USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00
Світ вражає: У Данії створюють посеред лісу унікальну зону для прогулянок. Фото
Перед студією EFFEKT поставили завдання створити у лісі Глісангедель-Клостер, що на південь від Копенгагена, прогулянкову зону, при цьому так, щоб не постраждали лісові насадження, пише Українська правда.

Звивистий маршрут протяжністю 600 м закінчується оглядовою баштою, яка дозволяє подивитися з висоти пташиного польоту на 360° на ліс та горбистий ландшафт, характерний для регіону.

Спіраль спостережної башти, яка повторює форму пісочного годинника, довжиною 45 метрів.

Звивистий маршрут протяжністю 600 м закінчується оглядовою баштою.

Маршрут частково підвішений на дерева. Високі пішохідні доріжки у районі старих дерев лісу, а нижня стежка проникатиме через молоді райони.

Проект здадуть у експлуатацію до кінця 2018 року.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus