USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку затримали чергового псевдоволонтера

7 Червня 2015 16:47
На зупинці поблизу гіпермаркету Там-Там, з боку Варшавського ринку, небайдужі лучани затримали псевдоволонтера. На місце події вони і викликали правоохоронців. Міліціонери вилучили у псевдоволонтера документи і забрали його у міськвідділ для з’ясування усіх обставин справи.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини волонтер, який завжди збирає кошти військовим на зупинці поблизу Варшавського ринку, пійманого нині чоловіка тиждень тому активісти вже затримували на Театральному майдані у Луцьку. Тоді, нібито волонтер, збирав кошти для військових від благодійного фонду Святої Марії. А цього разу, так би мовити волонтер, змінив камуфляжну форму і працював у районі ринку.

Сам затриманий на запитання, чому за тиждень він змінив «місце роботи», або, радше, благодійний фонд, відповів, що він допомагає тому, хто цього потребує. Сьогодні - це військові на Сході. А завтра - це можуть бути інші нужденні, тому, мовляв, зміна назви БФ для нього особисто не мають значення.

У міськвідділ псевдоволонтера супроводжували активісти Автомайдану України. Як розповів координатор штабу Сергій Кушнір у коментарі виданню, чоловік не мав з собою дозвільних документів, а лише бейджик з іменем Іван Миколайович Харко.

Активіст зауважив, що чоловік не є з команди сумнозвісних львівських псевдоволонтерів, яких вже неодноразово затримували у Луцьку та Волинській області. Натомість, шахрай стверджує, що збирає кошти на користь ВГО «Велике Козацьке Коло».

Нині чоловік перебуває на допиті у Луцькому міському відділі міліції, про деталі справи видання проінформує згодом.

Нагадаємо, що Ковельський центр допомоги бійцям закликає волинян бути обачними, аби не потрапити до рук псевдоволонтерів. Волонтери наголошують, що їхній Центр не здійснює збір коштів на вулицях міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анатоль_ Показати IP 7 Червня 2015 17:11
Усі вони-псевдо! Нікому вже не вірю! Дулю тепер волонтерам дам, а не копійчину!
інна до Анатоль_ Показати IP 7 Червня 2015 17:29
не рівняй всіх під одну копірку,є чесні,небайдужі волонтери,які дійсно займаються такою нелегкою справою
Анатоль_ до інна Показати IP 7 Червня 2015 18:04
Нема там чесних! Я тільки один чесний й залишився!
Волонтер до Анатоль_ Показати IP 7 Червня 2015 19:19
Просто запитуйте документи і все. Є багато волонтерів, які чено збирають гроші для армії.
lol до Волонтер Показати IP 8 Червня 2015 10:26
Ага, і харчуються духовною їжею)
ЕКСПРЕС до Анатоль_ Показати IP 7 Червня 2015 22:09
МОЖЛИВО ПІДНІМИШ СВІЙ ЗАД З ДИВАНА І ПОЇДЕШ ЗІ МНОЮ НА ПЕРЕДОВУ!
Лучанка Показати IP 7 Червня 2015 17:41
Цей збирає гроші вже десь пів року. Збирав в центрі на Волі, у Сільпо (у адміністраціі магазину є точно відео).Пам'ятаю збирав на батальйон Свята Марія.
Роман Показати IP 7 Червня 2015 18:09
Не поділили територію, криша приїхала і затримала. Видно там місце хлібне і забите.
Nata Показати IP 7 Червня 2015 18:16
до Анатоль ви ще може й хлопцям нашим, які на сході, дулю покажете? і так для загальної інформації - а скільки вже дали?? гривень з 10 набереться?? в Луцьку тих волонтерів, які дійсно працюють і допомогають армії вже більше року, люди не те, що по прізвищам знають, а в обличчя впізнають. правда, це я кажу про тих людей, які й самі стараються хоч чимось допомогти, а не про тих, хто байдуже проходить мимо, шкодуючи 5 грн на благодійне тістечко дитині, і пропиваючи по пивбарах сотні. справжні волонтери вам такі звіти про свою роботу покажуть - аби ви осилили читати!! так що дулі свої прибережіть для себе. хочете допомогти - допомагайте, не хочете -сидіть і мовчіть, а виправдовувати свою бездіяльність чужими зловживаннями - то найпростіше: всі казли, а я граф монте-крісто!((
Не розумію Показати IP 7 Червня 2015 18:20
А держава в нас є чи ні ? Всі в світі країни думають про оборону своїх держав, а українці танцюють і співають ! Шоу всякі, караоке і т.д. Загинуло багато мододих солдат, важко поранених багато і мирних жителів Сходу загинуло навіть не знаємо скільки !
Ніколайчук Олександр до Не розумію Показати IP 7 Червня 2015 19:15
Nata, навіть не намагайся займатися моралізаторством із б*длом. На дурне розтрачаєш свою енергетику. До свідомості таких не достукаєшся лише з тієї причини, що вона у них відсутня.
олександр Показати IP 7 Червня 2015 19:17
Я сам цьому гаду дав гроші.Нетак шкода коштів,ате що недійшли до наших хлопців.Затаких п*длюк боішся всіх волонтерів.А допомагити треба нанашу владу сподіватись марно
777 до олександр Показати IP 8 Червня 2015 09:12
Тебе вчили грамоти?
Тарас Володимирович Показати IP 7 Червня 2015 19:24
У Рожищах таких псевдоволонтерів - гать гати! Два Дилюки, Бурий, Пусік, Кіндер, Вєруня і їм подібні. Дурнуваті гобліни на день якогось там свята в місті зібрали чималу суму і... накупили на схід: відро вареників і стартові пакети (дурні, моб. звязок тепер там заборонений). Управління с/г два кабани їм підігнало - вони шашлик-машлик ніби продавали - основну кількість мяса ПРИХВАТИЗУВАЛИ, а потім ще пиюжили три дні в своєму офісі - розсаднику соцхвороб. Агов, Алєксєєв, коли їх на схід?
Віталій Петрович до Тарас Володимирович Показати IP 8 Червня 2015 00:28
Дякую рожищенській самообороні за допомогу передану у місто Волноваха.
Роман Яковлюк Показати IP 7 Червня 2015 19:33
Затримували цього діяча у четвер, у нього були документи від організації "Slava".
Лучанин Показати IP 7 Червня 2015 21:47
Точно цей шахрай збирав гроші у Сільпо де 21-30 січня цього року.А в основному збирав в центрі. Видно вирішив змінити район.
Юрій Показати IP 8 Червня 2015 07:39
Усі ці "волонтери" і напрошування - це блуд і шлях в нікуди, в темну водичку, де невідомо хто заробляє і куди діваються кошти. Волонтерів/напрошувальників вже більше ніж тих хто працює і створює реально додану вартість в країні. Фіскальна функція давно визначена - є держава, яка через фіскальні органи збирає гроші і направляє\х на ; армію, міліцію.... розвиток і т.д.
добряк Показати IP 8 Червня 2015 11:41
я щось нерозумію.зловили шахрая.попередили і не один раз він на нас всіх положив.то що ж ви біля нього хороводи водите,отдубасити його добряче показово при всіх,або прив.яжіть його до стовпа біля варшавки,вимастіть дьогтем,пірьям і плакат хай тримає за що