USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94
Світ вражає: Ігор Єремеєв: кадри з життя народного депутата
Серце Ігоря Єремеєва перестало битися 12 серпня в клініці у Цюриху.

Тіло Ігоря Єремеєва до батьківського дому, у село Острожець, привезуть у п'ятницю, 14 серпня.

У Луцьку прощатимуться з політиком у суботу, 15 серпня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Панахида розпочнеться о 10.00 ранку.

Поховають Ігоря Єремеєва у рідному селі Острожець на Рівненщині, поруч із батьком.

Друзі, колеги, опоненти, пересічні люди, які знали його чи ніколи не були з ним знайомими - усі вони пригадують бізнесмена, політика, благодійника, Людину.

Коментарів: 18
Лариса Показати IP 13 Серпня 2015 20:09
Вічна пам*ять.Хороша та світла людина.
Олександр Показати IP 14 Серпня 2015 00:28
Вічна пам'ять!!!! Щирий, простий доброзичливий чоловік!!!! Кращих забирають рано...
567 Показати IP 14 Серпня 2015 01:35
Вічна память
LV Показати IP 14 Серпня 2015 07:25
Щирі співчуття рідним та близьким... Нехай Господь милосердний потішить вас і дасть сили пережити цю втрату... Сумуємо з вами.
Іванна до LV Показати IP 14 Серпня 2015 13:17
Жаль дуже жаль
Валерія Показати IP 14 Серпня 2015 13:14
Ну чому йдуть кращі ?спочатку Борис Клімчук тепер Єремєєв скільки не зроблено задуманого. Вічна вам память нехай ваша душа упокоїться в мирі праведному Шановні краяни не пишіть поганого, не паплюжіть покійника бог все бачить.
Любов Показати IP 14 Серпня 2015 14:09
Дуже шкода, розумний політик, толковий бізнесмен, гарна людина, Волинь сумує, Царство Небесне, вічна пам'ять!
я Показати IP 14 Серпня 2015 15:12
Біда,Велика чорна біда.
НАС Показати IP 14 Серпня 2015 22:50
Щирий,доброзичливий, дуже розумний,надійний товариш всі найкращі людські якості зібрані в цій людині.Все те добре,що він встиг зробити за невеликий проміжок часу завжди будуть пам'ятати Маневичани.Він завжди залишиться в їх пам'яті великим добродійником,гарним порадником,людиною з великої літери,яка завжди випромінювала світло,тепло,впевненість і любовь до ближнього .Вічна йому память та Царство Небесне.
луцьк Показати IP 15 Серпня 2015 10:59
вічна пам"ять! царство небесне!
лучанин Показати IP 15 Серпня 2015 11:02
вічна пам"ять!
вера Показати IP 15 Серпня 2015 11:40
Вечная память, почему судьба так жестока...
Марія Показати IP 15 Серпня 2015 19:44
Камінь-каширці будуть молитися
Бро Показати IP 15 Серпня 2015 20:44
До зустрічі ...
Славік Показати IP 16 Серпня 2015 05:43
Вічна пам'ять!
Наталя Показати IP 16 Серпня 2015 13:31
Дуже харизматична та сильна особистість. Людина-епоха, як хтось тут вже висловлювався. Такий один - такого вже не буде.
Ксенія Показати IP 16 Серпня 2015 21:21
Людина зробила достатньо багато добрих справ,у кожного є свій" ліміт" ,свій випробувальний шлях ,а Господь,як люблячий Батько забирає до себе дозрілих,готових до життя у вічності . Спочилим - Царство небесне ,а живим - побільше любові і співчуття до собі подібних.
Любешів Показати IP 17 Серпня 2015 11:12
Дуже шкода Ігора Мироновича. Вічна пам"ять! Багато добрих справ встиг зробити.Розділяємо біль втрати і сумуємо.