USD 26.60 26.70
  • USD 26.60 26.70
  • EUR 31.15 31.25
  • PLN 6.70 6.78
Інформаційне агентство Волинські Новини

Інформаційне агентство Волинські Новини - один зі «старожилів» електронного інформаційного простору Волині. 


Перші публікації видання почало транслювати з 22 травня 2008 року, а в загальному доступі для користувачів працює з 28 липня 2008 року.

 

За понад 5-річну історію роботи видання стало візитною карткою Волині. Тож, колектив редакції намагається виправдати очікування тих тисяч людей, які щоденно починають і закінчують свій день із www.volynnews.com.


Це найперший електронний ЗМІ Волині, який сформував власну багатотисячну аудиторію. Видання, згідно зі статистикою пошукових систем, читають не лише на Волині, а й по всій Україні та у інших країнах світу. Щодня ресурс відвідує понад 40 тисяч унікальних відвідувачів.


З 28 травня 2013 року Волинські Новини отримали свідоцтво про державну реєстрацію інформаційного агентства як суб'єкта інформаційної діяльності, тож є повноцінним засобом масової інформації.


Публікації Інформаційного агентства Волинські Новини захищені українським та міжнародним законодавством про захист авторського права. Публікації дозволені для повного або часткового передруку та відтворення в засобах масової інформації, друкованих ЗМІ та веб-сайтах при наявності вказаного першоджерела у повній формі – «Інформаційне агентство Волинські Новини». У випадках публікації в онлайні обов’язковим є наявність відкритого для індексування пошуковими системами гіперпосилання на веб-сторінку оригінальної публікації не нижче другого абзацу вихідного тексту з анкором «Інформаційне агентство Волинські Новини».

У 2016 році видання у рамках роботи Національного бізнес-рейтингу (НБР), що являє собою міжнародну рейтингову програму, котра оцінює ефективність діяльності підприємств і спрямована на визначення серед них лідерів економіки України, отримало Міжнародний сертифікат “Leader of the branch 2016", медаль "Leader of the branch", орден "Decus oeconomicae", Медаль "Bene merenti de professione", Міжнародний сертифікат "Employee of the year 2016".

 

Головне гасло, яке сповідує видання – достовірно, аргументовано, оперативно висвітлювати більшість сфер життєдіяльності Луцька, Волині та України. Завдяки цьому, публікації активно поширюються в соціальних мережах, викликають резонанс у суспільстві.


Інтерв’ю та аналітика, статті і конкурси, мультимедіа та інтерактивне спілкування – усе це дозволяє користувачам Інформаційного агентства Волинські Новини перебувати в центрі найголовнішого – життя, яке нас дивує і змушує замислюватися над майбутнім.

Система Orphus