Світ вражає: хто пам’ятає? ;-)
Коментарів: 5
Плющ: - ща я всіх вас з закритими глазами в транс введу і ви проголосуєте за Романюка...
Бондар: - ха! ничьо тобі Калян не світить, тут треба ж лівою рукою в транс вводити!
Романюк: - нормально, номально, я тут дві дульки скрутив, всьо буде як нада
Хлоп_28
Показати IP
27 Липня 2010 00:37
Перепрошую за тупізм, але зорієнтуйте в часі - коли це? Якось не можу ідентифікувати подію, яка звела до кучі сіх прєкрасних людєй
)))
Показати IP
27 Липня 2010 12:50
Відкрийте "ВП" та задайте у пошук "Плющ"
це була незабутня подія )))
листопад 2007
"РозПЛЮЩені слова", 19.11.2007, представлення 16 листопада головою РНБОУ Іваном Плющем Миколи Романюка як нового губернатора Волині http://pravda.lutsk.ua/forfun/213/
Фотосесія та запис "плющизмів" зробив Віталій Буряк. З первних причин - під гуморитичним псевдонімом Олександра Пирожика "Ваня Корифан"
Завтра у Луцьку прощатимуться з Героєм Миколою Северенюком
Сьогодні 11:34
Сьогодні 11:34
«Це дасть надію на завершення війни»: Зеленський наголошує на першочерговому підписанні гарантій безпеки
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
На Волині шукають фахівців із супроводу ветеранів
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
WSJ: Українські військові на навчаннях із союзниками «розгромили» війська НАТО за допомогою дронів
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.