USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку неподалік зупинки «Фольксваген» збив жінку. ОНОВЛЕНО

30 Березня 2016 09:15
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні близько 9 ранку на вулиці Конякіна неподалік від будівлі колишнього міського управління ДАІ. "Фольксваген" збив жінку.

Аварія сталася поруч з пішоходним переходом і зупинкою громадського транспорту.

На одному з автомобілів (бежевому) - вм'ятина.

На місці працюють патрульні поліцейські.

До слова, фішки, які фіксують гальмівний шлях розставлені на метрів 20.

Як повідомили у коментарі Інформаційному агенству Волинські Новини у Патрульній поліції Луцька, ДТП трапилася на вулиці Конякіна, навпроти будинку №9. Фольксваген транспортер збив жінку, орієнтовно 38 років. "Імовірно, жінку збили, коли вона переходила дорогу на пішохідному переході. Її забрала "швидка" в лікарню. Наразі деталі встановлюються. Водія забрали у наркодиспансер. Машина зазнала серйозних механічних пошкоджень - розбитий бампер, решітка", - інформують у прес-службі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 11:19
фішки фіксують гальмівний шлях білого буса без пошкоджень, а побіте скло у бежевого - і в нього нема гальмівного шляху. автор - йди далі розбирайся, не плутай народ!
Ау до Анонім Показати IP 30 Березня 2016 22:19
Чікіта анонімна, фішки фіксували і гальмівний шлях бежевого буса і обїзд білого буса який був свідком і зупинився для надання допомоги
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 12:27
я бачив як бежевий бус гальмував і збив жінку на пішоході! Бежевий бус гальмував метрів 20-25
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 12:30
Я був свідком пригоди, бус гальмував метрів 20-25 і збив жінку на пішоході! їхав з великою швидкістю
ХХІ до Анонім Показати IP 2 Квітня 2016 01:06
Брихун
коп Показати IP 30 Березня 2016 12:33
валянок фішки висталяють щоб інші учаснику руху бачили перешкоду і місце яке потрібно обїхати!!!
ололо Показати IP 30 Березня 2016 12:38
Довічне таким треба давати!!!!
мв до ололо Показати IP 30 Березня 2016 12:52
Н*х*р лазити по дорозі.50м пішохід.треба все більше штрафувати диб*л*пішоходів які переходять дорогу у невстановленому місці і зробити штраф не 51 а мінімум 510.а то іх нічого не вчить.
окоо до мв Показати IP 30 Березня 2016 15:01
жаль що мене не було на місті яб тобі давби штраф ху,,,,,,,,,,,,,,,ло сліпе тиби вже за руль більше не сів ,
Мда до мв Показати IP 30 Березня 2016 15:28
не спорю, багато переходять за 10-5 метрів від пішоходу, але в даному випадку не знаю,був свідком пригоди але уже після зіткення. Але судячи з дистанції, йшла черещ перехід. Кросівок її один був під правим переднім колесом друго буса. Жінка дихала, але не ворушилась, двоє водіїв стояли і дивились, курили., тільки по приїду швидкої голову трохи підняла. Дай БОг щоб все було добре. Дорога мокра, також дало своє.
Анонім до мв Показати IP 30 Березня 2016 16:22
ти навчись спочатку їздити, а потім за руль сідай. таким розумникам хіба що на підводі їздити
трололо до мв Показати IP 31 Березня 2016 10:15
мєнти - к**ли
Постраждала до мв Показати IP 19 Грудня 2016 15:30
Я не лазила а переходила по пішеходному дорогу
еее Показати IP 30 Березня 2016 22:31
треба таких водіїв на місці стріляти
трололо Показати IP 31 Березня 2016 10:13
послуги професійного свідка не єгови, що бачив як тьотка сама під бус кинулася. працюю в т.ч. і в суді. ціна договірна.
ти до трололо Показати IP 31 Березня 2016 11:13
придурок повний.
патріот Показати IP 31 Березня 2016 14:13
Довічне таким муд*ям з водійським посвідченням давати треба!!!
Бодя федрчук Показати IP 31 Березня 2016 20:20
Ребята то все ху*нЯ аби баба вижила!!
Jack Показати IP 31 Березня 2016 22:58
Цікаво було б побачити коменти якби то був мерседес чи бентлі і на ньому мєнт чи прокурор
фая Показати IP 1 Квітня 2016 19:33
Тож то бодька федорчук месний наркет постыйно обдолбиться
Анонім Показати IP 13 Квітня 2016 22:15
Може і водій неправ, но наш народ буває переходить дорогу в забороненому місці, хоть до пішогоду 40 метрів, а валять як стадо і кидаються під машину!!!!!