USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00
Світ вражає: Щось буде?
24 Листопада 2011 14:57
0
]Шило в дупі. Це виправдано?

Можна нерідко почути нарікання людей на те, що молодь нині нікудишня, в от в старі часи…бла-бла-бла

Звичайно, в старі часи існували добровільно-примусові клуби по інтересах, гуртки і інша «совєцка» атрибутика «здорового суспільства», де молодь можливість відпочивати та проводити час, чогось вчитися. І все це було безкоштовно.

Що ми маємо зараз? Поодинокі потуги деяких об’єднань молоді зробити хоча би щось, якийсь концерт, фестиваль, акцію, виставку. Але це все - рідкі сплески на гладі води, коли у морі повний штиль. Наша пасивність лякає…і насторожує.

В Луцьку все ж таки знайшлося кілька чуваків – це голови молодіжок, - котрі в решті решт вирішили робити щось разом. «Гуртом легше й батька бити», сміється ініціатор.
Кажуть, що хочуть створити команду, котра буде працювати та розвиватися. З’єднати енергію отих моторчиків, котрі сидять у кожному.

Розділяй і владарюй більше не в моді, панове.
Що вони будуть робити разом. Як і коли. Чи це не кітч та черговий пафос – про це ми всі дізнаємось у понеділок 28-го листопада. І побачимо, чи буде результат.

[bigimg=1
Коментарів: 9
Киця Показати IP 25 Листопада 2011 10:24
То ж напишіть вже, що там де відбуватиметься!!!
Автор Показати IP 25 Листопада 2011 11:34
Ткачук, шо ти хотів сказати цим постом? Це анонс якогось установчого збору "чуваків" чи це чергові філософські роздуми "як всьо плохо"? Ясніше формулюй свої думки
Фрутті Показати IP 25 Листопада 2011 11:38
Тупий заголовок. Почитайте книжки про написання цікавих і хороших заголовків. В тому числі і лідів.
петро Показати IP 25 Листопада 2011 12:02
Треба піти! що cm серйозне намічається бачу. Молоді набридло вже чекати, жити в бездіяльності...
Ігор Показати IP 25 Листопада 2011 13:02
Приходьте в прес-клуб в понеділок на 11-годину. Усе дізнаєтесь...
гість Показати IP 25 Листопада 2011 15:14
Яка інформативність цієї статті? Хтось збереться десь зробити щось. Ідея заходу можливо і є, але, пане, вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Писати.
Паніка Показати IP 25 Листопада 2011 16:30
Зате заінтригувало)ггг
пронто Показати IP 25 Листопада 2011 18:35
Ви – розбойники неситі, Голодні ворони. По якому правдивому. Святому закону і землею, всім даною, І сердешним людям Торгуєте? Стережіться ж. Бо лихо вам будв. Тяжке лихо!.. Дуріть дітей І брата сліпого. Дуріть себе. Чужих людей. Та не дуріть Бога.
Іван Козолуп Показати IP 25 Листопада 2011 23:20
А що, може з такого зібрання щось почнеться. Пригадалися пострадянські гуртки, прикольно було...