що стосується святкувань та урочистостей, то вони, зі слів Плахотної, відбулись без ексцесів. Останні дзвоники відбулися у всіх школах. Випускні вечори 11-х класів святкували, переважно, 28-29 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Тая Показати IP 31 Травня 2016 09:20
А скажіть,кому потрібні ці медалісти? Куплені татками ситими, олігархами.А в голові у них знань нема. Просто сміх та гріх.
До Таї Показати IP 31 Травня 2016 09:32
Тая, ти- смішная! Не суди по собі і тобі подібним. Є реально сильні діти, які хочуть і можуть вчитися. І таких абсолютна більшість ( серед медалістів)!!!
Анонім до До Таї Показати IP 31 Травня 2016 10:31
Та шо ти гавариш.Я з такими вчилася в одному класі в Луцьку.Я була до 8 класу круглою відмінницею А в 9 давай мені ставити 4 з математики і ставила Мала Оксана Леонідівна оця зараз заслужена вчителька школи №9 .Ця школа сама більша хабарниця.Я не пішла далі в школу, не кланялась і не купляла медалі.Пішла в технікум, а потім у вищий заклад Луцька, вчилась відповідно, вся група в мене списувала,мене на контрольних взагалі просили з групи,бо робила усім варіантам.Успішно закінчила вузи. Я фінансист, бо маю голову, працюю у приваній компанії,гарна зарплата,повага від людей. Ось вам медаль.Зустрічалась з метдалістами,а вони сидять в держадміністрації,там мозгу не потрібно
Анонім до Анонім Показати IP 31 Травня 2016 12:18
Для того, щоб зараз отримати медаль, потрібно здати ЗНО с української, історії математики.. Це тепер ДПА. Ті, хто здавали ЗНО знають можна купити 190-200 балів чи ні., а ті хто не здава сидять тут іквакають.
Я до Анонім Показати IP 31 Травня 2016 12:29
А пишеш з помилками
Медаль Показати IP 31 Травня 2016 12:58
Медаль нажаль недарує успішність в житті. Краще б наших діток розвивали. І навчали бути успішними і щасливими.
до Анонім доТаі Показати IP 31 Травня 2016 15:18
круглою ти була не тільки в таліі .... судячи з уміння висловити свою думку та помилки! Тому вчителі навіть за гроші боялись завищувати тобі оцінки ! А " 4- навіть для тебе за багато за " 1 2" системою!
Ася Показати IP 31 Травня 2016 19:10
Те, що колись було звичною справою - зараз не є правдою. Медаль - це важка праця, це недоспані ночі і жертва вільного часу на усі можливі д/з. Щоб отримати золоту медаль, учень повинен мати не нижче 10 навіть за семестр з будь-якого предмету цілий 10 та 11тий клас. Вчителі не розкидаються такими оцінками, оскільки піля 11 класу потрібно здавати зно і результати укр.мови та мат./історію та англ.мови зараховуються як дпа. Якщо оцінки не співпадають, усі будуть мати великі проблеми. Звичайно є вийнятки, але запевняю вас, їх лише одиниці. Щоб сьогодні бути медалістом потрібно мати надзвичайний розум і терпіння, жертвувати вільним часом заради навчання і в результаті ця золота медаль залишиться його власнику лише на пам'ять, адже при вступі до вищого навч.закладу вона тобі абсолютно нічого не дає!
1111 Показати IP 1 Червня 2016 00:14
Дехто шпаргалками торгує, дехто - медалями...