USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Відкриття рок-клубу "VОЛЬТАЖ" у Нововолинську
Вперше у м. Нововолинську 10 травня відбудеться відкриття РОК-КЛУБУ "VОЛЬТАЖ".
У програмі: "ПАРАД БАЙКЕРІВ" (початок о 15.00) та РОК-КОНЦЕРТ (початок 0 16.00).
На РОК-КОНЦЕРТІ виступлять такі гурти, як "UPгрейд" (м. Нововолинськ), "The Seven" (м. Нововолинськ), "КаЛІКА BAND" (м. Київ) та інші, а хедлайнерами даного дійства стане луцький гурт "F.A.T."(http://vk.com/fatband)

РОК-КОНЦЕРТ буде проходити у приміщенні ресторану "ШАХТАР", який знаходиться на бульварі Шевченка, 24!

ПОЧАТОК о 16.00
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Коментарів: 13
РОК-фан Показати IP 16 Квітня 2013 22:30
Запросіть ФРІДОМ з Луцька,отримаете справжній РОК-КАЙФ!!!!!
Мішка до РОК-фан Показати IP 17 Квітня 2013 09:54
Повірте гуртів достатньо да даний час і ми рахуємо, що відкриття пройде успішно! На рахунок гурту Freedom скажу так: РОК-КЛУБ "VОЛЬТАЖ" відкривається та буде існувати поки будуть пирхильники даного напрямку музики та ми обов’язково запросимо їх на наступний концерт!
Штефан, Луцьк Показати IP 17 Квітня 2013 17:35
Ах, яка радість! Це щоби не просили хліба та більшої зарплати.
Мішка до Штефан, Луцьк Показати IP 18 Квітня 2013 10:10
Шановний Штефан, а що Ви робите для молоді чи то пак загалом для людей, дописуєте коментарі і все? До чого Ваше запитання про хліб та більшу заробітну плату? Вхід на цей захід є БЕЗКОШТОВНИМ! Тим більше він проводиться за кошт інтузиастів (за власний кошт)! Наразі для молоді не проводяться ніякі подібні заходи, навіть 9 Травня, на День Перемоги, ніякої розважальної програми для молоді НЕМАЄ, я не враховую виступ духового оркестру! Духовий оркестр це теж непогано, але чи багато молоді ходить на їх виступ?! Звісно, НІ! Ось і ми вирішили відкрити клуб за інтересами! А Вам скажу, шановний Штефан, спробуйте організувати страйк чи мітинг у підтримку малозабезпечених, заради збільшення заробітної плати МИ ВАС ПІДТРИМАЄМО!!!
Metaller Показати IP 17 Квітня 2013 19:25
Ащось поважче плануєте крутити? Death metal, black metal?
Мішка до Metaller Показати IP 18 Квітня 2013 10:12
Metaller, відвідайте відкриття клубу, а саме концерт і почуєте там важкеньку музику! Це тільки відкриття, надалі будемо враховувати вимоги наших слухачів та запрошувати гурти за Вашими смаками!
Юрий Показати IP 6 Травня 2013 09:01
А бар у клубі буде?
Мішка Показати IP 8 Травня 2013 16:59
Це клуб, а не бар! На відкритті без спиртного! ПІсля концерту будь-ласка!
Юрий Показати IP 9 Травня 2013 11:08
Ну а в подальшому? Я,наприклад, не проти випити пиво під живу музику.
Мішка до Юрий Показати IP 10 Травня 2013 07:16
Юрію, цей рок-клуб створюється на базі благодійної організації «Творці історії», яка спрямована на допомогу, як моральну так і фінансову, потребуючим сім’ям міста Нововолинська. Якось, будь-то благодійна організація чи громадська, вона не переплітається з барами, кафе чи ресторанах! Вибачте поціновувачі пива, але невже вам потріюен ще один "риготник" у вашому місті? ВИ хочете аби займались не спортом, а буханням у пивних пабах?
DrinkThat Показати IP 9 Травня 2013 11:16
Да і бажано бар з темним пивом)) Поскільки у Нововолнську його нема у жодному барі, ви підняли б гарні нроші!
Орест Показати IP 10 Травня 2013 00:40
Де саме відбудецься парад байкерів??
Мішка до Орест Показати IP 10 Травня 2013 07:11
Стартувати ПАРАД БАЙКЕРІВ буде з вулиці винниченка!